Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nagy teljesítményű koncentrátum, amely újraértelmezi az arc körvonalait. Napról napra visszaáll a bőr rugalmassága, az arc pedig felvesz egy meghatározott alakzatot.

Rendoca

2017. március 13.

Szerettem használni... mint a YR legtöbb széruma... ő is szépen hidratált, gyorsan beszívódott, smink alá is tökéletes volt.
Azt gondolom, hogy egy akció keretében érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Azt gondolom, hogy egy akció keretében érdemes kipróbálni. :)

KataDorozlai

2015. március 29.

Update:
Esténként nem vettem észre, de nappali használat mellett piros tőle az arcom :(
Kár érte, a feszességet nagyon tartja...

Volt itthon belőle 7 kis mintám is, szépen összegyűlt. Csak most szántam rá magam, hogy kipróbáljam, mert az én bőrömnek még nincs szüksége ilyen szérumokra :) de úgy látom, tetszik neki. A 3. tasakot kentem fel, eddig nem pirosodott ki tőle az arcom, kicsit mintha megnyugtatná, az én száraz bőröm nagyon hamar beszívja és tényleg feszesebb lettem tőle :)
Nekem az nem tetszik, hogy bekenés után hozzáérek az arcomhoz és ragad tőle. Az illata sem valami kellemes számomra. A szemkörnyékem is elég jól reagált rá, nem is könnyeztem tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Update:
Esténként nem vettem észre, de nappali használat mellett piros tőle az arcom :(
Kár érte, a feszességet nagyon tartja...

umpalumpa

2015. február 11.

Szeretem az Ovale Lifting családot (a maszkot még nem próbáltam) és krémet szerettem volna eredetileg. De akciózva volt és mind egy szálig elfogyott :(. Szóval hoztam egy szérumot, mert az most úgysincs nappalira valóm. Télire sztem menni fog egész arcra, orcákra még plusz krém. Nyárra nem tudom jó lesz-e. Tényleg olyan érzés, mintha feltartaná valami az arcom :) Nekem nem ráncaim vannak, hanem inkább a feszességéből veszített a bőröm. Remélem lassítja majd ezt a tendenciát.
Most szaladjon, aki kipróbálná, mert 3120-ért szereztem akciósan!
Friss:
Sajnos egyre érzékenyebb a bőröm, talán a tél miatt is, sajnos az orcáim kipirulnak tőle. A feszességet tartja, de szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Most szaladjon, aki kipróbálná, mert 3120-ért szereztem akciósan!
Friss:

rekag

2013. április 5.

Inkább idősödő bőrre való szérum, az üzletben 40 éves kor fölöttieknek ajánlották. Én mintát kaptam belőle amit még aznap kipróbáltam. Azonnal éreztem a feszesítő hatást ami sokáig megmaradt. Szóval akinek már szüksége van rá bátran próbálja ki, most akciós: 7500 ft helyett 5500 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.