Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morin, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Bio zabbal dúsított gyengéd szappan, mely a testedet krémes habba borítja és gyengéden megtisztítja miközben kellemes illatúvá tesz.

Ildie

2015. március 18.

Ezt is hárombaba vágtam, mint a zöldet. Ebben a szappanban az a legjobb, hogy semmi különös illata (van illata, de nem egy kimondott valami illata) . Vettem málnásat meg a többi kicsi illatosat, ők is szuperek. Ennek az a lényege, amikor nincs kedve az embernek extra illathoz, vagy még nem tudja melyik parfümöt fogja használni, ez a szappan mindenhez passzol de közben meg nem egy teszkos cucc. Mondjuk a baba szappant is szerettem, mielött át nem alakították olyanná, hogy elolvadjon másfél hét alatt. Ez elég sokáig elég, nem olvad egyből szét, de nyílván olyan szappantartó kell amiben nem áll meg a víz.
Engem sem szárított, a férjem is szerette használni. Olyan jó kis selymes lett tőle a bőrőm.
Remélem nem fogják kivonni a forgalomból, bár nagyon úgy fest. A kanadai YR webshopon nincs már fenn egy jó ideje :( (boltjuk nincs a mi városunkban) A zöldet lehet kapni, meg zabosnak a folyékony verzióját, de az nem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

geucsa

2015. március 18.

Én pont ma bontottam ki az utolsót. Imádom.
Az illatát is és a hab állagát is. Ja és természetesen a hatása is tökéletes. Nem szárít, de jól tisztít és nagyon tiszta érzést ad.
Ezek szerint nem lesz többet. Nagyon sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Én pont ma bontottam ki az utolsót. Imádom.
Ezek szerint nem lesz többet. Nagyon sajnálom. :(

ansu

2015. március 18.

Szomorú vagyok ha tényleg megszüntették, ugyanis ez a szappan maga a tökéletesség. Az illat, a hab, és az, hogy nem kezd el mállani mint a szappanok többsége. Egy "téglányi" tömb jó hosszú ideig kitart, és az egész illata belengi a fürdőszobát. Nem szárít, nem bánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

gyik

2015. január 29.

Megvettem tavaly nyáron, elhasználtam, majd decemberben mikor először újra akartam venni közölték velem az üzletben, hogy megszűnt!!!! Ez az YR is egy barom, mindig a legjobb, legnépszerűbb termékeiket szüntetik meg. Ki vagyok akadva, pedig imádtam a krémes habját, az illatát......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

jns.melinda

2014. október 28.

Nagyon jó szappan, nagy adag, kedvező áron. Puha a habja, jó illatú és ha nem mindennap használjuk, akkor nem is szárít.

Anyukámnak is vettem egyet, ő is imádja, azt mondja élete legjobb szappanja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Anyukámnak is vettem egyet, ő is imádja, azt mondja élete legjobb szappanja.

kisko

2014. szeptember 14.

Egyszer vettem ilyent, nagyon szerettem. A natúr (pálmazsíros) szappanoktól sokszor kiszárad a bőröm, hiába ajánlják annyira, de ez egyáltalán nem szárított. Jól habzik, és az illata is nagyon finom számomra. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Barbuska90

2014. május 30.

Kellemes illata van, de semmi extra igazából. Nem szárít, nagyon jól habzik, könnyen szárad és gazdaságos. Nagyon jól tisztít. A kislányomat fürdetem ezzel, számára tökéletes, de magamnak annyira nem szeretem, valahogy nem az én világom az illata. De ha valaki kedveli ezt az illatot, akkor nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

lumiukko

2014. május 11.

Az illata kicsit csalódás, valami édeskésebbre számítottam, de ez inkább a sima alap szappan illathoz van közelebb, nem rossz, csak nem is különleges. A bőrön egész sokáig érződik amúgy enyhén ez az illat. Én 3 felé vágtam, így kényelmesen használható. Hatalmas mennyiség, főleg ennyi pénzért. Szerencsére nem szárít egyáltalán, nem is hidratál, de így melegebb időben már ez is elég, hogy nem szárít, mert így is jó állapotban van a bőröm. Mondjuk arcra azért nem használnám, ott már nem hiszem, hogy jó lenne. Amúgy könnyen habzik, viszonylag könnyen megszárad és nem mállik szét, mint a legtöbb szappan, az összetevői is elég jók, úgyhogy nyári szappannak tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

csikosmatyas

2014. május 1.

Amikor először megláttam nagyon megtetszett a maga rusztikus bájával, aztán az első használat után úgy döntöttem, hogy viszlát zselészerű, málladozó, nyálkaréteggel fedett förtelmek! Ezentúl a főzött szappanok mellé csak ilyet!
Az egész család használja, mindenkinek tetszik, az illata belengi az egész fürdőt, amit a férjem is szeret és a gyereknek sem szárítja a bőrét, nekem ennyi elég is! A kockakérdést úgy oldottam meg, hogy szimpla farácsra tettem, és fel se emeljük róla használat közben.
Kézmosásra, arctisztításra tökéletes, néha még fürödni is szoktam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

Kézmosásra, arctisztításra tökéletes, néha még fürödni is szoktam vele.

nikol1118

2014. április 15.

Nagyon erősen szárít, és kezelhetetlen a nagy tömb. Ha négy felé vágod, akkor éles szélű kockák lesznek, nagy mutatvány vele tisztálkodni. Én többé nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.