Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, keserűnarancs illóolajjal és olíva kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja a bőrt és segít ellazulni egy fárasztó nap után.

• Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.
  • Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AVoracsek

2020. október 19.

Alapvetően a mangós verziót használom. Egy akció keretében vettem kipróbálásra egy ilyet, és ezúttal a pumpás verziót. Kicsit sűrűbb az állaga, mint a másiknak. Kellemes olívás, picit narancsos illata van (ez utóbbi lehetne benne erősebb). Jó az állaga, kellemes érzetet hagy a bőröm. Elég gyorsan beszívódik. Sajnálattal tapasztaltam, hogy ezzel a pumpás megoldással nagyon sok krém a flakon alján maradt, és nagyon nehezen lehetett kiszedni. Ezért a 4 csillag. Nekem a mangósat jobban szereti az ekcémára és szárazságra nagyon hajlamos bőröm, inkább azt fogom venni, de normál bőrre tudom ajánlani ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Szanszi

2020. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, magamnak szerintem nem vettem volna meg.
Nagyon gyorsan beszívódik, nem az a testes krém, de nem is bánom, én azt szeretem ha testápoló után már öltözhetek is fel rögtön. Elég erős fűszeres-gyógynövényes az illata, de nem rossz értelemben. Olyan tisztaságillat marad utána. A pumpás kiszerelés tetszik, szívesebben nyúlok így utána. Ha nem is tudom majd teljesen kinyerni a dobozból akkor sem fogok sírni. Szóval összességében nem rossz, el fogom használni, de hidratálásban nem ez a legjobb testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, magamnak szerintem nem vettem volna meg.

czannaa

2019. augusztus 28.

Az egyik kedvenc testápolóm. Nekem tetszik az illata - nem túl erős, jól szívódik be. Igaz, a pumpás verzióban tényleg nem jön ki az aljáról a maradék krém, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

emb1p3

2019. június 5.

Mivel édesanyámat nem viszi rá a lélek, hogy közölje a barátnőivel - nyilván az első alkalommal kellett volna, amikor ezt kapta -, hogy nem szereti az Yves Rocher termékeit, így a születés- és névnapja környékén mindig hozzám kerül egy nagyobb YR-csomag. Ez a testápoló is csapnivaló, mint az összes többi a shea vajas kivételével. Hidratálni ugyan nem hidratál, de nem kifejezetten kellemetlen a szaga - bár a jó se ilyen - így legyen két csillag. A pumpa, ami jár hozzá, egy darabig jónak tűnik, de persze az utolsó 20-30 ml-t úgy kell kikaparászni a csomagolásból. Bár tudnám mért kínlódok vele ennyi év után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Fujituli

2019. május 24.

Diszkrét illat, mondhatni halovány és tompa, de kifejezetten finom. Uniszex jellegűnek találtam, mivel nem édes illatú. Állagra könnyű, nem sűrű. A bőrbe gyorsan behatol. Kicsit tejesebb állagú. Nem kedvenc, de nem is rossz. Illatra lehetne erősebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

danyadi77

2019. február 16.

Nagyon szeretem az illatát, és bár könnyed állagú, rendszeres használattal télen sem bizonyult kevésnek. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Gigi140

2019. január 25.

Az állaga nagyon jó, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Illata nem a kedvencem, de nem is rossz számomra. A pumpás verziója kimondottan praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

DobribanDora

2018. szeptember 24.

Nekem tetszik. Nyáron nincs szükségem különösebb zsírosságra, így ez a könnyedebb krém tökéletes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Makk Zsuzsó

2018. július 6.

Inkább krémzselé állagú, nem átlagos illatú, könnyen beszívódó testápoló. Nyári melegben kifejezetten frissítő, nem hozta ki az ekcémám, megfelelően hidratál.
Az illata nem tartós egyáltalán, szóval aki amiatt aggódik, hogy összevegyül a parfümjével, ne féljen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

szabobeth

2018. március 20.

Nagyon jól hidratál, legközelebb más illatot is kipróbálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Nagyon jól hidratál, legközelebb más illatot is kipróbálok!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak