Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyed, bio Bourbon vaníliával gazdagított állaga gyorsan beszívódik, és a bőrt egészen bársonyossá és illatossá teszi. A bársonyos, hidratáló testápoló a biomezőgazdaságból származó Bourbon vanília, a biomezőgazdaságból származó karitévaj és aloe vera zselé, és az édesmandula-olaj, a növényi glicerin minden természetes jótéteményével halmozza el Önt.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Luna1024

2016. július 11.

Ha jól tudom, újítottak rajta, de nekem még a régi változat van meg. Erről sem tudom eldönteni, hogy szeretem-e, és ugyanaz a problémám vele, mint a kókuszos változattal is. Egyik percben nagyon finom, melengető és édes az illata, jó érzés megszagolni a bőrömet, de aztán kibújik az az idegesítő szintetikus szag, amit nagyon utálok. Mintha valami műanyagot szagolgatnék... Tényleg édes és tényleg Bourbon vanília, de azért nem teljesen élethű. Az EDT-ben a vanília jobban érvényesül, így annak a szintetikussága nem zavar annyira. Az illata egyébként nagyon sokáig megmarad: volt, hogy bekentem a kezemet, és még másnap délután is érződött a bőrömön! A hidratáló hatása jó: selymes és puha utána a bőröm, és könnyen beszívódik, mert elég híg, már-már "vizes" az állaga. Viszont egy pumpát igazán adhattak volna hozzá, mert bár így sem fogy gyorsan (még a háromnegyede megvan, azt vettem észre, hogy alig használom), ennyi pénzért járt volna...

Nem fogom újravenni és nem is ajánlom, mert azt gondolom, hogy ezen az áron vannak más testápolók, amik tudnak ennyit, sőt. A pumpát és az illatát leszámítva átlagos, ezért én 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Barbara92

2016. június 1.

Alapvetően nagyon szeretem az yves rocher termékeket, de nekem ez sajnos nem vált be:( először nagyon szerettem, de egy idő után tul émelyítő lett az illata. Borzasztóan erős, es az állagát sem szeretem tul "vizes". Pedig megvettem hozza a pumpas fejet is. Most mar csak kezkremnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

pulykus

2016. május 24.

Nagyon szeretem, már a család többi tagja is az illata rabjává vált. Sajnos nekem kevés, de akkor is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

szakszil

2016. április 30.

nem rossz de a zabtejes meg a kókuszos állagában illatában jobb ennek kicsit "mű" illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

minus8

2016. március 25.

Imádom az illatát!!!! Télre száraz bőrűeknek lehet, hogy kevés, de sztem nyárra tökéletes lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

doreszka94

2016. március 9.

A teszterből nyomtam a kezemre, de már akkor sem tetszett az illata, köze nem volt a vaníliához. Ahogy nézelődtem a boltban,egyre büdösebb lett a kezem, nem bírtam elviselni. A hidratálása nagyon jó volt, de kár ezért a szagért. Még jó, hogy van teszter,mert így nem vettem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Gy92

2016. február 23.

Kár, hogy olyan nagy a szája, így nehéz megfelelően adagolni, de hidratál, nagyon finom az illata és sokáig lehet érezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

kgyrk

2016. február 16.

Nagyon szeretem az illatát, a kiszerelése tényleg nem a legjobb, de megvettem hozzá a pumpát, így könnyű adagolni. Hamar beszívódik és jól hidratál, nem is várok többet egy testápolótól... :) Ha ez elfogy, már kinéztem tavaszra a málna illatút! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

tonhalacska

2016. január 4.

Erős, imádnivaló, édes, szuper tartós illatú krém. Nem hidratál erősen, mivel ennek nem az a dolga, hanem hogy édes , sexy illatunk legyen tőle pár óráig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Nymeria94

2015. augusztus 22.

Ahhoz képest, hogy korábban mennyire hajlamos voltam elhanyagolni az éppen aktuális testápolómat, ez termék elérte azt, hogy szabályosan várjam azt a pillanatot, amikor újra a bőrömre kenhetem. :-)
Kellően hidratált, még télen is, arról nem is beszélve, hogy mennyire puhává varázsolta a bőrömet. Nem hagyott maga után ragacsos érzetet, egész gyorsan beszívta a bőröm.
A legeslegnagyobb pozitívuma, azonban az illata. Karácsony után vettem és a folyamatos használat mellett sem tudtam megunni, sőt már azon gondolkozom, hogy mikor lesz alkalmam újra beszerezni ezt, vagy az egyik márkatársát. Visszakanyarodva: az illata nagyon erős, mármint más testápolókhoz mérve. Nem zavaró, inkább átható, az előző esti használatot követően, még a másnapi zuhanyzás közben is éreztem egy kicsit. Ezenkívül vanília illatú lett a törülközőm, az ágyneműm és a még a legvastagabb téli farmerom is vanília illatot ontott magából. :D
Nagyon szerettem használni, úgyhogy valószínűleg hamarosan újra fogom vásárolni, hacsak addig nem lesz szimpatikusabba kókuszos verzió. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.