Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztító maszk szénnel, amely megszabadítja az arcbőrt a faggyútól, összehúzza a pórusokat, és csökkenti a mitesszerek számát.

kaplaane

2020. szeptember 24.

Pár hete használom a terméket, hetente 1-szer, 2-szer szoktam a teljes arc felületen. Érdekesen simára szárad meg más maszkokkal ellentétben. Az arcom utána puha, a gyulladást lehúzza. Nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Yura

2020. június 28.

Elég sok miteszer van a bőrömön, és noha kicsit szkeptikus voltam az elején, ez az arcmaszk tényleg teszi a dolgát, és nagyonszépen megtisztítja a bőrömet és utána sokkal puhábbnak is érzem. Az állaga eleinte nekem furcsa volt, mivel másfajta maszkokhoz vagyok szokva, de remekül lehet kenni, szóval nincs okom panaszra. Ami viszont nem tetszik az az hogy nehéz lemosni, valamint a szaga. Szerintem kifejezetten büdös annak ellenére hogy még parfüm is van benne, de csak míg az ember felkenni, addig lehet érezni, mellette viszont olyan jól megtisztítja a pórusaimat, hogy elég valószíná hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

hdori23

2020. május 14.

Zsíros kombinált bőröm van, ezért évek óta olyan arcmaszkokat használok ami széntartalmú. Nekem abszolút kedvenc és visszatérő az Avon pórustisztító maszkja. . A termékhez télen egy nyereményjáték által jutottam hozzá, aminek örülök ugyanis Yves Rocher márka termékeit már 17 éves korom óta használom de valahogy az arctermékei kimaradtak. Összehasonlítva az Avon maszkjával,hogy ez nem szárad meg, viszont nekem nehezebb lemosni az arcomról. Az állaga kicsit habos, könnyű de nagyon tetszik és szerintem szépen is teszi a dolgát. Egy két összetevője annyira nem tetszik,de ettől eltekintek. Drágább is mint a másik maszk,magamtól nem vettem volna meg mivel van egy bevált hasonló termékem, de akinek a T vonala zsíros és mitesszeres annak mindenképp ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Blackpanther

2020. február 22.

Hetente kétszer használom a maszkot. Nagyon elégedett vagyok vele. A pórusokat kitisztítja, friss és üde az arcbőr utána. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

AnitaUrgyan

2019. december 7.

Elkezdtem használni, tényleg segít, nagyon mattít, húzza a gyulladást lefelé, és nagyon halványítja a mitesszereket.
Nem néztem ki belőle, őszinte leszek, de ezt is újra fogom venni. Ez a sebo vegetal család nagyon teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid