Yves Rocher

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Friss zselé bio-kamillával gazdagítva, ami a bőr kiszárítása nélkül távolít el minden szennyeződést.

Lencseee

2018. március 9.

haha:-D az előttem szóló akár én is lehetnék. mostanában bontottam meg én is. féláron vettem. azért ezen a pénzen van szebb összetevős arclemosót, igaz, nekem nem okoz semmiféle irritációt. közepes és a jó között van valahol, de az összetevők miatt inkább 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

eperturmix

2017. augusztus 25.

Már régebben kinéztem,de már sorban álltak a felhalmozott arctisztítóim,így illedelmesen kívántam míg elfogynak,és csak azután rendeltem meg,pont jókor mert féláron vehettem meg.Még jobb.
Már az illata megfogott,szeretem,hogy ilyen természetes jellege van,a kamillának külön örülök.Az állaga kissé folyós,de nagyon gazdaságos,minden nap használom,és alig látszódik,hogy fogyna.Az arcomat tisztának érzem,és egyáltalán nem szárít,nem húzódik utána.Úgy látom kivonták,de biztos van újított változat,nyilván kifogom próbálni azt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ladywonderful

2017. május 29.

Egy hete használom, és ennek a terméknek köszönhetően jelentősen lerövidült a napi smink-eltávolítási procedúra :) Nem habzik, de önmagában hatékonyabban leszedi az összes sminket (beleértve a vízállót is), mint pl a micellás vizek. A száraz foltjaimnak nem igazán tesz jót, bár eddig még nem is találkoztam olyan lemosóval, ami ne emelte volna ki őket. Eddig újravevősnek tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Bogyopar

2017. május 28.

Nagyon jó arclemosó, naponta egyszer használom, majd következik a tonik és az arckrém, így én a szárító hatását egyáltalán nem érzékelem. Finom az illata, és nagyon kevés is elég belőle az arctisztításhoz. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

juditkaa70

2017. február 26.

A kombinált bőrtípusom ellenére nagyon szárító hatású! Zsíros bőrüeknek kiváló lehet,de más bőrtípusra egyáltalán nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

malnaszorpii

2017. január 4.

Nekem a lila változata van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem jobban tisztít mint egy folyékony állagú arctisztító és sokáig elég. Ha elfogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nanilia

2016. december 16.

Meglepően jól tisztít, számomra az egyetlen hátrány, hogy semennyire nem habzik...az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

nejko

2016. november 6.

Évek óta ezt használom. Remekül eltávolítja a sminket és mindig tisztának érzem utána az arcom. Szerintem az àra is tökéletes. Sajnos az utóbbi időben viszont mintha szàrítaná picit a bőrömet... lehet valami új arclemosó után nézek :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

currmano

2016. november 1.

Kedvenc arclemosóm. Az alapozót sose sikerül teljesen eltávolítanom a sminklemosóval, ezért vettem még pluszba anno ezt a terméket. Használat után nagyon jó érzés az arcbőrnek. Nekem egyébként sose szárította a bőrömet (micellás vízzel szoktam eltávolítani a sminket, és általában utána használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Parapluie

2016. október 30.

Szeretem, sminklemosás után a maradékokat mosom le, vagy ha zsírosnak, koszosnak érzem a bőröm. A leírással ellentétben igenis szárítja a bőrt, úgyhogy száraz bőrűeknek nem ajánlom, de az én normál bőröm hamar visszanyeri a nedvességet. Az illata isteni, a csomagolás praktikus. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak