Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anni, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alkalmas minden bőrtípus reggeli és esti hidratálására. A finom, könnyed textúra gyorsan szívódik be, használata után a bőr puha, friss és bársonyos. Egész évben igazi komfortérzetet ad!

100% bio-kamilla kivonatot tartalmaz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ivor

2017. december 17.

Sajnos nekem még egy YR krém sem vált be, pedig mindig kapnak újabb esélyt, mert amúgy szeretem a márka termékeit. Ez sem túl jó: én nappali krémként szerettem volna használni, de nem hajlandó normálisan beszívódni, csillog tőle a fejem mint egy karácsonyfadísz, mégis, furamód, estefelé száraznak érzem a bőröm tőle. Elhasználom éjszakai krémként, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 17.

Dominika02

2017. január 27.

Használata kellemes, nekem kifejezetten tetszik a kamillás illata, közepesen hidratál, de semmi különleges, egyszer vevős termék. Visszatekerése nehézkes, nem mindig illeszkedik jól, ami nagyon zavaró, nap, mint nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Eryka

2016. november 6.

Proba szerencse alapon vettem meg, mert a kamillas termekeket kedvelem. A velemenyek alapjan feltem, hogy nagyn nehez lesz az en problamas börömre, de kelemes csalodast okozott, ugyanis egy nagyon könnyü texturaju, jol beszivodo krem, barmikor versenyezhet a sokkal dragabb kategoriaju tarsaival. -az illata nekem nagyon nem tetszik, tolakodo, nem termeszetes es az összetevöi sem pozitivak, ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

alfie21

2014. január 31.

Nem volt az igazi ez a krém. Egyáltalán nem hidratált, persze az hozzátartozik, hogy nekem extra száraz és érzékeny a bőröm. Egyetlen pozitívuma, hogy nem csinált pattanásokat. Lehet,hogy normál bőrre teljesen jó lenne ilyen időjárásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

dvoros

2013. július 1.

Édesapám ezt a krémet használja borotválkozás után, lassan több mint egy éve. :) Ő nagyon szereti, amúgy is nála nagy favorit a kamilla. Azt mondja, hogy megnyugtatja a bőrét, jól hidratál és nagyon kellemes az állaga. Szerintem az illata kifejezetten finom. gondolkodom rajta, hogy beszerzek egyet én is majd az őszi-téli hónapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

katalinmyy

2013. május 8.

Elhasználtam egy tégellyel, de nem jött be :( Szeretem, ha egy arckrémnek jó illata van, de ennek nem volt az :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

huncutka

2013. február 14.

Én nem érzem zsíros krémnek mint a többiek, pont ellenkezőleg, egy nagyon könnyű kellemes kamilla illatú (ami egyébként nem zavaró és nem is tart sokáig) krém. Este és reggel használom, picit féltem hogy csípni fog vagy kipattogok tőle, de semmi, jó érzés használni. Minden napos hidratálónak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

klaresz

2013. február 6.

számomra csodakrém. és sminkelni is tudok rá. ha vmi ilyen állagú, akkor nagyon kevés kell belőle, és akkor be is szívódik. :) télre ideális. egyébként vízhiányos bőrre még rosszabb sminkelni, ha száraz, annál már a hidratált, de picit fényes hatás is jobb. nyárra ott van a másik kamillás YR krém, ami normál, kombinált bőrre is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Guttmann Natasa

2012. október 30.

Véleményem szerint ez egy finom, kamilla illatú arckrém. Az állaga kicsit pasztaszerű. Csak éjszakára használható, mert az én acrbőrömet elég fényessé tette. Viszont gazdag hidratáló hatásának köszönhetően a szemkörnyékemre el tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Anni

2012. október 1.

Nos, ezt a krémet max. éjszakai krémként tudom használni, mivel szinte alig szívódik be. Ami a legbosszantóbb, hogy elég hosszú ideig ragacsos tőle az arcom. Sminkelni nem tudok rá.
3 pont - éjszakára egész jó, reggel valóban puha és kellemes tapintású a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

3 pont - éjszakára egész jó, reggel valóban puha és kellemes tapintású a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ethylhexyl Cocoate, Cyclopentasiloxane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Ceteareth-2 Phosphate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.