Yves Rocher

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hajni927, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Cseniko

2018. július 8.

Helyi kezelésként kerestem terméket pattanásokra...egy évig próbáltam megszeretni a krémet, de ez az “ártani nem használ” tipikus esete!

Bajt nem okozott, de nem is használt semmit, így elajándékoztam, hátha másnak több sikere lesz vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

trstimea

2018. február 22.

Hirtelen felindulásból vettem, 1-et fizet kettőt kap akció keretein belül, de bár ne tettem volna!
Nekem olyan semmilyen termék ez. Ha csak magában használtam, hidratálóként úgy éreztem, hogy igényelné a bőröm még a hidratálást, arckrémmel meg túl soknak érzem, nem szívódik fel rendesen. A bőrhibákkal meg abszolút nem csinált semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Banana

2018. február 7.

Megvettem, de minek?! Nekem semmit sem használt. Nem lett szebb tőle a bőröm, bár tény, hogy nem is rosszabbodott a helyzet. Nem tapasztaltam semmilyen hatást a használata alatt. Olyan mintha nagy semmivel kenném az arcom. Pénzkidobás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

allimezs

2018. január 23.

Egy ideje ott porosodott a szekrényben, de most kétségbeesésemben elővettem, mivel ronda nagy pattik jöttek ki a nyakamon és az arcomon, de olyanok, amik 2 hét alatt múlnak el. És még itthonra is tettem alapozót rá, hogy ne lássam magam olyan rondának, borzasztó volt tükörbe nézni. Még bőrgyógyászhoz is elmentem, Skinorent írt föl. Ezt a Rocher krémet éjszakára helyileg csak a rondaságokra kentem, de nem nagyon hittem benne, hogy bármit tesz. Reggel felkeltem és gyönyörűen visszahúzta a gyulladást, alig látszik valami már. Hihetetlen, hogy eddig nem használtam, pedig végig ott röhögött nálam. Bár nincs a környéken sajnos Rocher márkabolt, de ha továbbra is ennyire elégedett leszek az eredménnyel, biztosan újraveszem majd. Egyébként így ha csak helyileg, nem egész arcra használom, ez is jó sokáig elég lesz. Visz(nem)lát pattik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Clara

2018. január 10.

En smink ala hasznalom, hamar beszivodik igy elegedett vagyok, ket harom orat bir kb.

up: miteszeres lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

up: miteszeres lettem tőle.

kosztis

2017. december 21.

Nekem sajnos nem vált be ez a termék. Elég problémás a bőröm, se a pattanások ellen se a zsírosodás ellen. 1-et fizet kettőt kap akcióban vettem, de a másodikat már meg sem kezdtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Moncsee

2017. november 7.

Nem nagyon vettem észre, hogy a pattanásokra különösebb hatással lett volna, de zsíros bőrre való hidratálónak megfelel a könnyű állaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

cskittix

2017. november 6.

Sajnos a pattanásokat nem tünteti el, nem is előzi meg, pedig gyakorlatilag ez lenne a feladata. Az illatát szeretem, de a bőrömön ragacsos érzetet hagy, ami miatt nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

poplacsek

2017. július 31.

Hidratál, különösebb illatanyaggal nem rendelkezik. Egy-egy kikapart bibire, azonnal beválik, mert "eltömíti" a sebet és így meggátolja a vérzést/gennyedzést. Valamire jó, de azonnali hatást és csodát ne várjunk. Kissé túl van tolva a reklám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

danna113

2017. június 14.

Sose gondoltam volna, hogy meg tudok szeretni ennyire egy problémás bőrre való krémet, mert az eddigiek mindig túlságosan szárították a kombinált bőröm. Ez viszont nekem teljesen bevált, hidratál, segít a pattanásaim megelőzésében, ha nem használom mindig elkezd rosszabb lenni a bőröm. A meglévő gyulladásokkal csodát nem tesz, de valamennyire segít, hogy hamarabb gyógyuljanak. Egyetlen hátránya, hogy talán kicsit gyorsabban fénylik át felette az alapozóm napközben, de ez lehet, csak a meleg hatása. Az illata jó, a kiszerelését szeretem, az ára egy vicc. Fél év alatt alapdarabbá sikerült avanzsálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!