Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Lebilincselő tekintetre vágyik? Szeretné fixálni sminkjét egyetlen mozdulattal? Ha igen, akkor a Ragyogó hatású fixáló zselét szemre Önnek találták ki! A bio-mezőgazdaságból származó Agávé kivonatnak köszönhetően ez a fixáló zselé felélénkíti és fixálja a szemhéjpúder és a szemceruza színét is. Ragyogó, fémes, vagy gyöngyházas hatás; Öné a döntés, melyiket választja a tökéletes smink utolsó lépéseként!"

Buklika

2017. december 27.

Naa-aa-a-gyon laaaaassan szárad. Konkrétan volt hogy hajszárítóval fújattam a szemhéjamra a levegőt hogy megszáradjon, és ne ragadjon fel (nem rejtőzködő a szemhéjam).
Az arany színűt vettem meg, de nen fogom újra venni mert csak a baj van vele, nekem nem elég tartós.
De a kedves összetevői miatt szivesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

De a kedves összetevői miatt szivesen elhasználom.

Kacija

2016. január 3.

Az aranyat szereztem be, éppen akciós volt, és elégedett vagyok vele. Szépen felkenhető, igaz, kicsit lassan szárad, de a sminkelés időigényes dolog :-) Nekem bevált, szeretem, gyönyörűen ragyogott a tekintetem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

Adnilem

2015. szeptember 21.

3 féle van belőle, én a fémeset vettem meg. Egy kis ecset van a kupakban, azzal lehet kenni, mint egy tust. Nekem még nem sikerült úgy felkenni, hogy a pilláimat ne kentem volna össze vele (kicsit bumszli az ecset és maga az anyag is sűrű). A ceruzával húzott vonalon kentem végig, elég lassan száradt meg. Kicsit csillogós lett a végeredmény, ez akar a fémes lenni... Hát nem tudom... :) Számomra nem volt olyan nagyon tartós, kicsit így is kenődött a ceruza. Hmmm, egyszer megvettem akciósan, de az eddigi tapasztalatok után azt hiszem tudok élni nélküle.

Az egész szemhéjamra nem kenném! Nem is tudom hogyan gondolták, mikor száradna az meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0