Yves Rocher

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Használatával a mély ráncok is napról napra halványodnak. A bőr feszesebbé, élettel telivé válik.
  • Fényvédő faktorának köszönhetően védi a bőrt a káros UVA/UVB sugárzás ellen, ám nem helyettesíti a napvédő termékeket!
  • Egész napos hidratálást nyújt a bőrnek, valamint kiváló sminkalap.

PerfumePippi

2020. július 5.

Nálam ez egy amolyan "jobb híján" termék. A márkánál nincsen ugyanis túlkínálat a fényvédős verziókból - ezen kívül a Hydrának és talán a fehér anti ages krémnek van 20 faktoros verziója is - valamint a Jeunesse családban van egy 30-as "shield" jellegű krémje, és az sajnos olyan is; használhatatlanul maszk-szerű.
Van továbbá a tök jó 50-es napozójuk, de végső opcióként, ha csakis védekezni szeretnék a naptól, azt is magamra kenem városban is.
Így jobb híján ebből vettem - az alap, "piroskupakos" szérum és krém se jött be, de, gondoltam, "tömörítsünk" és "gyönyörítsünk" az arcbőrömön, ha már szűrőt is akarok, ez elvileg a cég egyik zászlóshajó jellegű öregedésgátlója...
Azt azért tudni kell, hogy én a bizalmatlan típus vagyok: ez azt jelenti, hogy félek túl vékonyan kenni egy fényvédőt, ami alá azért bepréselek egy szérumot, máskor gélkrémet is...és erre viszek föl olyan alapozásra alkalmas alapozót/CC krémet, ami szintén tartalmaz fényvédőt. Tehát az elvárásom az lenne, hogy mindezek mellett legyen könnyed az a krém.
Nem az. Sűrű, csirizszerűen tejes állagú. Érzetre nem adnék neki 3 csillagnál többet, viszont becsületére legyen mondva, hogy ennyi rétegzés mellett se durrantotta be az arcomat, ezért 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

rosegangela

2019. október 31.

Nagyon nehéz, és túl zsiros krém az én arcomnak. Neki adtam a férjemnek, aki fizikai munkás, hogy éjjel kenje bele nyugodtan az időjárástól kiszáradt arcát, de egyszerűen képtelen volt elviselni még ő is az bőrén, mert maszkszerű réteget képzett az arcán, amit utána arclemosóval is alig birt eltávolitani. Sajnos kukában landolt egy évnyi "hátha majd jó lesz" után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

edinahortobagyi

2018. november 14.

sem a mélyebb sem a kevésbé mélyebb ráncokkal nem tudott megbirkózni, viszont zsírosabbá tette a bőrömet . Cseppet sem feszesített. Mivel nem sminkelek, így nem tudom milyen lenne sminkalapnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Timitami

2018. március 15.

Korábban a fényvédő nélküli verzióját használtam és nagyon elégedett voltam, most ezt a fényvédőset választottam. Ennek is nagyon kellemes tisztaság illata van, némileg vaskos krém, de maradéktalanul beszívódik és nagyon szép feszes, sima, kis tömör, masszív a bőröm tőle. Igaz, alá a saját szérumját teszem, a Serum vegetal szakértő feszesség szérumot és az elégedettnél is elégedettebb vagyok. Érzem, ahogy dolgoznak a bőröm, erősebbnek érzem tőlük az arcom bőrét, igen kellemes viselet. Nekem pont azt adja, ami a marketing szövege, feszesít, tömörít, simít és remekül hidratál. Ellenállóbb is a bőröm tőle. Ráncfeltöltő hatása is van, bár nemigen vannak ráncaim, de a két vonalat, amelyek az orromtól a szájsarkokig futnak, halványítja. Hogy az UV-sugarakkal hogyan küzd meg, értelemszerűen nem tudom vizsgálni, de bizonyára hatékony a krémben lévő fényvédő faktor. Ha lehetne, 6-7 pontot adnék rá, annyira szeretem. Egyébként gyönyörű fehér krém, igazi tisztaság jellege van. Mivel nem használok alapozót, ezért nem tudom, az alatt hogyan viselkedik, de gyanítom, hogy jól, mert sima a bőr tőle és semmi rgacsosságot nem okoz. De olyan szép és egészséges a bőrkép tőle, hogy nem szükséges alapozót tenni rá. Nekem annyira tetszik, ogy ha tehetném, egész nap kenegetném vele az arcom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.