Yves Rocher

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2016. május 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Kiszerelés: 15 ml

Water / Aqua Malva Sylvestris (Common Mallow) Urea h Ethylhexyl Cocoate eo Glycerin h 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Nylon-12 Centaurea Cyanus (Cornflower) Extract Calendula Officinalis Extract Behenoxy Dimethicone eo Butylene Glycol h 1 0Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Methylsilanol Carboxymethyl Theophylline Alginate Elaeis Guineensis (African Oil Palm) Oil Coconut Cream (Cocos Nucifera)Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Brassica Campestris (Rapeseed) Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Sucrose Cocoate eu Sorbitan Stearate eu 0 1Cyclohexasiloxane eo I szil Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Methylparaben ta I par 0 0Carbomer Helianthus Annuus Seed Oil eo Paraffin eo Parfum / Fragrance i Sodium Hydroxide Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Allantoin gy 0 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Tetrasodium EDTA Tocopheryl Acetate a I v 0 0Xanthan Gum ti I eu Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Zea Mays (Corn) Retinyl Palmitate a I v 2 2Ethylparaben ta I par Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Macadamia Ternifolia eo Corylus Avellana (Hazel) Leaf Extract Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract BHT a I ta Simmondsia Chinensis (Jojoba) Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Prunus Persica (Peach) Fruit Extract Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract Pistacia Vera (Pistachio Nut) Seed Oil Persea Gratissima (Avocado) Oryza Sativa (Rice) Extract Mangifera Indica (Mango) Extract Juglans Regia (Persian Walnut) Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract Camellia Oleifera (Green Tea) Extract a I gyRosa Moschata (Musk Rose) Oil eo Oenothera Biennis (Evening Primrose) Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Gevuina Avellana Oil Carapa Guaianensis Seed Oil Camelina Sativa Seed Oil Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Anacardium Occidentale (Cashew) Butter eo

juditkaa70

2017. február 26.

Nagyon jó kis szemkrém volt. Kisimitó hatása kiváló volt,ez mellett remekült karban tartotta a szem alatti bőr hidratáltságát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Heraklion

2015. november 27.

Könnyű krém, szinte zselés állagú, mégis van benne "tartalom", jól hidratál. Kis mennyiség elég belőle. Pár napja használom, így azt még nem látom, a ráncokkal mit csinál, de a száraz bőröm nagyon szereti, az tuti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

p.cseresznye

2015. november 26.

Nemrég vettem, nagyon tetszik nekem is, a szemem alatti és körüli ráncokat 2-3 nap alatt látványosan feltöltötte. Könnyű állagú, pici mennyiség kell belőle. Amiért csak 4 csillagot adtam, az az, hogy ahogy abbahagyom a használatát, visszajönnek a ráncocskák. Szóval amíg használva van, valóban gyönyörűen feltölti és hidratálja a bőrt, de a hatása nem tartós. Ettől függetlenül nagyon megszerettem, valószínűleg újra is vásárolom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

angelcare

2014. október 21.

Nagyon jó kis krém.Bár nincsenek durva ráncaim de amik voltak azokat szépen kisímította. Gazdag textúrájú ennek ellenére könnyen beszívódik.A szememet nem irritálja.Kuponnal vettem így az ára is rendben volt.Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

agi_d

2012. október 11.

Kellemes állagú és illatú krém. Lassan szívódik be, de amúgy is csak éjszakára használom. Jól hidratál és nekem szerencsére nem irritálja a szemem. Lehet, hogy újraveszem majd, de persze csak kedvezménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

anett.lalova

2012. augusztus 9.

Éjszakai szemkörnyék ápolásra használom már pár hónapja. Mivel elég olajos - kevés is elég belőle így lassan fogy.
A karikákkal nem tud mit kezdeni, de az apró ráncokat szépen lassan feltölti.
Elhasználom de nem hiszem hogy újraveszem. Szeretnék még mást is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 9.

A karikákkal nem tud mit kezdeni, de az apró ráncokat szépen lassan feltölti.
Elhasználom de nem hiszem hogy újraveszem. Szeretnék még mást is kipróbálni.

Mesi

2012. június 23.

Éjjelre használtam ezt a krémet, nappalra sok lenne. Inkább csak megelőző jelleggel és kíváncsiságból próbáltam ki, kb 3 hétig minden nap.
Elég olajos az állaga, de egy éjszaka alatt beszívódik. Az illata erős parfümös, de nem kellemetlen.
Rettenetes nagy változást nem vettem észre a használatakor.
Egy nagy alvás egyelőre nekem többet segít, mint ez a krém. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Rettenetes nagy változást nem vettem észre a használatakor.
Egy nagy alvás egyelőre nekem többet segít, mint ez a krém. :)

Viki000

2012. május 8.

Nem régóta használom csak, de azért leírom az eddigi tapasztalatokat. Tényleg simít, hidratáltabb, feszesebb lesz a szemkörnyékem. DE: nekem kicsit irritálja a szememet. Éjszaka valahogy belekerül és volt már, hogy reggelre kipirosodott emiatt a szemem. Most kicsit kevesebbet kezdtem el használni, talán így jobb lesz. Majd még írok ezzel kapcsolatban. Egyelőre 4 csillagot adok neki. Amúgy már nem tégelyben van, hanem tubusban.

Szerk.:

sajnos nem fogom újravásárolni, mert reggelre többször is piros lesz a szemem, akkor is ha kevesebbet kenek fel és távolabb a szemzugtól. Pontot nem vonok le, mert másnak ettől még beválhat, nekem nagyon érzékeny szemem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Szerk.:

antonelly

2011. október 31.

Rengeteg szemápoló krémet kipróbáltam,és ez a termék nekem,életemben először,nagyon bevált.40 felett pedig számomra nagyon fontos a bőrápolás.Azonnal,első használat után éreztem a kellemes hidratáló hatást,és szépen kisimult a szemem környékének bőre is.Pillanatok alatt felszívódok,alig kell belőle pár csepp.Én imádom,és biztos kitartok mellette!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emolliensek: Ethylhexyl Cocoate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Behenoxy Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclohexasiloxane, Helianthus Annuus Seed Oil, Paraffin, Olea Europaea (Olive) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Macadamia Ternifolia, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Rosa Moschata (Musk Rose) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Anacardium Occidentale (Cashew) Butter
Emulgeálószerek: Sucrose Cocoate, Sorbitan Stearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, BHT

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.