Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A csukóka növény szárában flavonoid molekulák találhatók, amelyeknek köszönhetően a növény ellenállóbb a külső káros tényezőkkel szemben. A Sebo Specific termékek a flavonoid molekulákkal segítenek a zsíros és vegyes bőr egyensúlyát helyreállítani, megszüntetve az arcbőr csillogását.

A radírozó hatású mikroszemcséknek köszönhetően a bőr ismét szabadon lélegezhet.

minimano81

2015. január 18.

Szeretem ezt az arclemosót, az én bőrömön jól teljesít. Szeretem azokat, amiben vannak apró radírozó szemcsék, időnként szükségem van rájuk. Az illata pedig friss, üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Ildie

2015. január 18.

Régebben volt ilyenem, már a pontos hatását nem is tudom, de az biztos, hogy maximálisan elégedett voltam vele. Zsíros volt még erősen a bőröm és pattanásos. Azt nem állítom, hogy 100%ban csodaszer, de abszoludt megérte minden forintját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

tmscsilla

2014. május 5.

Nagyon kellemesen, de alaposan tisztít, jó az illata, és szerintem az adagolásával sincsen gond. Majdnem két hónapja használom, nagyon széppé tette az arcbőröm, és a folyamatosan megjelenő pattanásaim nagy részét eltüntette, nagyobb pattanásom már lassan egy hónapja nem jelent meg. Nem azt mondom, hogy nem kell sminkelnem ahhoz, hogy felszabadultan léphessek ki az utcára, de jóval kevesebb bőrhibát kell eltüntetnem :) A tonikját is tervezem megvenni, de egyelőre ez is gyönyörű eredményeket ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

gyeszter333

2014. február 28.

Ezen a nyáron az amúgy normál bőrömön elkezdtek apró pattanásszerű kiütések megjelenni..Bementem az Yves Rocherba, ahol ezt a lemosót és a krémjét ajánlották. Szinte egy hónap alatt újra rendbe jött az arcom! A radírból még mindig van egy pici, épp most készülök újra venni, naponta használom, és nagyon szeretem! A krém felkenés után kicsit "kényelmetlen", azonban pár perc múlva teljesen felszívódik, és szép tőle a bőröm, szerintem ezt is megveszem majd hozzá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

szpirita

2014. január 30.

Kombinált bőrömre használom, de semmi különös változást nem hozott. Kellemes használni, nem irritálja a bőrt, tisztít, de a homlokom ugyanúgy fénylik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

MissNickole

2013. december 28.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, a 3-ik flakonnal használom el lassan és minden alkalommal újra veszem.
Nekem nagyon érzékeny a bőröm, nem sok olyan dolog van amiről jó véleménnyel vagyok, de ez abszolút bevált.
Az illatát nagyon-nagyon kedvelem, a benne lévő szemcsék elég kicsik és nem lekaparja a bőröm (mint egyes arctisztítók), hanem lágyan radíroz. Használat után határozottan az az érzésem, mintha lélegezne a bőröm, friss üde és sima lesz tőle az arcom, az én kombinált (homlokomon zsíros, az orrom és az állam száraz, az arcom normál/vízhiányos) bőrömön tökéletesen működik.
Nagyon szeretem, eddig nem találtam helyette jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Nagyon szeretem, eddig nem találtam helyette jobbat.

Iora Rua

2013. november 7.

Elégedett vagyok vele, az én bőrömön jól teljesít. Kellemes illatú, lágyan radíroz, nem vagyok rá allergiás. Amit a termék ígér, azt hozza. 3x vettem már és bármikor újravenném. A saját tonikjával még jobb hatás érhető el, nekem egész jól helyrehozta a tág pólusokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

CatLynn

2013. október 22.

Elhasználtam már majdnem egy teljes tubussal, és nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy újravegyem-e. Végül úgy voltam vele, annyira nem volt jó, mint amilyen drága. Az illata nekem kifejezetten tetszett, valahogy nekem az ilyen növényillat mindig azt juttatja eszembe, hogy tutira egy egész gyógynövényes mezőt pacsmagolok fel a pofimra, tele lehet minden földi jóval. De aztán megnézve az összetevőlistát rá kell döbbennie az ember lányának, hogy annyira talán mégsem... A hatását úgy jellemezném, hogy "egynek elment", nem lett tőle rosszabb a bőröm állapota, de nem is javított rajta. Ráadásul okozott egy száraz, majd egy nagyon zsíros időszakot is a bőrömnek. Ráadásul szívből gyűlöltem a flakonját, se perc át is ütögettem egy másikba. Összességében nem nőtt túlzottan a szívemhez. Ennyi pénzért kerestem mást, szebb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

orchidea8627

2013. július 17.

Nagyon nem szerettem ezt a lemosót, borzasztóan szárított, a radírozó részecskék karistoltak és csak elvétve volt a zselében belőlük, a csomagolás pedig botrányos, abszolút nem felhasználóbarát.
Egyedül az illata tetszett, finom friss "zöld" illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Egyedül az illata tetszett, finom friss "zöld" illata volt.

atunderi.lonka

2013. július 17.

Nem váltott ki túlságosan semmit nálam. Lemosónak jó, de semmi extra. Amolyan egynek elmegy, nem venném újra.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Butylene Glycol

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.