Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Wey1122

2015. április 29.

Közel 8 éven keresztül használtam ezt a krémet nekem nagyon bejött aztán elfogytak a tartalékaim is és most újra keresem az igazit több kevesebb sikerrel.Azt hiszem ez mindent elmond számomra ideális volt!
Főleg ár értékbe is verhetetlen volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Főleg ár értékbe is verhetetlen volt!

umpalumpa

2014. február 26.

Sokáig használtam. 35 fölött is nagyon zsíros maradt a T-vonalam a melegebb évszakokban, de az orcáim egyre vízhiányosabbak. Szóval régóta 3-félét kenek az arcomra (szem, orcák, T-vonal). Nagyon szép volt a bőröm, nyugodt és sokáig matt, nem húzódott, a pórusok finomabbnak látszottak. Most megújult ez a termékcsalád és kikerült a sok "csúnya" összetevő. Majd az újat is kommentálom, mert már használom, pedig csak február vége van (igaz enyhe az idő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Eryka

2014. január 29.

Tényleg zsíros bőrre való krém , mattít és összehúzza a pórusokat. Nekem nincs problémám az alapozó felvitellel közvetlenül a krém után sem, elégedett vagyok vele, tényleg jó arra amit ráírtak. Árban is jó, Németországban 3 euroért vettem leárazva. Az egyetlen negatyv pont, hogy tartalmaz egy -két szerintem a márkához nem illő összetevőt, mint pl. szilikont, ami egy zsíros , problémás bőrre kifejlesztett termékbe nem feltétlenül pozitív...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Ingrid93

2014. január 9.

Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve, karácsonyra kaptam, azóta rendszeresen használom reggel és este. A bőröm puhább és simább és kevesebb problémám is azóta. Az igaz, hogy várni kell vele mondjuk 5 percet hogy rendesen beszívja a bőröm, de utána teszi a dolgát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

musztafa

2013. november 7.

Kiváló a mattító hatása. 2 dobozzal használtam el belőle, de kicsit túlvásároltam belőle magam. Ha valakit esetleg érdekel, van egy bontatlan dobozom eladó jutányos áron. Szav. i.: 2014. 6. hó!
vivili@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

vivili@citromail.hu

Iora Rua

2013. november 7.

Az én bőröm imádta, nem volt maszkos, gyorsan és tökéletesen beszívódott, kellemes volt az illata (miután megszoktam :D), és némi virtuális bőrhiba eltüntetést is felfedeztem.
A termékvonal arctisztítójával és tonikjával kombinálva nagyon látványos változást vettem észre az arcbőrömön.
Bármikor megvenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Bármikor megvenném újra.

ottika22

2013. július 2.

Szerintem ez egy jó krém, ha olyan bőrre használjuk amilyenre kitalálták.
Nekem zsíros a bőröm, kisebb bőrhibákkal.
Szeretem mert mattít, viszonylag sokáig tart a hatása, és jó az illata.
A bőrhibákat természetesen nem tünteti el,(vagy szünteti meg) mert ez sem csodaszer... de sokkal szebb az arcom tőle.
Azt viszont észrevettem, hogyha 2-3 hónapig minden nap használom, akkor hozzászokik a bőröm. Kipróbáltam úgy, hogy hagytam 2 hét szünetet, és ezek után ugyanúgy teljesített mint az elején.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Szerintem ez egy jó krém, ha olyan bőrre használjuk amilyenre kitalálták.
Nekem zsíros a bőröm, kisebb bőrhibákkal.
Szeretem mert mattít, viszonylag sokáig tart a hatása, és jó az illata.

Lills

2013. június 19.

Nem jött be ez a termék, egyszerűen nem szívta be a bőröm, hanem a felkenés után 5 perccel ilyen kis száraz hernyócskákban jött le az egész. Párszor próbálkoztam vele, de aztán rá kellett jönnöm, hogy kuka.
Nem ez az egyetlen termék, amivel nem tudott mit kezdeni a bőröm, ki kellene deríteni, hogy melyik összetevő nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 19.

eveheart

2013. június 16.

Nem szereti az arcom... zsírosodik tőle, és apró pattanások is megjelentek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Nem szereti az arcom... zsírosodik tőle, és apró pattanások is megjelentek...

surrealbrain32

2013. május 19.

Szerintem ez a krem jo, csak nem egesz arcra, en hidratalo fole, csak a borhibakra hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.