Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően veszi fel a harcot a bőrtökéletlenségekkel: segít visszaállítani az arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját egész napi hidratálást és azonnali mattabb, frissebb arcbőrt biztosítva.

• 91% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható tégely, fenntartható erdőgazdálkodásból származó kartonpapírba csomagolva

Ár: 2000 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Window

2023. január 19.

Tavaszra, nyárra tökéletes. Nem okozott pattanás, nem irritált, könnyen beszívódott. Rendben van ez a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 19.

cs.eniiko

2022. október 13.

Nekem sajnos ponthogy zsíros érzetet kelt, és ahelyett, hogy kevesebb, inkább több pattanás lett az arcomon, eltömítette a pórusaimat.. A felét sem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 13.

Veronika98

2022. augusztus 9.

Nagyon megszerettem!! Szuper az illata (nekem a sárgadinnyéhez hasonlít) fantasztikusan hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

izabellakkczk

2022. június 19.

Kedvenc krémem! Nem zsíros, gyorsan beszívja a bőröm, szépen lemattítja az arcot. Kellemes az illata is, engem a sárgadinnyére emlékeztet. Többször újravásároltam, és ajánlom zsíros, problémás bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Jukka

2021. november 29.

Ennek is az illata zavar mostanában. Eleinte jó volt, üde, végre nem valami édes, ma már alig várom, hogy elfogyjon. Kevés is elég, jól beszívódik.
Nem allergizál, nem tömíti el a pórusokat, működik, de ilyen áron inkább UV védős krémre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Fanni26

2021. november 1.

Pár éve próbáltam először, akkor nagyon sokat segített a serdülőkori katasztrófán, amit az arcomnak neveztem. Kb. egy hónapja akciósan be tudtam szerezni és még mindig ugyanolyan szuper. Szeretem az állagát, nagyon kevés kell és így elég lassan fogy. Esténként használom, reggelre sokkal szebb a bőrképem és kevésbé tűnik zsírosnak, mint általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

BarbaraH

2021. október 12.

Könnyű arckrém, télre talán emiatt kevés, de zsíros bőrre éppen jó akkor is. Az arclemosóval együtt használva nagyon hatásos, tonik melléjük nem is szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Anetty

2021. október 12.

A 2. üveggel használom már.
Kellemes textúrája van, nem zsíros, gyorsan beszippantja a bőröm és elég jól mattít is.
50%-os kuponnal szoktam megvenni, mert eredeti áron drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

A 2. üveggel használom már.
50%-os kuponnal szoktam megvenni, mert eredeti áron drágának találom.

Fanni992

2021. június 16.

Sok krémet kipróbáltam már, de ez vált be a legjobban. Könnyen felszívódik, kellemes az illata , táplálja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet maga után. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

atina940805

2021. május 31.

Nagy kedvencem ez a krém. Az illata mellett az állaga fogott meg a legjobban. Nem túl ragacsos, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.