Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően veszi fel a harcot a bőrtökéletlenségekkel: segít visszaállítani az arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját egész napi hidratálást és azonnali mattabb, frissebb arcbőrt biztosítva.

• 91% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható tégely, fenntartható erdőgazdálkodásból származó kartonpapírba csomagolva

Ár: 2500+ postaköltség (ha van) , Eladó: cintiavasasdr
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: Budapest, I. kerület, fizetés: banki átutalással, személyesen
Ár: 2000 Ft , Eladó: Bababuu
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Vác, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jukka

2021. november 29.

Ennek is az illata zavar mostanában. Eleinte jó volt, üde, végre nem valami édes, ma már alig várom, hogy elfogyjon. Kevés is elég, jól beszívódik.
Nem allergizál, nem tömíti el a pórusokat, működik, de ilyen áron inkább UV védős krémre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Fanni26

2021. november 1.

Pár éve próbáltam először, akkor nagyon sokat segített a serdülőkori katasztrófán, amit az arcomnak neveztem. Kb. egy hónapja akciósan be tudtam szerezni és még mindig ugyanolyan szuper. Szeretem az állagát, nagyon kevés kell és így elég lassan fogy. Esténként használom, reggelre sokkal szebb a bőrképem és kevésbé tűnik zsírosnak, mint általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

BarbaraH

2021. október 12.

Könnyű arckrém, télre talán emiatt kevés, de zsíros bőrre éppen jó akkor is. Az arclemosóval együtt használva nagyon hatásos, tonik melléjük nem is szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Anetty

2021. október 12.

A 2. üveggel használom már.
Kellemes textúrája van, nem zsíros, gyorsan beszippantja a bőröm és elég jól mattít is.
50%-os kuponnal szoktam megvenni, mert eredeti áron drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

A 2. üveggel használom már.
50%-os kuponnal szoktam megvenni, mert eredeti áron drágának találom.

Fanni992

2021. június 16.

Sok krémet kipróbáltam már, de ez vált be a legjobban. Könnyen felszívódik, kellemes az illata , táplálja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet maga után. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

atina940805

2021. május 31.

Nagy kedvencem ez a krém. Az illata mellett az állaga fogott meg a legjobban. Nem túl ragacsos, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Jndr

2021. április 23.

2-3 évig használtam ezt a terméket reggel és este és igazából meg voltam vele elégedve. Egészen lemattította az arcomat és pattanásokat sem okozott. Mióta többet tanultam a bőrápolásról lecseréltem egy másik hidratálóra. Önmagában nem biztos, hogy elég a hidratálásra, kell hozzá valami plussz, de még így is hiszem, hogy ez valakinek jó lehet kombinált/zsíros bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Croftka

2021. április 9.

Kellemes Meglepetés!
Nincs fóliás érzet miután teszed! Nagyon kellemes, sok vízzel, igazi best of kategória, a Dior régi Hydrájára emlékeztet. Tuti Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Kellemes Meglepetés!

macooka

2021. március 27.

Megvettem ezt a krémet és itthon szembesültem vele, hogy az összetevőlista egészen elején Alcohol van. Emiatt sokáig megpróbáltam túladni rajta, de nem kellett senkinek, úgyhogy gondoltam üsse kavics elhasználom. Az alkohol nagy része úgyis elpárolog, a többi meg nem tesz majd túl nagy károkat, hiszen elég sok hidratáló összetevő van a rutinom többi részében is.
Azt kell mondjam nagyon kellemes csalódás volt ez a krém. Az illatát is szeretem, mert nem túl erős, az arcbőrömet ráadásul nem irritálja. A krém textúrája számomra az etalon, ilyet még nem találtam sehol, talán az egyik Purito krémem állaga közelítette ezt a szintet csak. A bőröm nagyon szépen beszívja a krémet és az arcomat kellemesen hidratálja, szárazságot egyáltalán nem okozott. Nem kukacosodik, nem ül meg a bőr tetején, szépen lehet rá sminkelni. Magam is meglepődtem, de vettem ebből még egyet, mert tényleg nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Dorotii66

2021. március 26.

Nem rossz kis krém, elég jól hidratál, bár télen kevésnek bizonyult. Szerintem zsíros bőrre nem a legjobb, mert elég zsíros maga az állaga is, kombinált bőrre nekem a száraz területeken bevált, viszont a pattanásokban és a mattításban sem segített. Nem fogom újra venni, mert parfüm van benne, illetve az ára is maximum akciósan tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid