Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően veszi fel a harcot a bőrtökéletlenségekkel: segít visszaállítani az arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját egész napi hidratálást és azonnali mattabb, frissebb arcbőrt biztosítva.

• 91% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható tégely, fenntartható erdőgazdálkodásból származó kartonpapírba csomagolva

Ár: 2800 Ft , Eladó: Lilcii
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta
♡ YR Sebo Végétal bőrhibák ellen ♡
Ár: 2800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
sz10

2019. december 12.

Nagyon szeretem, reggelente használom főleg az őszi és téli időszakban. Szerintem sminkelni is jól lehet rá, bár én a bb krém előtt is primert használok. Átfényesedik az arcom, de egyáltalán nem vészesen. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Morgiana

2019. december 11.

Nagyon kellemes és gyorsan beszívódik.
Délután viszont újra csillog a böröm.
Levonok egy csillagot, mert parfümot tartalmaz, és az állaga morzsás ha korrektort teszek a bőrhibákra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Nagyon kellemes és gyorsan beszívódik.
Délután viszont újra csillog a böröm.

AnitaUrgyan

2019. december 7.

Nagyon megszerettem! Nemrég vettem meg, black friday jó akcióban, de az összes eddigi krémemet leveri. Azonnal beszívódik, ahol van egy pici seb, vagy egyenetlenség az arcomon, azonnal javítja, enyhén feszíti a bőrt, és nem hagyja zsírosodni. Többször újra fogom venni, lehúzza a gyulladást is, és látványosan, érezhetően hidratál.Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Klaudia2121

2019. december 4.

nagyon szeretem az illatát,hamar beszívódik,nem hagy ragacsos erzést az arcon,nekem a pattanásos bőrömmel csodát tett,más hidratálókat nem tudok használni,análkül hogy ne pattognék ki,csak ezt,ajánlom en már többször is újravettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

hedorka

2019. november 11.

pro: jó az illata és az állaga, könnyen és gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál
kontra: hiába használok primert is, 4-5 óra után ugyanúgy átfényesedik a bőröm, mint amikor nem használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Kvcsdr

2019. október 24.

Kellemes illatú és állagú arcápoló, pár nap alatt segít a problémás bőrömet (és kamasz testvéremét is) szebbé tenni. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, nem fénylik. Nekem kicsit több hidratálást igényelne arcom (T vonalat leszámítva), de ettől függetlenül csodásan működő krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Maje

2019. október 20.

Egy hónapja sikerült vennem fél áron. Érdekes a textúra, mintha zselé és krém közötti lenne. Enyhe illat, pár perc után nem is érezhető. Sajnos zsíros/kombinált bőrrel rendelkezem, sőt fénylik órák után a T-vonal. Viszont!!! Ez a krém nagyon szuper. Hamar beszívja a bőr, semmi irritáló, nem szárítja túl a bőrt. Hidratált érzést ad. 3-4 óra után sajnos így is fénylik a bőröm, ezért használok primert rá, majd a végén jöhet a BB krém vagy alapozó. Ez így bevált! Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

NatkoI

2019. október 3.

Amióta használom ritkán vannak pattanásaim. Nagyon szeretem,friss érzést kelt,azonnal beszívódik,könnyen kenhető. Viszont nem vettem észre,hogy kevésbé fénylene a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

rLau88

2019. szeptember 10.

Régóta használom, csodát nem tesz a problémás bőrrel. Hidratál és nem lesznek tőle új pattanások. Illata jó, állaga kellemes és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

HHH97

2019. augusztus 15.

Alapból nem kifejezetten problémás a bőröm, de ettől függetlenül a bőrhibáimmal, pattanásaimmal nem érzem, hogy csinálna bármit is. Viszont ez az első olyan arckrém, ami nekem teljesen beszívódik, alig érzem, hogy lenne rajtam valami, szépen hidratál. Valószínűleg ez után próbálkozok még más krémekkel, de jó vételnek érzem ettől függetlenül, el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid