Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kanadai boreál tea kivonattal bőrkiegyensúlyozó és mattító tulajdonságának köszönhetően veszi fel a harcot a bőrtökéletlenségekkel: segít visszaállítani az arcbőr egyensúlyát*, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját egész napi hidratálást és azonnali mattabb, frissebb arcbőrt biztosítva.

• 91% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Ásványi olajat nem tartalmaz
  • Nem zsíros textúra
  • Újrahasznosítható tégely, fenntartható erdőgazdálkodásból származó kartonpapírba csomagolva

Ár: 2800 Ft , Eladó: Lilcii
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta
2500 Ft! Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
Ár: 2500 Ft , Eladó: macooka
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Ceglédbercel, fizetés: Posta/Foxpost, személyes átvétel

Amberger

2020. október 30.

Kb 2 évig használtam a terméket. Sajnos elkezdte nem szeretni a bőröm, nyilván a benne lévő alkohol és parfüm miatt... Nem volt rossz termék, de már nem venném újra, inkább a Sensitive termékcsaládra váltottam, mert sokkal szebbek az összetevői.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Magdi6789

Korcsoport: >54
2020. október 19.

Zsíros, problémás bőrre csodálatos. Néhány napi használat után már nem teltek meg a miteszerek, száraz, matt érzetű lett a bőröm. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 19.

KisTigris

2020. október 19.

Szept 26: Kombinált bőrre vettem, mert elegem volt a zsíros tocsogó homlokomból. A krém gyorsan felszívódik, a homlokom órák múlva is matt, és puha. Munkahelyemen 27° van, még ott sem zsírosodik a homlokom. Ez egy szerelem kezdete! ❤️🥰
Okt 19: Hosszú órák múlva valamennyire átzsírosodik a homlokom, viszonylag jó krém. Még mindig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

daisydream

2020. október 14.

Már többször újravettem ezt a krémet, mert ez az egyetlen ami mattítja, hidratálja és egyenletessé teszi az arcbőrőmet. Szóval igazából hozza amit ígért, viszonylag hamar be is szívódik. Alapozó alá viszont nem ajánlom annyira, mert hajlamos időnként kukacosodni, épp ezért én mindig este, arctisztítás után kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Miskulancia

2020. szeptember 17.

Szerintem aki a pórusait tompítaná és nyáron kevésbé szeretne fényleni, az jól választ, ha kipróbálja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Sushii

2020. augusztus 9.

Mattít,hidratál és csodaszép egységes arcbőrt varázsol,a kombinált bőröm imádja! 🥰☺️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Lyne

2020. augusztus 8.

Csak azért próbáltam ki ezt a krémet, mert az a két szó virított rajta, hogy "bőrhibák ellen"! Persze, ennyi pénzért nem vártam csodát, de azért valamicske hatást igen... A tégely elfogyott, a hatás elmaradt.. Bőrhibákra SEMMIT NEM ÉR ez a krém, de még csak nem is hidratál eléggé! S ez a sárgadinnye szag... pfúú, a végén már nagyon szenvedtem vele! De legalább nem tartós.. Őszintén nem értem ezt a sok pozitív véleményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

gerste13

2020. július 16.

Az illata finom, tényleg remek állaga van, valami fura krémes - géles állag, mattít és összehúzza a pórusokat, de nekem smink alá nem jó sajnos. Lepereg, réteget képez a bőrömön, pedig nagyon keveset használok belőle. Sajnálom, pedig napközben mindig használok alapozót, smink alá nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Yura

2020. június 28.

Alapvetően koreai arcápolást használok, de most épp elfogyott az arckrémem, szóval úgy gondoltam, hogy ameddig az meg nem érkezik, kipróbálom ezt az arcápolót. Eleinte szkeptikus voltam, mert az yves rocher egy másik arcápolóját már használtam, és nagyon nem nyűgözött le, de azt kell mondjam, ez esetben kellemesen csalódtam. Az illata nekem tetszik, nem érzem alkoholosnak egyáltalán, az állaga is jópofa, könnyű elkenni és hihetetlen gyorsan beszívódik. Látványos változást ugyan még nem tapasztaltam, mivel csak 2 napja használom, de szerintem be fog kerülni a top kedvencek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

dodeszka95

2020. június 24.

Nyáron szoktam használni,mattítja a bőrömet és egész nap nem zsírosodik be az arcom ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid