Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: bontatlan, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
YR Sensitive Vegetal arckrém ~ 2900Ft
Ár: 2900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Renat

2020. február 22.

Kombinált bőrömre vettem az itteni értékelések alapján. Illata kellemes, az állaga is rendben van. Viszont pár nap használat után pattanások jelentek meg a bőrömön..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

MoOEe

2020. február 19.

Ekcémás bőrömre vettem és hihetetlen jól el tudta mulasztani. Nagyon szeretem a semleges illatát és az állagát is, nagyon hamar beszívja a bőröm. A téli időszakban sajnos nem teljesít már olyan jól. A szeles, csípős időtől az orrom nagyon tud hámlani és hiába kentem fel vastagon este, másnap reggel ismét hámlott. A smink alá is szoktam tenni, így reggel csak vékonyan szoktam az orromra kenni, hogy rátegyem az alapozót, de sajnos a hámlást nem szüntette meg. A nagy hidegben nem, de minden más időszakban bátran ajánlom, ugyanis egy tényleg nagyon jó termék, egyenletessé teszi a bőrfelszínt és nekem az ekcémámat mulasztotta el, ami nagyon nagy szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Esteeldr

2020. február 2.

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után, az addig szinte hibátlan arcbőröm ‘feladta a szolgálatot’. Rengeteg mindent kipróbàltam, kifejezetten a problémámra koncentrálva amivel valamelyest helyreállíthatnám a bőröm állapotát, és megfelelően hidratálhatnám. Valahogy rátalàltam erre a krémre, amihez nem fűztem sok reményt. Azonnal megfogott az állaga, könnyen eldolgozható, és rögtön hihetetlen puhává teszi a bőrömet. Szuperul hidratál. Semmilyen érzékenységet nem vált ki. Megnyugtatja az arcbőrt. Amit ígér azt teljesíti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

szanii

2020. január 30.

Kis kiszerelést kaptam ajándékba a törzsvásárlóimhoz. Könnyű kis krém, néha szoktam használni, tetszik hogy illatmentes. Nem okozott pattanásokat, bár a hydra verzió megvolt régen attól tisztára kipattogtam. Inkább más termékeket preferálok, de nem rossz kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

csiniteki

2020. január 30.

Könnyed ,kis krém,gyorsan beszívódik ,illatmentes , szép puha tőle a bőröm.Nekem zsíros bőröm van , de nem rontott rajta ,pattanásokat se okozott. Más krémektől hamar kipattogzom ,de ez most lehet azért jó ,mert belülről táplálom a pőröm ,rengeteg smoothie-t iszok , zöldséget és gyümölcsöt , és ez nagyon szépen rendbe hozta a bőröm.De biztosan elhasználom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Buklika

2020. január 22.

Habár nem feltétlen a bőrtípusomra ajánlott, mégis megvettem. A miteszerek, pici pattanások miatt a bőröm foltokban piros, mintha gyulladt lenne, és reméltem hogy ez a krém segít ezt a bőrpírt visszatartani - és szerencsére bevált! A használata után furcsa módon rögtön bepirododik a fejem, mint minden hidratálókrémtől, de ez hamar elmúlik. Szóval elégedett vagyok vele, mert szemmel láthatóan hatásos. Nem csodaszer, de jó krém. Nem spórolok vele, a dekoltázsomra, patis vállamra, nyakamra is szívesen kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Fanni95

2020. január 7.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet. Nincs különösebb probléma a bőrömmel, a Hydra nekem már túl sok, az elnehezíti az egyébként nem túl száraz bőrömet, viszont a Sensitive tökéletes télen-nyáron. Ja és nagyon sokáig elég is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

judit0206

2019. december 29.

Mostanában kezdem megkedvelni ezt a krémet, pedig több hónapja vettem már. Egy ideig nem is használtam. Valahogy úgy érzem, hogy még mindig nem találtam meg a tökéletes arckrémet, de ez már közelít hozzá. Még barátkozok vele azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

dnkinga

2019. november 18.

Évek óta folyamatosan használom, illetve visszatértem ehhez más krémek kipróbálása után. Így télen használok mellé más, hidratáló esszenciát is, de ez egy alapkő reggeli rutinomban. Alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért több vizes/géles állagú dolgot rétegzek, a fényvédő előtt ez kerül fel. Könnyű, géles, valahogy mégsem 'semmike'.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Vikka79

2019. november 15.

Sztem nagyon jó ár-érték arány.
Én pirosodással küzdök, és a krém segített. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Sztem nagyon jó ár-érték arány.
Én pirosodással küzdök, és a krém segített. Csak ajánlani tudom

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).