Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. április 29.

A márka kevés készítményét ismerem, használom, de ez kellemes meglepetés volt. Gyorsan felszívódik, szinte azonnal jöhet rá a fényvédő.
Újravásárlásra a kivonás miatt már nem kerülhet sor, de sebaj, nem maradok hidratáló nélkül, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 29.

ZsapirPepi88

2021. április 13.

Most keszultem volna ujravenni, erre jott a hidegzuhany....miertmiertmiert?! :’( Evek ota hasznalom/tam, nagyon jo volt az allaga es a hatasa is, kb az egyetlen, amitol nem konnyezett a szemem... Az itteni velemenyeket latva sem gondolom, h ez fogyott volna a legkevesbe, nagyon sajnalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Tig

2020. október 23.

Nagyon jó állagú, nagyon jó érzés volt magamra kenni, számomra nem volt komedogén. Télen használtam, ekkor számomra azonban nem biztosított elég nedvességet, illetve nem is tartotta a bőrömben a nedvességet. Az egyetlen mód, ahogyan működött, az az volt, ha két rétegben kentem magamra és ezután egy nehezebb krémet kentem felé. Jobb szeretem, ha ez egy lépéssel kiváltható. A páromnak jobban bevált, zsírosabb bőre van, ami látványosan simábbnak látszott, míg ezt használta, talán a tejsav miatt. Emiatt sajnálom, hogy nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

Csillagos 5. Nagyon sajnálom hogy nem gyártják. Az egyetlen krém volt amitől nem volt bőrproblémam. Könnyen beszívodik, nem ragad utána az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Lilla16

2020. július 1.

Nagyon dühös lettem mikor láttam, hogy kivonják a forgalomból, évek óta a kedvenc hidratálóm volt, az egész család ezt használta. Nem maradt ragacsos, gyorsan beszívódott, de eléggé hidratált is, semmi negativumot nem tudok róla mondani. A pirosodás elleni verziójából még volt pár darab, abból be is tankoltunk, de utána megint indulhat a hadjárat, hogy megtaláljam az igazit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Buklika

2020. június 29.

UPDATE: MIIII?! HOGY NEM GYÁRTJÁK??!! PEDIG ANNYIRA MEGSZERETTEM! KÖNNYED ÁLLAG, GYORS BESZÍVÓDÁS, ÉS NEM DOBTA A FELSZÍNRE A BŐRÖM, NEM ZSÍROSÍTOTTA, NEM LETTEK TŐLE TÁGAK A PÓRUSAIM REGGELRE. NÁLAM NAGYON JÓL MUZSIKÁLT, MOST AKARTAM VOLNA ÚJRAVENNI!

Habár nem feltétlen a bőrtípusomra ajánlott, mégis megvettem. A miteszerek, pici pattanások miatt a bőröm foltokban piros, mintha gyulladt lenne, és reméltem hogy ez a krém segít ezt a bőrpírt visszatartani - és szerencsére bevált! A használata után furcsa módon rögtön bepirododik a fejem, mint minden hidratálókrémtől, de ez hamar elmúlik. Szóval elégedett vagyok vele, mert szemmel láthatóan hatásos. Nem csodaszer, de jó krém. Nem spórolok vele, a dekoltázsomra, patis vállamra, nyakamra is szívesen kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

macooka

2020. április 24.

Még YR törzsvásárlói pályafutásom elején kaptam belőle kis mintát és nagyon megszerettem, úgyhogy nem volt kérdés, hogy jön velem a nagy. Amikor használni kezdtem, akkor hirtelen nem értettem,mi tetszett meg benne, mert fullasztó, zsíros érzetet hagyott maga után. Igazából viszont a lényeg az, hogy nagyon meg kell gondolni, mennyit visz fel az ember a bőrére, mert ha egy icipicivel is többet, mint kéne, akkor jön a zsíros tocsogás, egyébként meg jól beszívódik és kellemesen hidratál. Nem tudnám elképzelni, hogy ezt nappalra használjam, de estére jó. Amúgy a tégelye nagyon tetszik, olyan elegáns, "luxi". :)
Valószínűleg nem lesz a kedvencem és nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Valószínűleg nem lesz a kedvencem és nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

humankind

2020. április 24.

Semmi különös, de árához képest nagyon jó termék. Nyugtató hatását nem vettem észre, de nagyon könnyű kis krém. Éjszakára használom, nekem bevált. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

audreyenn

2020. április 13.

Sokévnyi keresgélés után: A krém. A bőröm imádja, hidratált, nem fénylik, nem viszket, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Kataa22

2020. április 5.

Könnyed, kicsit géles állaga van. Hamar beszívódik. Már a második tégelynél tartok :) télen az extrán száraz bőrre nem a leghatékonyabb, de amúgy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).