Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Yves Rocher hidratáló arckrém ~ 2900Ft
Ár: 2900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 3000 Ft, ingyen postával , Eladó: Anitka85
Állapot: Bontatlan, fóliás., Helyszín: --, fizetés: Banki előreutalás, foxpost, csomag
elina12

2019. június 7.

Alapból zsírosabb a bőröm, viszont télen megjelenik egy-két szárazabb folt, olyankor ezzel egész jól karban tudom tartani a helyzetet. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

greti06

2019. június 5.

Nekem egyáltalán nem jött be. Alapból zsírosabb bőröm van, nincsen sok pattanásom egy-egy, de azok is tudom, hogy hol szoktak előjönni. Most teljesen új helyen az állam oldalán jöttek elő csoportosan pöttyök, pattanások. Nem nagyon tudnám be másnak, mert ez az egyetlen új dolog most. (Kivéve talán a melegebb idő, de nyáron csak szebb a bőröm a napsütés miatt) Abbahagyom, megvárom amíg elmúlnak, majd el kezdem használni újra, hogy megnézem hátha nem attól van, de egyelőre szinte biztos vagyok benne, hogy ő a ludas. A jó vélemények miatt vettem meg, de nagyot csalódtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Lillus96

2019. június 3.

Egyik kedvenc arckrémem, szép, minimál összetevőlistával. A bőrömet azonnal hidratálja, könnyed állagú, nem zsíros, ragacsos krém, ezért könnyen be is szívódik, és valóban nyugtató hatású is. Sminkalapnak is tökéletes, habár én mostanában fényvédőt is kenek még a hidratáló fölé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

KockaCukor013

2019. május 22.

Nem szeretnem nagyon lepontozni sem, de nem tudom.... Olyan semmi. Ez a legjobb szo ra:semmi. Gyorsan beszivodik, nem irrital, nem okoz pattanasok at, se miteszereket, de nem is csinal semmit. Hidratalni se hidratal elegge. Ennyi penzert pedig kicsit tobbet vartam tole. Nem mondanam tul draganak, de ebben az arkategoriaban mar vannak sokkal hatasosabb termekek is. Kar erte. Az osszetevoi szepek. Ha lehetne 3,5 csillagot adni, akkor azt adnam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

VBogi1206

2019. május 22.

Nagyon szeretem ezt a krémet, hidratál, frissít és puhává teszi a bőrömet. Sminkelés előtt szoktam használni, hamar beszívódik és nem ragad, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Celia

2019. május 21.

Az eddigi legjobb hidratálóm, pedig sokat próbáltam már, és alapvetően szeretek is kíséretezni, de ez annyira bevált, hogy amióta rátaláltam, többször is újravettem, és eszem ágában sincs váltani. Könnyed, kellemes, a bőröm puha lesz tőle, nem nehezít vagy tömít el, és semmiféle irritációt sem tapasztaltam. Nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

pankusz

2019. május 16.

A kombinált, érzékeny, kipirosodó bőrömre eddig nagyon jól szerepel. Az állaga könnyű, hamar beszívódik, nem ragad, nem zsírosodik, kellemes viselni, tényleg nyugtatja a bőröm olyan érzés neki mint mikor hosszú szomjazás után megiszom egy nagy pohár vizet. Felszívódás után egészen rugalmas és bársonyos lesz a bőröm. Az ára nagyon jó, szerintem simán felveszi a versenyt luxus árkategóriás krémekkel. Egy dolog miatt vagyok szomorú, hogy nincs fényvédős változata, szerintem ez alap kéne hogy legyen ma már.
Az még nagyon szimpi nekem, hogy az összetevőin kívül a csomagolása is átgondolt, és környezetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Lidia88

2019. május 8.

Télen a nappali, nyáron az esti rutinom része. Nem kell belőle sok, szépen beszívja a bőröm és puha utána az arcom, az én kombinált bőrömet tökéletesen hidratálja. Nekem az orrom körüli pirosságon nem segített, bár nem is várom ezt el tőle. Jó kis krém, de van ettől jobb is ebben az árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

boglarka8

2019. április 30.

Kellemes érzés, jól hidratál, hamar beissza a bőröm, pihe-puha lesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Kicsicsajbi

2019. április 30.

Nagyon könnyű textúrájú krém, hamar beszívódik .. és kb. csak ennyi a jó tulajdonsága.
Tök mindegy milyen mennyiségben viszem fel, ahogy hozzá érek az arcomhoz morzsolódik vissza a krém.
Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Nem ajánlom!

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).