Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

YR Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló arckrém
Ár: 4200Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Lilla16

2020. július 1.

Nagyon dühös lettem mikor láttam, hogy kivonják a forgalomból, évek óta a kedvenc hidratálóm volt, az egész család ezt használta. Nem maradt ragacsos, gyorsan beszívódott, de eléggé hidratált is, semmi negativumot nem tudok róla mondani. A pirosodás elleni verziójából még volt pár darab, abból be is tankoltunk, de utána megint indulhat a hadjárat, hogy megtaláljam az igazit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Buklika

2020. június 29.

UPDATE: MIIII?! HOGY NEM GYÁRTJÁK??!! PEDIG ANNYIRA MEGSZERETTEM! KÖNNYED ÁLLAG, GYORS BESZÍVÓDÁS, ÉS NEM DOBTA A FELSZÍNRE A BŐRÖM, NEM ZSÍROSÍTOTTA, NEM LETTEK TŐLE TÁGAK A PÓRUSAIM REGGELRE. NÁLAM NAGYON JÓL MUZSIKÁLT, MOST AKARTAM VOLNA ÚJRAVENNI!

Habár nem feltétlen a bőrtípusomra ajánlott, mégis megvettem. A miteszerek, pici pattanások miatt a bőröm foltokban piros, mintha gyulladt lenne, és reméltem hogy ez a krém segít ezt a bőrpírt visszatartani - és szerencsére bevált! A használata után furcsa módon rögtön bepirododik a fejem, mint minden hidratálókrémtől, de ez hamar elmúlik. Szóval elégedett vagyok vele, mert szemmel láthatóan hatásos. Nem csodaszer, de jó krém. Nem spórolok vele, a dekoltázsomra, patis vállamra, nyakamra is szívesen kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

macooka

2020. április 24.

Még YR törzsvásárlói pályafutásom elején kaptam belőle kis mintát és nagyon megszerettem, úgyhogy nem volt kérdés, hogy jön velem a nagy. Amikor használni kezdtem, akkor hirtelen nem értettem,mi tetszett meg benne, mert fullasztó, zsíros érzetet hagyott maga után. Igazából viszont a lényeg az, hogy nagyon meg kell gondolni, mennyit visz fel az ember a bőrére, mert ha egy icipicivel is többet, mint kéne, akkor jön a zsíros tocsogás, egyébként meg jól beszívódik és kellemesen hidratál. Nem tudnám elképzelni, hogy ezt nappalra használjam, de estére jó. Amúgy a tégelye nagyon tetszik, olyan elegáns, "luxi". :)
Valószínűleg nem lesz a kedvencem és nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Valószínűleg nem lesz a kedvencem és nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

humankind

2020. április 24.

Semmi különös, de árához képest nagyon jó termék. Nyugtató hatását nem vettem észre, de nagyon könnyű kis krém. Éjszakára használom, nekem bevált. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

audreyenn

2020. április 13.

Sokévnyi keresgélés után: A krém. A bőröm imádja, hidratált, nem fénylik, nem viszket, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Kataa22

2020. április 5.

Könnyed, kicsit géles állaga van. Hamar beszívódik. Már a második tégelynél tartok :) télen az extrán száraz bőrre nem a leghatékonyabb, de amúgy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Norcsi90

2020. április 3.

Nagyon jó kis krémes állaga van, a hidratáló hatását is érzem. Sokkal szebb az arcbőröm mióta használom. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Nekem nagyon bevált. Nem egyszer vásároltam újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 3.

Szinella

2020. április 1.

Imádom. Illatmentes, nagyon kellemes állag. Jól hidratál, lassan fénylik át a bőr.
Szép lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Szép lesz tőle a bőröm.

cbf91XD

2020. március 26.

Nagyon jó krém. Semleges illatú, nem szárít, nem zsírosít, tökéletesen hidratál, nem csíp és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

blahalu

2020. március 16.

Ez az arckrém akkor érkezett meg hozzám, amikor már mindentől kipirosodtam, kiszáradtam, húzódott a bőröm, és elegem volt. Örömmel jelenthetem, hogy marad. Nagyon könnyű, kellemes állagú arckrém, amiben nincsen hozzáadott illatanyag, és a bőröm végre nem pirosodik, nem húzódik. Talán picit borsosnak tűnhet az ára, de komolyan megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).