Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál eladó
Ár: 2590 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 1100 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KisTigris

2021. május 29.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. A második réteg nekem kicsit összetapasztja a pilláim. Nem pereg, nem könnyezek tőle, 10-11 órát simán kibír. Átlagos spirál, kicsit drágán, biztos nem fogom megvenni. Lemosni csak kétfázú lemosóval tudom, ez pozitívum, mert a hagyma aprítást is kibírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Wictory

2021. március 31.

Az egyik legjobb spirál, amihez valaha is szerencsém volt. Szétválaszthatatlanok vagyunk már több éve. Lemosáskor nem csípi a szememet, könnyen lejön, sokáig kitart. És ami nagyon fontos, hogy rendesen szétválasztja a pilláimat. Olyan "drámai tekintetet" nyújt. Csak a fekete árnyalatát használom, nem szárad be, viszont a magas ára miatt ki szoktam várni az akciókat és akkor csapok le rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

nikolettmolnar

2021. március 8.

A szempillaspirál totál SZUBJEKTÍV. Én már legalább 8 éve használom, évi 2 darab a mennyiségem. 6 hónapot kényelmesen kibír, nem szárad be és nem is lesz csomós. Mindig olyankor veszem meg, amikor kupon napok vannak, vagy szülinapi bónt kapok, a 40% kedvezmény igazán baráti. Csak fekete színben használom. Vannak, voltak drágább és olcsóbb spiráljaim is, volt olyan, amit imádtam és megszünt pl.: MAC. Szóval, nekem bevált. Nem pereg le a nap folyamán, szépen szétválasztja a pillákat, tartós és ennek ellenére este könnyen lemosható a micellás vízzel. A márkának nem vagyok nagy rajongója, de ezért a darabért továbbra is vissza fogok térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Fruzsi

2021. február 28.

Jó kis spirál, szépen szétválaszt, kellően fekete is. Viszonylag tartós is, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Kinga14

2021. február 20.

Ennél sokkal olcsóbb spirállal is jobb hatást értem el. Körülbelül fél-1 hónap után szoktam "bejáratni" a szempillaspirálokat, és akkor a legjobb az állaguk, de ez rengeteg próbálkozás után sem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Mila13

2021. február 18.

Életem legrosszabb spirálja! Nagyon kenődik. Ennél a terméknél csak a szemceruzájuk volt rosszabb!! 3évig elég aktív vásárlója voltam a cégnek, mindent véleményeztem is, de érdekes módon csak a pozitív kommentek jelentek meg az oldalon. Ma már kb. semmit nem használok YR-től, egyszerűen már mindent kipróbáltam, de valahogy nem volt semmi, amit szivesen újravettem volna. Ja és még valami, elég megtévesztő ez a minden mentes reklám. A dezodorjuk pl. nem alumínium mentes , csak a dobozon van egy nagy 0%, ami annyit takar, hogy alkohol mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Alexandra0121

2021. február 15.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. A barna színt használom,szépen lehet rétegezni is. Nagyon szép természetes hatást kelt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Ildio

2021. január 25.

Sajnos, a márka saját oldalán nem sikerült értékelnem... nem tudom, miért... - így számomra nem igazán hitelesek az ott található 5 csillagos értékelések. Pedig nem lenne rossz ez a spirál, mondjuk úgy, átlagos, volt már ettől rosszabb választásom is. (habár ezt nem én választottam, hanem ajándékként kaptam) Kicsit kenődős állagú, de viszonylag szépen fennmarad a szempilláimon, nem ragasztja össze a szálakat, különösebb dúsító hatását nem vettem észre, de nekem azért jó, mert eredetileg nincs annyira fekete színű szempillám, viszont elég hosszú ahhoz, hogy már egy rétegben spirálozva is szépen mutasson.
Sajnos, elég könnyen elkenődik, vigyázni kell, nehogy véletlenül hozzányúljon az ember. Nem tudom maradéktalanul lemosni, sminklemosó gél-szappant használok hozzá, mindig marad a bőrömön egy kis feketeség, amit külön le kell még szedni arcmosás után.
Ami engem kiakasztott, az a keféje. Borzasztó ez a babapiskóta forma, nem tudom, ki találta ki, és mire jó. Én sajnos, nem tudom egyenletesen felkenni vele a festéket, és azzal a bunkós végével nem tudok szépen a szélső szempillákhoz odaférni, a közepe pedig nem ér oda rendesen a szempillák tövéhez. Minden elismerésem, akinek sikerül ezzel a formájú kefével sminkelni :-) Én egy másik, kúp alakú kefét használok hozzá. Így nem annyira kényelmes a használata a mindennapokban. Ezt elhasználom, de nem fogok ilyet venni. Egy Yves-Rocher-től többet vártam. Ennyit egy olcsóbb kategóriájú szempillaspirál is tud, normális kefével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 25.

felicity94

2021. január 23.

Finoman szólva egy túlárazott semmi csinos, hívogató köntösben. Ajándékba kaptam az első vásárlásom mellé, nagyon örültem neki mert spirál mániás vagyok. a keféje jónak tűnt, a festék szép pigmentált de valahogy az egész nem igazán ér semmit összességében. talán túl híg a festék, mert egyszerűen hiába húzkodom a pilláimon, azon kívül, hogy feketére színezi, semmit nem csinál. azt a tippet kaptam az eladó csajszitól, hogy várjak vele pár hetet, ha nyitogatom a tubust és “levegőztetem” kicsit akkor majd sűrűsödik, de eddig ez még nem jött össze.(1 hónap) ha van fél órám csak spirálozni akkor kínnal keservvel a hatodik réteg után valami enyhe változás látszik, ez így elég nagy csalódás. az ára pedig ehhez képest nevetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Ftunde900111

2021. január 23.

Nekem bejött?) Szép pillákat csinál és nem viszket tőle a szemem. Ha nem lennék lusta már besétáltam volna egy boltba újravenni. Tervben van, mert elégedett voltam vele. Sajnos elég sok spirál irritálja a szemem ez miatt vakarom egész nap és ledörzsölöm a sminkem. Szóval, jó termék és rédemes megvásárolni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.