Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 2500,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
Yves Rocher Sexy Pulp Volume extreme Szempillaspirál
Ár: 1500 Ft , Eladó: dori98
Állapot: 1x probált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest Nyíregyháza Vásárosnamény
Jansis

2019. május 15.

Ajándékba kaptam regisztrációhoz, igazából tudja, amit egy szempillaspirálnak tudnia kell.
Ajánlani tudom azoknak, akiknek számít a festék illata - pláne azoknak, akik szeretik a mandulát.;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Snowflower

2019. május 3.

Én is ajándékba kaptam. Eleinte tetszett, de egy ideje összetapasztja a pillákat, így már leginkább nem ezt használom. Szívesebben nyúlok az Estée Lauder spirálomhoz, ami sokkal szebben mutat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

IravenI

2019. április 21.

Ajándékba kaptam a kártyám mellé és nekem bejött, viszont, ha a teljes áráért vettem volna meg ... nem annyira super ez, hogy ennyire sokba kerüljön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

tara95

2019. április 21.

Végre egy normális sötétbarna, hagyományos keféjű spirál. Nem vagyok hajlandó csak kuponnal megvenni, de így megérte az árát, hétköznapokra tökéletes.

Nagy kedvencem lett, kicsit hajlamos kiszáradni, de megküldöm glicerines arcpermettel és újra működik rendesen :D mindig lesz belőle itthon, feketét ritkán használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

zsucci93

2019. április 21.

Ingyen kaptam a törzsvásárlói kártyám mellé, és az itt olvasottak alapján annyira nem akartam kipróbálni... Megvolt a bevált szempillaspirálom, és nem voltam rá kíváncsi, el is akartam adni, de végül csak kibontottam, és elkezdtem használni. És milyen jól tettem :) Csak a felső pilláimra használom, mert az alsóról egy spirál kivételével minden letranszferálódik mindig. De ott csodát művel. Két rétegben viszem fel, gyönyörő dús hosszú pilláim lesznek tőle, egész nap tart, a szemem sarkában néha picit elkenődik, dehát ennél nagyobb baj ne legyen. Nagyon megkedveltem, biztos, hogy ha elfogy, akkor valakitől átveszem majd itt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Neira87

2019. április 15.

Teljesen átlagos spirál, az ár-érték arányát nézve biztos nem veszem újra. Azért kap csak 3 csillagot, mert nem rossz a termék, csak "kevés". Cirka 4500 Ft-ért csak ennyi a tudása: nem potyog, szép a színe, és ennyiben ki is merül. Találkoztam már jobb szempillaspriállal sokkal jobb áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Amari

2019. április 11.

Kellően tartós és szép dús pillákat csinál. Mióta használom (kb 2 hónap) még nem fordult elő, hogy pergett vagy elmaszatolódott volna. Nagyon könnyű leszedni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Monka83

2019. április 11.

Szép szempillákat csinál. Jól dúsít és szép fekete a színe. A tartossága is remek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

LengyelEva84

2019. április 6.

Sokan dicsérik ezt a terméket,de sajnos nekem nem jött be. A szempillámat nem hosszabbítja, dúsítja, csak színezi. Biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Ó de szuper ez a spirál! Mivel ajándékba kaptam a vásárlás mellé,nem sok reményt fűztem hozzá,de ez csodás pillákat eredményez, Talán annyi a hátránya ,hogy kicsit nehezebb lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.