Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
Ajándék - Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
stripedpanda

2020. január 9.

Sajnos nekem is fekete foltokat hagy a szemeim alatt, pedig nincs is zsíros bőröm,sőt... Nagyon sajnálom, mert egyébként szuper szempillaspirál lenne, könnyű vele dolgozni, nem maszatol mindenhová és eszméletlenül szép szempillákat csinál. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Buklika

2020. január 2.

Nálam pár óra után elkenődik, nem megbízható, ezért nem szeretem. Semmiképp sem venném újra. A kefe formája viszont jó.

Update: valószínűleg nekem azért nem vált be, mert egy kicsit zsíros a bőröm, és az feloldja a festéket....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Zsann

2019. december 29.

Szépen göndörít, viszont ha a bőrre kerül nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Szépen göndörít, viszont ha a bőrre kerül nehéz lemosni.

floralbird

2019. december 12.

Nagyon jónak tartom. Szépen dúsít és növel, nem pereg le, a feje nem visz fel túl sok festéket. Emiatt nem is annyira intenzíven fekete, de szerintem ettől csak természetes hatása lesz, nekem tetszik így.

Update: Hajaj, eltelt több, mint egy hónap, és azóta azt tapasztaltam, hogy mégiscsak kenődik, a szemem alá és a szemhéjamra is. Estére sokszor csípi a szemem, és szárad már be rendesen. Szóval eléggé nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

macooka

2019. december 12.

Nem rossz kis spirál, főleg, hogy ingyen volt, de a kefe nagyon bumfordi, ráadásul az alsó szempillasorra nem lehet alkalmazni, mert a nap végére pandamaci leszek. Amúgy nem csomósodik, szépen szétválasztja a pillákat és az "ultra-volume" is megállja a helyét, de dúsítani nem dúsít. Sajnos én sokallom ezt az árat, még úgyis, hogy sokszor jön 40-50%-os kupon. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

detti23

2019. december 12.

Sajnos én nem tudok jókat írni erről a szempillaspirálról. A törzsvásárlói kártya mellé kaptam ajándékba, ebből kifolyólag bevallom nem is voltak nagy elvárásaim felé, hogy csak úgy ingyen osztogatják. Számomra nehéz ezzel a bumfordi nagy kefével dolgozni, nem áll kézre. Hosszú, hosszú percekig szenvedek vele, hogy egyáltalán látszódjon valami a pilláimon, amik egyébként dúsak és hosszúak, szóval nem is kellene csodát tennie. Fekete színben van meg, de ez messze van attól az igazi intenzív feketétől. Ennél sokkal jobb és olcsóbb drogériás spirálokat ismerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

dinadin

2019. december 5.

Barna színben vettem meg, és tervezem, hogy még fogom is. Gyönyörű a színe, könnyű lemosni is. Kicsit kenődős, ezért vonok le tőle egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Elllla

2019. november 19.

Bár szép pillákat varázsolt, sajnos meg kellett válnom tőle. Ha több órán keresztül viseltem, estére szörnyen csípte a szememet, más spirálnál ezt nem tapasztaltam. Ajándékba kaptam én is, teljes árát nem éri meg véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

hheni

2019. november 19.

Nekem nagyon bevált. Nagyon szépen íveli a pilláimat, tartós nem kenődik el nem potyog le. És elég sokszor lehet hozzájutni kedvezményes áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

florateleki

2019. november 12.

Számomra a tökéletes szempilla spirál. Szép íves, hosszú pillákat lehet vele készíteni, pókláb effektus nélkül.
Jelenleg műszempillám van felül, de az alsó pilláimra továbbra is ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.