Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál 02-Brun BARNA
Ár: 2000 , Eladó: maryszab
Állapot: bontatlan, Helyszín: Gödöllő, fizetés: előre utalás után foxpost, postacsomagautomata, postán maradó csomag, személyes átvétel Gödöllő-Hatvan útvonalon
Ár: 2000 , Eladó: LevaiZsani
Állapot: Új, csak megnéztem a keféjét. De nem próbáltam ki. Ajándékba kaptam., Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint.

viktoriasnt

2020. július 1.

Nagyon szeretem, szépen kiemeli a pillaimat. Egy negatívuma van, nagy a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Nagyon szeretem, szépen kiemeli a pillaimat. Egy negatívuma van, nagy a feje.

Brandori

2020. július 1.

Sokat nem kell dicsérni a kommentek magukért beszélnek, évek óta ezt használom szerintem az egyik legjobb szampillaspirál bár én mindig egyszerre két típust szoktam felvinni egy gumi keféset és ezt 😜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Pszi

2020. július 1.

A legjobb szempillaspirál! Szép, hosszú szempillákat csinál, nem csomósodik és nem mállik darabokban

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

heni91

2020. július 1.

Nem hiába a sok jó vélemény. Imádom használni, olyan szép pillákat csinál, íves, sűrű és hosszú is egyben.

Paloma

2020. június 25.

Ajándékba kaptam, kellemes használata van, nekem tetszik,hogy puha érzés a keféjével dolgozni, nem túl agresszív a szempillákon. Én átmegyek egy megtisztított régi spirálecsettel, és akkor nem lesz pókhálós. Nem csinál extrém szempillákat, és hosszú napokon pereg, elég könnyű elkenni.
Néha jól esik egy lágyabb look. Elhasználós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Néha jól esik egy lágyabb look. Elhasználós.

Bius1021

2020. június 17.

Ajándékba kaptam vásárláshoz. Szempilláimat dúsította viszont ennél olcsóbban is lehet jobbat kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

muzli

2020. június 16.

Nem rossz, inkább átlagos, semmint kiemelkedő. Elhasználom, másikat nem veszek. De nem kenődik, nem irritál, szóval elvagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Szila20

2020. június 11.

Én ezt a terméket vásárlás mellé kaptam ajándékba, de nem örülök neki, hogy kettőt is kaptam... :'D Nem olyan rossz termék, elhasználgatom, de jónak végképp nem mondanám. Nem dúsít, csak hosszabbít, de a keféje olyan nagy, hogy szerintem nem éri el szépen a pillákat; ez még igazából mellékes probléma, nekem a fő bajom vele az, hogy befogja a szemöldököm alatti részt, felkenődik rá, ahogy pislogok. Nem frissen festve, hanem már 2-3 órával később... Azon még pluszba meglepődtem, hogy annyi az ára amennyi, brutál drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Lavenderrose

2020. június 5.

Én is akkor kaptam ajándékba, amikor törzsvásárló lettem és nagyon szerettem, nagyon szép pillákat eredményezett, nem csomósodott. Az árát drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Benedetta88

2020. június 1.

Jó pár évvel ezelőtt törzsvásárlói regisztrációhoz kaptam ajándékba. Eleinte szerettem, bár a keféje sosem volt a kedvencem. Nekem nem pergett le, nem maszatolódott, viszont több festéket vett a fel a keféje és ez sajnos felvitelkor meglátszott, mert csomókban ült a festék a pilláim végén. Ezenkívül nagyon hamar kezdett beszáradni, amit a régebbi spiráljaimnál nem igen tapasztaltam, így meglepett. A teljes árának a töredékéért már jobb spirálokat kapunk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.