Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító alapozó maszkhatás nélkül, 12 órás tartóssággal. Bajkáli csukóka port tartalmaz, ami szabályozza a faggyútermelést. Nem olajos textúrája púder-könnyű végeredményt ad. Vegán termék.

Ár: 2000 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Alapozó csomag 2.
Ár: 1000 Ft/db 1700 Ft/2db , Eladó: BDG33
Állapot: mindegyik néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)

lavendermona

2020. január 8.

Általában alapozó alatt hamar "zsírosnak" néz ki a bőröm. Aztán egy éve vásároltam meg ezt az alapozót, 50% kedvezménnyel. Nagyon tetszett, hogy a többi alapozónál sokkal tovább bírja, nem kellett lapocskákat használnom a mosdóban két óránként az irodában. Viszont! (bár akkoriban még nem használtam alá arckrémet), nekem délutánra kiszárította a bőröm, kissé feszült. Ezt viszont megoldottam rögtön azzal, hogy lemostam és bekentem krémmel a bőröm. Azóta nem igazán használtam alapozót, de ha ismét fogok, akkor biztosan ez lesz, már arckrémmel:) Ugyanis valóban ez az egy, ami azoknak is jó, akiknek hamar fénylik a bőrük bármilyen sminktől. Illetve tényleg normálisan elfedi a kis(és nagy!) hibákat (pl hirtelen pattanás, kipirosodott arcbőr..). Illetve elég tartós is, nem kenődik olyan könnyen, és csak sminklemosóval jön le igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

kiralydori

2019. december 3.

Már azt sem tudom hányadik alkalommal vásárolom újra. Szinte minden alkalommal kb 40%-os kedvezménnyel szereztem be, így az ára szerintem nagyon baráti. Vékony rétegben dolgozom el a bőrömön, nem kelt maszk hatást. Az én bőröm viszonylag hamar zsírosodik, de szerintem lehetne rosszabb is. Pont megfelelően tartja a mattságot egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

bekka99

2019. november 16.

Nagyon zsíros, pattanásos, néhol száraz a bőröm. Adtam neki egy esélyt, mert sok jót olvastam róla.
Fedése közepes, azért korrektorral itt-ott javítgatni kell rajta. Ahol száraz a bőröm, ott teljesen cserepes hatást kelt, és még jobban ki is szárítja, hiába hidratálok alá. Az T-vonal ettől az alapozótól is kifényesedik (legalábbis nálam), de ez csak nap felénél kezd el látszódni, sokkal tovább marad matt mint a többi mattító alapozó. Nagyon nehéznek érzem egyenletesen elkenni, valamint vigyázni kell a mennyiséggel mert könnyen maszk hatást kelt. Mindennapi használatra nem ajánlanám, inkább csak fontosabb eseményekre. Leszedni nem egy könnyű művelet, olajos sminklemosóval érdemes próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Maje

2019. október 22.

A fele árért sikerült megvennem, féltem először, de pozitívan csalódtam. Nem irritál, nem maszkos hatású, Rose 300-as van nekem (az üzletben a kedves Hölgy segített kiválasztani a színt) és tökéletes. Tény, hogy ecset vagy szivacs használattal nehezen lehet eldolgozni, így én az ujjammal szoktam. Sokáig tart, nincs folt a ruhán, nem kopik le (tartós). Nem erős a fedés, így ha akad 1-2 nagyobb pattanás... jobb ha korrektort is használunk ezekre a területekre. Olajos sminklemosóval tisztítom le (gyorsan lejön vele), mert a többi sminklemosóval nem tudtam teljesen leszedni. Meg vagyok elégedve vele, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

vattaponi

2019. szeptember 28.

Ritkán alapozok, és amikor igen, akkor szeretem minél gyorsabban és hatékonyabban letudni. Ezzel az alapozóval viszont kicsit meg kellett küzdenem. Elég nehezen tudom egyenletesen elkenni, valahogy elég sűrűnek, nehéznek érzem, és a végén olyan, mintha egy vastag réteg maszkot vittem volna fel. Nem sokszor használom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

AyaDid

2019. július 7.

Az egyik legfurcsább alapozó, amit valaha használtam. Az állaga (és ami azt illeti, a szaga is) tempera-szerű. Eleinte nagyon nem tudtam vele megbarátkozni. Nehezen tudtam felvinni, pedig próbáltam szivaccsal és ecsettel is. Kiderült, ez az alapozó az ősrégi ujjas-módszerre van kitalálva. Mióta úgy viszem fel, mintha csak egy egyszerű arckrém lenne, azóta szépen el tudom dolgozni. Nagyon függ az összhatás és tartósság attól is, hogy mire viszi fel az ember. Van egy erősen olajos primerem, amit önmagában nem annyira szeretek, viszont ezzel az alapozóval nagyon jól együtt tud működni. Még így is azt érzem felvitelkor, hogy nagyon szárítja az alapozó a bőrömet és művi matt hatást ad neki. A nap folyamán azonban a primer+alapozó kombi szépen összeérik, természetes (bár távolról sem matt) hatást adva végeredményül. A fedés gyenge-közepes; én is csak akkor érzem jól benne magam, amikor nem jönnek ki durván a ragyáim. Ehhoz képest, hogy kánikula-szezonban használom, eléggé tartós. Van persze kopás, de nem überdurva. Azért érdemes a nap folyamán néha tükörbe nézni, mert van, amikor kicsit elmászik itt-ott, de összességében nem folyik le a fejemről, mint sok már alapozó ilyen hőségben, ilyen izzadás mellett... Összességében nem volt egy rossz választás, most a nyarat szerintem teljesen jól át tudom vészelni vele. Alapvetően egy macerás alapozóról van szó, amit viszont nagyon jól ki lehet használni, mihelyt az ember rájön, hogy hogyan is kell vele bánni. Az sem mellékes, hogy nem üvegben van, így utazáshoz is ideális a kis súly miatt. Sokféle színárnyalatban érhető el, ettől függetlenül nyárra nem tudtam jó színt találni magamnak; a 200-as beige-t és a 200-as rose árnyalatot keverem 1:2 arányban. Csak hogy ne legyen egyszerű... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

FurcsaKavics

2019. július 5.

Alig egy hete használom, és nem is értem, hogy miért nem próbáltam ki hamarabb Yves Rocher márkájú alapozót. A kombinált bőrömre az eladó néni ezt a fajtát ajánlotta, bármennyire is a pumpás üveges tetszett, mert, hogy kényelmesebb lenne használni alalpon. Végül is rábeszélt, hogy ez jó lesz, és láss csodát, igaza volt. Nyárra már egy picit talán világos a rose 100-as árnyalatú, de púderrel teljesen jó. Amúgy sem szoktam sokat felvinni, nem szeretek vastagon sminkelni, főleg nem a hétköznapokra. Nem lesz maszkos hatása, tényleg matt hatású, nincs furcsa illata. Szivaccsal szoktam eldolgozni, és bőven elég a közepes fedés nékem. Nagyon megszerettem, ha elfogy biztosan újra veszem. Első láhallásra nem az a nagyon occó termék, de mivel már tudom, hogy jó, így ár-érték arányban simán megéri. Össze sem tudom hasonlítani a már általam próbált maybelline vagy alverde alapozókkal. Ez a nyári kedvencem, minden nap szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

fehereszter13

2019. május 27.

Korábbi YVES ROCHER LIQUID MATTE folyékony alapozómat váltottam le ezzel, amit már nem gyártanak (nincs a boltok polcain) Sajnos bármi más alapozót próbáltam (más Yves Rocher alapozók, Maybelline, trend-it-up, Manhattan), egyik sem mattított kellően, sőt totál átfényesedtem azonnal tőlük. Nagyon szomorú voltam, hogy az Yves Rocher nem pótolja a kivont alapozót, mígnem majdnem egy évnyi holtidő után megjelent ez az YV SUPER MAT ZÉRO DÉFAUT alapozó.
Kb egy hónapja használom, tiszta deja vu, pont olyan élmény mint a korábbi megszűnt "nagytestvér", szépen terül az arcomon, ecsettel, szivaccsal és kézzel is, kellően magas a fedése, közepesnél picit erősebbnek mondanám. Az arcom nagyon szép utána, nem pattogok ki, és elég tartós, szinte a nap végéig matt maradok (reggel lepúderezem picit), csak akkor szoktam újra púderezni, ha valami fontos esemény van este, vagy nagyon meleg van.
Összességében nekem nagyon bevált, örülök, hogy rátaláltam, hiszen az ára is elég jó, és csak 15 árnyalatban kapható.
Most nyárra a Rose 300-as, télre valszeg a Rose 200-as árnyalatot fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Pannamaris

2019. május 3.

Eddig ez az első alapozó ami szépen mutat és nem maszkos hatású rajtam.Nem irritál, nem fulladozik alatta a bőröm.Én két színből keverem ki a megfelelőt, mert hiába van színválaszték,valahogy egyik sem az igazi.Matt hatása rajtam nem tart sokáig, de sajnos az én bőrömön semmi más sem.Az összetevői is teljesen rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Benedetta88

2019. március 3.

Szuper alapozó nyárra, ideális kombinált bőrre.Viszont kicsit nehezebb eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.