Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító alapozó maszkhatás nélkül, 12 órás tartóssággal. Bajkáli csukóka port tartalmaz, ami szabályozza a faggyútermelést. Nem olajos textúrája púder-könnyű végeredményt ad. Vegán termék.

pacsalia

2019. február 13.

Hála istennek a bőröm állapotát tekintve már pár éve eljutottam arra a szintre, hogy nincs szükségem erős fedésre, így ez a közepes is bőven elég nekem. Valóban mattra szárad, talán túlzottan is, mert kezdetben már-már természetellenesen mattnak/száraznak hat. 1-2 óra elteltével azonban már egy fokkal jobb a helyzet.
Érdemes a száraz részeknél bőségesen aláhidratálni, mert másképp itt-ott (pl orr mellett) nem mutat annyira szépen.
Viszont a zsírosabb/normál bőrfelületen tényleg szép látványt és érzetet nyújt. Nem irritál, nem okozott pattanásokat, nem bántja az ekcémára is hajlamos arcbőrömet. A homlokom nagyon átfényesedik 4-5 óra múltán. Viszont mégis valahogy megszerettem, mert olyan bársonyos a bőröm ha megérintem, és elég szépen egységesít. Plusz nem annyira vészesen kopik..
Az illata felkenéskor nagyon zavaró, de hálistennek hamar elillan.
Vegyes érzések....Nagyon erős közepes!

Update:
Nem nagyon fogok szerintem hozzá hasonlót találni, minden másban csak csalódtam eddig, plusz az összetevői sem annyira rondák mint sok más hasonló árkategóriájú terméknek. Ezért felpontozom 4-esre!

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Az illata felkenéskor nagyon zavaró, de hálistennek hamar elillan.
Vegyes érzések....Nagyon erős közepes!

Update:

HNReni

2019. január 23.

Könnyű állagú alapozó, de nem túl folyékony, picit krémesebb az állaga. Én smink szivaccsal szoktam felvinni. A fedése közepes, tehát szem alatti karikákra, pattanás utáni nyomokra kell korrektor mellé. Egy kicsit tovább tart az eldolgozása, mint más szintén közepes fedésű alapozóké. Viszont tényleg matt lesz a végeredmény. Könnyű érzés a nap folyamán, mintha semmi sem lenne az arcomon. Tartóssága közepes. Púder a fixálás miatt tényleg kell fölé, mert különben eléggé kopik a nap folyamán. Pattanás képződést eddig nem tapasztaltam, pedig az én bőröm hajlamos rá.
A legfontosabb: anélkül ad matt finish-t, hogy szárítana.
Összességében saját árkategóriájában az egyik legjobb alapozó.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

A legfontosabb: anélkül ad matt finish-t, hogy szárítana.
Összességében saját árkategóriájában az egyik legjobb alapozó.

vkata96

2019. január 17.

Már régóta szemeztem ezzel az alapozóval, most fogyott el a másik, így gondoltam itt az idő. A színt sajnos nem tudtam eltalálni, túl sötét lett, bár a bolti fényben nem is egyszerű. Szerencsére van egy tartalék alapozóm, ami világos, így ki tudom keverni a megfelelő színt. Nekem sokáig matt marad, egyszer a nagy sietségben elfelejtettem púdert feltenni, és nagy meglepetésemre anélkül is viszonylag sokáig matt volt. A tartóssága is rendben van, az egyetlen dolog, ami miatt levonok egy csillagot, az az INCI. De ezen már meg se lepődök, folyamatosan azzal szembesülök, hogy az yr termékek tele vannak káros összetevőkkel.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Piscinke

2019. január 16.

Az eddig próbált - és megfizethető árú - alapozók közül a legjobb, amivel találkoztam. Tényleg matt, és van olyan árnyalata, ami pont jó nekem :) Nem ám kivonni a forgalomból! ;)

Piscinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Benedetta88

2018. december 13.

Szuper alapozó nyárra, ideális kombinát bőrre.Viszont kicsit nehezebb eldolgozni.

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

zsalexa

2018. december 8.

Nagyon-nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az alapozót. A Rose 100-as árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, és ami a lényeg, hogy mattít. Mindezt úgy, hogy nem szárítja ki agyonra az arcom, és nem hoz elő újabb pattanásokat.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

fruzsinakorpa

2018. november 29.

A Rose 02 árnyalatot vettem meg. Sokat nem vártam tőle, de eddig ez a legjobb alapozó, amit használtam! Tartós, púderrel nap végére sem ragyog az arcom, színben tökéletes, és nem maszkos hatású. Biztos, hogy újraveszem.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

pointofview

2018. november 27.

Sokáig szépen fed, már első használatkor megfelelően mattított és valóban nincs maszkhatása. Könnyen felvihető és ebben az árban jónak mondható, akciósan vettem meg, így pedig tényleg nagyon megéri. Annyit pici negatívumként, hogy parfüm nélkül talán még jobb lenne, de ígyis jár érte az 5*.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

jeva72

2018. október 23.

Ez az alapozó jó.Szépen eloszlatható, krémes állagú,jól fed.A att hatást hozza, bár az is igaz hogy 35 fokban nem próbáltam, hogy mit tud.Nekem most egyelőre jobb, mint a Pupa made to last-ja!

jeva72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Racka

2018. szeptember 30.

Könnyen kezelhető, szép finist ad és kellemes az illata. Ugyanakkor nekem a nap folyamán kopik úgy, hogy púderrel fixálom is.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.