KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicolett022, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító alapozó maszkhatás nélkül, 12 órás tartóssággal. Bajkáli csukóka port tartalmaz, ami szabályozza a faggyútermelést. Nem olajos textúrája púder-könnyű végeredményt ad. Vegán termék.

zsalexa

2018. december 8.

Nagyon-nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az alapozót. A Rose 100-as árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, és ami a lényeg, hogy mattít. Mindezt úgy, hogy nem szárítja ki agyonra az arcom, és nem hoz elő újabb pattanásokat.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

fruzsinakorpa

2018. november 29.

A Rose 02 árnyalatot vettem meg. Sokat nem vártam tőle, de eddig ez a legjobb alapozó, amit használtam! Tartós, púderrel nap végére sem ragyog az arcom, színben tökéletes, és nem maszkos hatású. Biztos, hogy újraveszem.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

pointofview

2018. november 27.

Sokáig szépen fed, már első használatkor megfelelően mattított és valóban nincs maszkhatása. Könnyen felvihető és ebben az árban jónak mondható, akciósan vettem meg, így pedig tényleg nagyon megéri. Annyit pici negatívumként, hogy parfüm nélkül talán még jobb lenne, de ígyis jár érte az 5*.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

jeva72

2018. október 23.

Ez az alapozó jó.Szépen eloszlatható, krémes állagú,jól fed.A att hatást hozza, bár az is igaz hogy 35 fokban nem próbáltam, hogy mit tud.Nekem most egyelőre jobb, mint a Pupa made to last-ja!

jeva72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Racka

2018. szeptember 30.

Könnyen kezelhető, szép finist ad és kellemes az illata. Ugyanakkor nekem a nap folyamán kopik úgy, hogy púderrel fixálom is.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ngsrr

2018. szeptember 27.

hát ja. amikor ezt a cuccot megvettem, a matt kifejezés eléggé új értelmet nyert a számomra, jó és rossz tekintetben is. átlagban nézzük azt hogy ez inkább egy alapozó mintsem hogy BB krém, de nekem nincs is gondom ezzel, egy gyenge fedésű, egységes alapozó, amúgy nagyon bejött, úgy igazán semmi extra, ujjal és ecsettel katasztrófa, blenderrel viszont egész jó, nem építhető, de olyan utcára menősnek mondanám. az átlagtól eltérve pedig, fú ez a cucc elég matt. az a szokásom hogy a kézfejemre rakom az alapozót/alapozókat (ha kell keverészni) és onnan viszem fel ujjal vagy blenderrel. namost, kinyomtam egy keveset a kezemre, egy borsszemnyit körülbelül, aztán rájöttem hogy a fürdőben van a blenderem, átbattyogtam érte, aztán ránéztem a mobilomra mert kaptam egy smst, aztán amikor fel akartam kenni pár másodpercel később, hóli sit, ez a cucc úgy rászáradt a kezemre mint ahogy a matt rúzsok szoktak! én még ilyet egy alapozónál sem tapasztaltam, szó szerint megszáradt. nem is tudtam száraz kézzel letörölni. a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, én t-zónában olajos vagyok, és ugyanúgy átfénylett egy idő után ez is mint az összes többi, talán egy fokkal jobban teljesített azért. az illata szerintem tökjó, bár nem vagyok az a finnyás fajta, hogy egy kozmetikum szaga valaha is negatív élmény legyen, elengedem ezeket a dolgokat. talán ami a termék ellen szólhat, hogy legalább kőkemény 5 percig swatcholtam a boltban, és az eladó adta végül az árnyalatot, aztán otthon felkenve olyan szinten nem passzolt, hogy vissza kellett vinnem, szóval mielőtt megveszitek, kenjétek az arcotokra és menjetek egy kört a pláza körül egy kis tükörrel, mert megszáradva a szabadban telejsen más, mint még folyékony állapotban a bolti fényeknél. de kicserélték nagyduzzogva (amúgy nemtudom más is tapasztalta-e már, de az yr-ben velem mindig bunkók és lekezelők az eladók, why). szóval összevetve, nekem bejött, szépen mattra szárad, nem hagy a mobilon ragacsos alapozófoltot, ha a színt az ember egyszer eltalálja utána azzal sincs gond, korrektorral együtt nekem való. 40%os kedvezménnyel vettem, egyébként 2990 ft, az eredeti árát szerintem nem éri meg, de ennyit lazán. ha elfogy, meglátom hogy újra veszem-e, vagy használom a maradék 237645276354 darab alapozóm egyikét.

ngsrr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

izabella73

2018. szeptember 24.

1800ft-ért vettem,ezt az árat mindenképp megéri,bár sajnos színben nem találtam olyat ami tökéletes lenne.Könnyű eldolgozni,akár kézzel is,hasonló mint egy cc krém,fedését enyhe/közepesnek mondanám.Ezáltal nem lesz maszk szerű,teljesen természetes hatású.Viszont az illatanyagot kihagyhatták volna,mert az egyáltalan nem tetszik, számomra túl erős,zavaró.Emiatt -1pont.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Mhajni

2018. szeptember 18.

Kb másfél hete használom, majdnem minden nap. A matt hatást abszolút hozza, egy lazább edzést is kibír a nap végén (nyilván úgy, hogy az izzadtságot megpróbálod finoman felitatni a bőrödről). Irritációt nem okozott, vegyes bőrömön a t-vonalon érzem ugyan, hogy ott nem egészen matt, de ez nem látható. Pattanásokat számomra megfelelően fedi, amiért 4 csillag, az az, hogy nekem úgymond látható reggel, hogy van rajtam alapozó, és a beige200-as árnyalat picit sötét. Amúgy árban kuponnal megéri.

Mhajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

matanee

2018. szeptember 14.

Nem igazán használok alapozót, de most kellett valami, ami a fénylő bőrömnek ad egy kis matt hatást az állandó mattító por használat helyett. Ez az alapozó minden vágyamat kielégítette, ár-érték arányban fantasztikus, remek a hatása, könnyű felvinni, jól fed de közben jól eldolgozható, és az árnyalat amit választottam tökéletes a bőrömhöz. Csillagos ötös. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!