Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesíti az apróbb és mélyebb ráncokat, megemeli a szemhéjat, megszünteti a szem körüli karikákat. A tekintet fiatalossá, nyilttá válik, érezhető azonnali változás.

umpalumpa

2015. január 12.

Na sikerült újra szereznem és kemény 300 Ft-ot adtam érte, mert összejött a törzsvásárlói sok pontom. Persze ha úgy vesszük rengeteg pénzt el kell ahhoz költeni, hogy kaphass majdnem ingyér' egy 5000 Ft körüli kencét. Mostanában az eredeti ára már 5e fölött van. Jelenleg egy kis ekcémás probléma van a felső szemhéjamon, így nem tudom mit fog rá reagálni. Régebben már használtam és szerettem anno, majd kommentelek...
Komment: Szóval az ekcémás foltra nem kenem, mert picit irritálja. A szemem környékén máshova mehet. Elég jól simítja, kicsit a puffadtságot is csökkenti. Smink alá is nagyon jó. Reggelre kötelező, éjszakára néha Paula száraz bőrre való retinolos szérumát kenem (az ekcémára azt sem). De ettől sem lesz puffadt a szemkörnyékem reggelre, mint más terméktől. Ha nyárra eltűnik a foltom, majd oda is kenhetem.
Friss 15.01.12: PC retinolos piros tubusos széruma rendbe hozta az ekcémás szemhéjamat! Éjszakára a retinolost kenem, nappalra pedig ezt. Nem hozza ki az ekcémát. Hurrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Aquariusgirl

2014. július 4.

Kuponnal vásároltam 30 v. 40 %-os kedvezménnyel. Könnyű állagú, gyorsan felszívódó (bár egy kis réteg marad utána, tehát nem 100 %-os a beépülés) krémecske. Illata semmi. Nem irritálja a szemem (ez ritkaság és nagy piros pont érte), jól hidratálja az érzékeny kis bőrikéjét a szemikémnek. A ránceltűntetős tündérmesékben ebben a korban már nem nagyon hisz az ember lánya, tehát ezt nem vártam. Viszont kuponnal sem veszem újra (teljes áron meg végképp nem), mert ár/érték arányban van más, nekem jobban teljesítő kedvenc: Stella Szőlős szemránckrém.Volna azért egy kérdésem: ennyi parabennel, hogy lehet egy krém natúr???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

vador

2013. február 22.

2 hét aktív használat után nem is tudom mit mondjak rá. Igyekeztem minden téren lehetőséget nyújtani neki a kibontakozásra, termeltem az árkokat és karikákat két szép szemem köré, de egyiket sem tüntette el. Ráncom ugyan még nincs, - korom alapján legfeljebb ha nevetőráncaim lehetnének, de nem vagyok én olyan víg leány - viszont hiszek a megelőzésben, sőt igazság szerint csak abban hiszek. Összefoglalva azt tudom mondani, semmi egetrengetőt nem csinált a szemkörnyékemmel., egyszerűen csak tisztességgel hidratált. Ez viszont ennyiért édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

gymolnar12

2012. szeptember 24.

Az apróbb ráncokat tényleg kisimítja és a mélyebbeket is feszesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Az apróbb ráncokat tényleg kisimítja és a mélyebbeket is feszesíti.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.