Yves Rocher

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Regenerálja és intenzíven táplálja a nagyon száraz, repedezett bőrt.
  • Azonnal megszünteti a kellemetlen húzódó érzést, bőre rugalmasabbá, ellenállóbbá és bársonyosabbá válik.
  • Használja ezt a krémes tápláló balzsamot minden nap, teste egész felületére. Könnyen felszívódik.
  • Bio karitévajjal –fenntartható gazdálkodásból Nyugat-Afrikából

Ár: 2000 ft , Eladó: Eszti8908
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Fruzsi

2021. február 28.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vennék testvajat, nincs szükségem ilyen testes krémre. Az állaga ezért nekem nem tetszik, nehezen nyerem ki a tégelyből, nehéz elkenni. Ha sokáig kenegetem, morzsálódik, gusztustalan. Az illata sem tetszik, tömény édes. A hidratáló hatása rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Kingimingi

2021. január 28.

ebből a termék családból a karitévajas testápolót használom évek óta, az ekcémámat eltüntette és azóta azt használom, De úgy gondoltam ez koncentráltabb formában lehet, hogy hatásosabb. Szóval vettem egyet rpóba gyanánt (ez picit drágább és jóval kevesebb, mint amit említettem). Igazából semmi különbséget nem éreztem a kettő között, úgyhogy visszaváltottam a tápláló testápoló verziójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

zdoreebaba

2021. január 11.

Kiváló testvaj. Ehhez még biztosan vissza fogok térni. A lábszáramon és vádlimon lévő szárazságot egy használat után megszüntette. Testes, vaj állagú termék, mégis gyorsan beissza a bőr. Végeredmény: pihe puha, száradtság mentes, egészséges bőr. Nálam ilyenből mindig lesz itthon. Az illata elég semleges hatású. Tetszenek az összetevői. Hibátlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate