Yves Rocher

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

A keleti bőrradír a bio argánolajat egyesíti a marokkói agyag puhaságával és az intenzív bőrradírozó hatású argánmag-porral. Kenje be nedves testét, majd dörzsölje át, és végül alaposan öblítse le. Bőre ellenállhatatlanul puha, csodálatos és felfrissült lesz a keleti illatnak köszönhetően.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

babyface

2018. október 4.

imádtam (talán már nem lehet kapni legalábbis megszűnő termékként volt jelölve tavaly) az illata mennyei, aki ismeri és szereti az argánolajos termékek illatát az nem fog csalódni. :) nagy radírkritikus vagyok de ez kiállta a próbát. a magok elég intenzíven radíroztak, pihe-puha selymes bőrt hagyva maguk után. :) az hogy parabénes nagy minusz de mivel lemosható termékről beszélünk annyira nem nagy gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Mona29

2018. október 4.

Tavaly kaptam ajándékba, nem rég kezdtem el használni. Nem szoktam véleményt írni, csak, ha elfogyott egy termék, de most kivételt teszek.
Ez egy nagyon-nagyon jó cucc!!! Kicsit (nagyon) túlárazottnak tartom, de minden cseppje kincs. Komolyan! Érdekes állaga van, sűrű, de mégis kevés is elég belőle. Nagyon jól radíroz. Az illata valami fenomenális és viszonylag tartós is a bőrön. Olajos és ezt érezni is lehet, mert ha ezt használom, nincs szükségem a tartalmasabb testápolókra, a könnyedebbek is pont elegek.
Biztos, hogy egyszer újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Biztos, hogy egyszer újra fogom venni.

Bubucim

2018. február 21.

Két évvel ezelőtt próbáltam ki először a kis kiszerelésűt. Aztán más márka bőrradírjait használtam, de tegnap beszereztem ezt nagy kiszerelésben is. Nagyon jól radíroz, éppen ezért kevés is belőle. A zuhany alól kilépve az volt az érzésem, hogy új bőröm van. :) Mivel télre nem eléggé olajos, mindenképpen hidratálni kell utána. A bőröm csak úgy szippantotta be a testápolót. :) Biztosan vissza fogok még térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Raspberrycheesecake

2018. január 24.

nagyon jó bőrradír! Isteni az illata, jól radíroz, de nem durva, szuperül hidratált baba bőr a végeredmény, de sajnos hamar elfogyott. Télen nagyon jó extra kényeztetés, a téli hónapokban fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

martini11

2018. január 2.

Nem vagyok nagy Yves Rocher rajongó a tusfürdőkon kívül sok mindent nem szoktam ott venni, de valahogy mindig mazlim volt, mert akkor vettem nagy tételben, amikor ez ajándék volt. Jajj hat tényleg messze a legjobb borradir és imádom az illatát is. Tényleg sokáig elég, bár eredeti áron tényleg necces. Érdemes figyelni az akciót nagyon klassz termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

flamingo-80

2017. november 25.

Beváltottam az YR pecsétjeimet, így szinte ingyen hozzájutottam. Hát ennél jobb testradírt még nem használtam! Különösen télen esik nagyon jól az édeskés, fűszeres illata. Hatékonyan radíroz, de a benne lévő olajok miatt egyben gyengéd is a bőrhöz. Nagyon sokáig elég, ezt nem néztem volna ki a tégelyből. Használata után elég egy könnyebb hidratálás, és kész a bababőr :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

miskvx

2017. november 14.

Kis mintát kaptam belőle. Jó az állaga, illata, jó érzés használni, nem sérti fel a bőrömet sehol sem. Finom illat marad utána, de ezt kb bármelyik test/bőrradír tudja, barátibb áron :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Sz. Csilla

2017. november 10.

Jó illata van és nagyon jó radír, ám mivel gyorsan fogy és ehhez képest nem olcsó, így maradok a radírozó szivacsoknál.Ezt a kezemre fogom használni csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

bbrilona

2017. augusztus 22.

Ez a termékük jó hatású volt. Hajra, testre. Többet is elhasználtam, mert natúrként hirdették, én meg nem voltam elég körültekintő és tudatos vásárló. De ez a termékük is tele van parabénnel. Ezért régóta elkerülöm a boltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

csudex

2017. július 20.

Kaptam belole 3-4 mintat vasarlashoz, es imadtaaam. Ez tokeletes borradir. Az illata mely, kremes-olajos. Tokeletes radirozo szemcsek, hidratal. Minden,amit egy testradirban szeretek. Biztos veszek belole teljes kiszerelest, ha az YR kornyeken jarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.