Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Agyagpakolás, melyben egyesül az argán olaj jótékony hatása a marokkói agyag tisztító, méregtelenítő és lágyító hatásával.

Pirkko

2017. november 15.

Arcra szoktam, hajpakolásként még nem használtam, pedig ével óta visszatérő vendég nálam. Szeretem, kellemesen puha lesz tőle a bőröm, és az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

KuSza

2016. július 6.

Csak arcra próbáltam, de nem felelt meg a vele szemben támasztott elvárásaimnak, amik az árát tekintve azt hiszem érthető okokból voltak magasak. Nagyon jót tesz a bőrömmel, így is az egyik kedvenc arcpakolásom, de újravenni ilyen áron biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

0bikbik0

2016. július 3.

Számtalan agyagpakolásom mellé miért kellett még ez is? Miért pont ezt választottam ajándéknak? Nem értem magam sem, de ezt választottam, és voltak elvárásaim. Amik sajnos nem igazán teljesültek.
Arcra: semmilyen hatását nem tapasztaltam. Se jót, se rosszat.
Hajra: csak a küzdelem a felvitelével, de látható, érezhető hatását nem éreztem.
Viszont az állaga az idő előrehaladtával erősen használhatatlanná tette. Nagyon folyós lett, a sűrű összetevők rátapadtak a tubus belsejére, csak a folyékony lötyit tudtam kivarázsolni belőle, hiába rázogattam, ütögettem. Aztán külön tégelybe téve és alaposan elkeverve végül visszakaptam az eredeti állagot, de így hová lett a higiénikus csomagolás...
A csomagoláson kívül minusz pont jár az alkoholért, a parabénes tartósításért (ennyi pénzért már egy bőrbarátabb tartósítót is tehettek volna bele).
Ártani nem ártott, és ahogy nézem van is benne "anyag", de nem tudtam megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Arcra: semmilyen hatását nem tapasztaltam. Se jót, se rosszat.

baba_girl_16

2016. március 28.

Nagyon szép a csomagolása, viszont a benne lévő pakolás semmi különöset nem nyújt. Próbáltam arcra is és hajra is, de egyik helyen se művelt csodát. A hajamon mondjuk lehet túl kevés ideig hagytam (pár perc), de nem szeretek órákig a fürdőben lenni, a hajpakolással viszont érdemes ott maradni, mert (nekem legalábbis) csöpögött mindenfelé az iszapos víz a hajamról. Szóval így nem tűrtem sokáig a hajamon és lemostam, de semmi változást nem tapasztaltam. Arcomon szintén semmi extra, ott már megvártam rendesen, hogy megszáradjon, de azon kívül, hogy puha és tiszta/üde érzetű lesz a bőröm mást nem csinál. Az árát biztos hogy nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

beatatothbeata

2015. március 28.

Rendszeresen használom,az ultra-lágy pakolás a bio argánolaj mellett marokkói agyagot tartalmaz, mely tisztító és lágyító tulajdonságáról ismert. Nagyon kellemes az illata is, 100ml kiszerelésű..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

Gumuska

2015. március 22.

Arcpakolásnak kellemetlen volt, csípett, kipirult a bőrőm, a hajamra viszont semmilyen hatást nem tett. Sajnos nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Libarozi

2014. november 17.

Amikor arcra használtam semmi különös változást nem vettem észre, viszont hajra elég jónak bizonyult, puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Sofia1976

2014. október 11.

ááá na erre mondom azt én, hogy gagyi és most ezzel a mozdulattal dobom is ki vagy a szomszéd kislánynak adom pacsálja el. argán olaj? hm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Barbuska90

2014. május 30.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. Az illata a kedvencem. Arcra nem ér olyan sokat, inkább csak a rituálé miatt érdemes kipróbálni, a hajammal (festett szőke, töredezésre hajlamos) viszont csodákat művel. Használat után puha, mégis dús és fényes, de nem zsíros hatású.
Nekem rövid hajam van, hosszú hajkoronán szerintem még látványosabb lehet az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

hanna

2014. április 13.

Sajnos sokat nem ér se hajra se arcra. A hajamat szàrította, és arcon se volt nagy hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.