Yves Rocher

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finoman illatozó argán testápoló balzsam, organikus tápláló argánolajjal és a nyugtató narancsvirág illóolajával kényezteti a bőrt minden nap. A bőr ismét visszanyeri puhaságát és ellenállhatatlan bársonyos érzést kelt.

umpalumpa

2018. február 22.

Ha nem lennék belepistulva a sorozat tusijának és testradírjának az illatába ezt nem akartam volna beszerezni, mivel ennek az illata kevéssé emlékeztet a többiekére. Nekem 4711-es kölni ugrik be róla egy kis műanyag szaggal megspékelve. Az állaga finom, jól kenhető, hamar szívódik és elegendő a húzódó érzés ellen. Nem marad ragadós, finom tapintású lesz a bőröm. Nekem is az jutott eszembe, hogy tubusban jobb lenne. Így kissé túlcsomagolt: nagy tégely, a tetején fólia, papírdoboz, celofán borítás. Minek?
Szívesen használom, de azért mégis csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Szívesen használom, de azért mégis csak közepes.

Timitami

2017. szeptember 26.

Tényleg pihe-puha, bársonyos lesz tőle a bőr, legalábbis az enyém. Az illata nagyon kellemes, a narancsvirág éppúgy kiérződik benne mint az argánolaj, finoman üde és mégis meleg illat. Nem fullasztó, aki szereti a parfümöt, az nyugodtan parfümözhet mellette. Nekem nagyon kevés is elég belőle, mert nagyon jól elkenhető a testen, sokáig ki fog tartani. Fehér, folyékony testápoló, amely a felkenés pillanatában sima érzetet biztosít a bőrnek. Annyiban egyetértek az előző hozzászólókkal, hogy flakonos kiszerelés praktikusabb lenne, de nekem így is sikerül megfelelő mennyiséget kikanalaznom az ujjammal belőle. Már nem ilyen a tégelye, sokkal elegánsabb, mint itt a képen. Az ára maradt, de én akciósan vettem, régóta szerettem volna kipróbálni, most jött el az ideje. Teljes áron valószínűleg nem venném meg, de így akciós, mint YR törzsvásárló, biztosan veszek még belőle, mert ennyire finom semmi mástól nem lesz a bőröm, mint ettől. Egy kis gondom van vele, hogy az illat nem erősen tartós, este zuhanyzás után bekenem vele magam, és reggelre nem marad az illatból. Mondjuk úgyis lemosnám, mert reggel is zuhanyzom. Ennek ellenére én nagyon elégedett vagyok vele, és másokkal ellentétben az én tégelyem nem félig van tele, hanem egészen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

0bikbik0

2016. július 2.

Rendelés mellé kaptam ajándékba egy 30 ml-es tubusos "balzsamot". Elhasználtam, és amikor jöttem véleményezni, látom már, majd mindenki ugyanazt érezte ezzel a krémmel kapcsolatban:
- nagyon meghatározó az illata (kellemes, vagy kellemetlen, ez szubjektív, nekem "érdekes")
- rendkívül híg az állaga, a lotion típusú testápolók ilyen állagúak általában. Nehezen képzelem el, ez hogyan lehetséges tégelyben... a tubosos így épp megfelelő volt, de ezzel is vigyázni kellett, mert szinte kicsurgott a tubusból.
- hatása biztos van neki, de az én bőrömön egy átlagos középkategóriás testápolóként működött. Semmi plusszt nem nyújtott, a drogériás saját márkás cuccok negyedennyiért is tudnak ennyit. A legtöbb drogériás testápoló összetevő listája is barátságosabb.
- az ára...Ha megvettem volna - akrácsak akcióban is - verném a fejem a falba. Nagyon túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

ayse

2016. március 3.

Tulvan arazva..ennyit nem er

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

Tulvan arazva..ennyit nem er

Kamillaneni

2015. november 30.

Megvettem, teljes áron, mert a tusfürdő olaj párjától teljesen el vagyok ájulva.
A testápolónak az illat nem ugyanaz, mint a tusfürdőnek, viszont nekem ez is tetszik.
Nagyon emlékeztet a régi Fabulon naptej illatára, azt annyira szerettem az az illatot, hogy akármikor megéreztem bárhol, rögtön a strandolások és nyaralások jutottak eszembe róla. Ugyanezek a kellemes emlékek még most is felsejlenek, amikor ezt a testápolót használom.

Az illata intenzív, az állaga híg, a csomagolása szép, ellenben ennyire híg termékhez jobban passzolt volna egy flakonos (sőt, pumpás flakonos!) kiszerelés.
Balzsamnak azért nem nevezném, mert tényleg nagyon hív, inkább a lotion kifejezés illene rá jobban, bár azt nyilván nehéz volt összeegyeztetni a keleti. meg hammam meg tradíció kifejezésekkel :)

Árához képest NAGYON kevés, a tégely, amiben adják, kb félig van vele töltve.
Összességében meg vagyok elégedve vele, a bőrömet nem irritálja,a bőrtípusomnak megfelel, beszívódik, amennyire nekem szükségem van rá, hidratál is, a tusfürdőjével együtt használva nincsenek száraz részek a testemen. Nem csodaszer, és még drága is, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Árához képest NAGYON kevés, a tégely, amiben adják, kb félig van vele töltve.

MayaBaba

2015. január 30.

Ajándékba kaptam. Nagyon erős az illata, és sokáig megmarad. Már-már túl erős. Nekem nem szívódott be annyira jól, ragacsos érzetet hagyott maga után. Az állaga elég vizes. Ja, és ahhoz képest, hogy bio, tele van nyomva parabenekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Libarozi

2014. november 17.

Puha, és jó illatú lesz tőle a bőröm. (nyereményjátékon nyertem kb 20.000Ft értékű Yves csomagot)
egyébként viszont nem venném meg 5500Ft.ért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

egyébként viszont nem venném meg 5500Ft.ért....

angelcare

2014. október 16.

Nem is értem miért vettem meg.....Az illata nagyon nem tetszett már az üzletben sem de valószínűleg elvakított a luxus marketingszöveg.Mindenesetre 40 % kedvezménnyel már nem fájt annyira. A hatásától sem estem hanyatt,ennyit az olivás testápolójuk is tud. Egyszeri kipróbálásra jó volt, de ezzel véget is ért a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Azrail

2014. augusztus 3.

Egyik legjobb radír amit használtam! Finom az illata, ami órákig érződik a bőrömön használat után, alaposan radíroz, de kissé olajos állaga miatt hihetetlenül hidratál. Az ára borzalmasan drága, de akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

mazsonyul

2014. július 20.

A Hammam családból ezt, a testradírt, a tusfürdőt és a masszázsolajat újítottam be, úgyhogy van összehasonlítási alapom. Ez a testápoló egy hatalmas csalódás az illatát tekintve, reménykedtem, hogy ugyanolyan illata lesz mint a többieknek, de még csak nem is hasonlít, alább írta valaki, hogy szúrós...igen, egy kicsit, de nem vészes, talán a narancsvirág érződik ki jobban. Ráadásul a konzisztenciája rendkívül folyós, ezt simán belerakhatták volna egy flakonba ahonnan könnyen ki lehetne nyomni. A tégely a testvajaknak, sűrűbb krémeknek való, nem az ilyen híg löttynek. Amúgy a doboza szép, elegáns kartondobozban van, a tégely könnyen nyitható, zárható, akár 1 kézzel is. A hatását tekintve elég jónak mondanám azt hiszem újra venném ha flakonban lenne mondjuk negyed áron, de teljes áron kizárt, hogy pénzt adjak érte, ha már francia, akkor inkább bepályázok egy akciós L'Occitane testápolóra ugyanennyiért. A mennyisége is csekély az árához képest, ha kétszer ennyit raktak volna bele, még akkor is drága lenne! A hatása viszont nem akkora "hűha", hogy egy másik testápoló fele annyiért ne tudná ugyanezt. Szóval ajándékba jöhet, de újra biztosan nem veszem meg, akkor inkább helyette a masszázsolajat, az ehhez képest megéri az árát. A negatívumok (ár, tégely, a csekély adag, a többi Hammatól eltérő illat) miatt 3 csillagot adok, amelybe elsősorban a hatását és az összetevőit számítottam bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.