Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2013-es téli limitált kiadás

Csillámos testápoló-vanília illattal

Az enyhén gyöngyházfényű, könnyed állagú krém hamar felszívódik és bőrét puhává, kellemesen illatossá varázsolja.

blackrainbow

2019. május 27.

Nekem ez még mindig megvan, nagyon szeretem az illatát. A csillámok diszkrétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nekem ez még mindig megvan, nagyon szeretem az illatát. A csillámok diszkrétek.

clotinyourvein

2015. október 8.

Csodálatos, minden szegmensét tekintve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Csodálatos, minden szegmensét tekintve.

DiaFarkas

2015. április 14.

Imádom ezt a testápolót. Az illata nem az a tömény vanília, hanem az a kellemes bourbon vanília. Mélyen hidratál és még csillámporos is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

babyface

2014. szeptember 1.

szeretem a yr testápolóit így ezt is imádom, annak ellenére, hogy szerintem sosem fogom elhasználni. könnyen beszívódik, isteni az illata az egyetlen szépséghibája a mennyiségén kívül a nem túl diszkrét csillámok, ami után egésznap úgy fénylek mint egy diszkógömb. :D ez még nyáron okés, de télen szükségtelennek érzem, pedig most a hidegebb őszi-téli időszakban igényelném a bújós vanilia illatot. :) nekem még pont elég a hidratálása, de szárazabb bőrre kevés lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

lili55

2014. augusztus 13.

Én imádom, mert nagyon hamar beszívódik és intenzív illata van, számomra ennyi hidratálás elég, viszont szárazabb bőrűeknek nem biztos, hogy beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Pink Lady

2014. április 13.

Ez az 1. Yves Rocher testápolóm, így nem tudom, hogy a többi mennyire hidratál, de én nem vagyok vele teljesen megelégedve. Száraz bőröm van, ami igényli a testápolót, én akár minden nap vagy minden másnap kenegetem magam testápolókkal. Gyakran előfordul főleg télen, hogy húzódik, feszül a bőröm, mert annyira kiszárad, de ez általában akkor jelentkezik, ha kihagyom az esti testápolást. Konkrétan ettől másnap reggel már úgy éreztem, hogy nem is kentem magamra semmit, mert ugyanúgy ki volt száradva a bőröm. Az illata kellemes volt, szép nagy adagot kaptunk viszonylag alacsony áron, bár így, hogy nem igen használt még ez az ár is magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

szandi05

2014. január 14.

Tényleg hamar felszívódik, és nekem az enyhe csillogása is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Tényleg hamar felszívódik, és nekem az enyhe csillogása is tetszik!

Tyuki

2014. január 8.

Karácsonyra vettem magamnak a mini változatot. Élmény volt minden reggel ezzel kenegetni magam, megalapozta a karácsonyi hangulatot :)
kellemes az illata, erős közepes a hidratálása, de a benne lévő csillámok elég brutálisak. Talán egy buli vagy bál előtt majd feldobom, de amúgy csak szigorú otthoni használatra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

whyteangel

2013. december 28.

Sokáig nem voltam az édes illatok kedvelője, de most télen valahogy vonzanak az édeskésebb termékek. Ezt a testápolót ajándékba kaptam, és rögtön megtetszett az illata. Gyorsan beszívódik, jó az állaga, szép a színe. Egy dolog miatt vagyon kénytelen levonni egy csillagot, ezek pedig a csillámok....engem zavar a sok apró csillám, kényelmetlennek találom, pedig kevés vízzel és szappannal lejön a bőrről. Mégsem tudok velük megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

ancsibancsi

2013. december 21.

Vanília fétisem legfőbb okozója.
Kellemesen hidratál, könnyű eloszlatni, az illata még reggel is érződik.
A csillámok meg... aj annyira cukik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Vanília fétisem legfőbb okozója.
Kellemesen hidratál, könnyű eloszlatni, az illata még reggel is érződik.
A csillámok meg... aj annyira cukik.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.