Yves Rocher

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Mini kefe, maxi hatás: mini és keskeny keféjének köszönhetően a legrövidebb szempillákat is könnyedén befedi, balzsamfa-gyantában gazdag összetétele pedig megsokszorozza a szempillák hosszúságát, és göndörré teszi őket.

Parabénmentes termék. Szemészeti ellenőrzés mellett tesztelve.

covergirl

2019. január 12.

Mélyen ülő rejtett szemhéjjal rendelkezem én is, a legtöbb szempillafesték felül is, alul is pandaszemet csinál. Ez viszont nem. Nem állítja, hogy nagyon tartós lenne, mégis az, viszont este nagyon könnyen lejön a szememről, akkor sem darabkákban peregve. Hosszít, nem dúsít, a kefével minden pillát elérek vele, nem tapaszt nekem, eleinte sok festéket vett fel, de kb minden szepillaspirállal várni kell 1-2 hetet, mire megfelelő lesz a festék állaga, onnantól prímán szétválasztva viszik fel a festéket.

Egyedüli bajom, hogy nem elég fekete, nem túl sok festéket visz fel, így ezt csak akkor ajánlom, ha nagyon szolid sminket szeretnél, ha baba szerű pillákat szeretnél, ne ezt válaszd.

covergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ann86

2019. január 10.

Nagyon nem jött be, de ez valószínű az én hibám. Hosszú és dús szempilláim vannak és nem igazán boldogultam a minikefével. A termék maga jól teljesít, de nincs türelmem reggelente vacakolni vele.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Katakence

2018. augusztus 8.

Először egy "normál" méretű spirált használok egy rétegben, majd a második réteget szoktam ezzel felvinni. Hosszú és sűrű pilláim vannak, nekem nagyon bevált, hogy a legapróbbakat is elérem vele, szépen ki tudom hangsúlyozni a szemem. Nekem nem ragasztja össze a pillákat, de nem is próbáltam még önmagában. A színe nagyon jó és elkenődni sem szokott. Nagyon szeretem és kedvezményesen az ára is nagyon baráti.

Katakence
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Viwi0524

2018. június 6.

Akciósan vettem , kb féláron... kicsit többet vártam tőle, mert van másik yves rocher szrmpillaspirálom is de azzal teljesen elégedett vagyok.
Ez nem választja szét a pillákat sajna ugyh másik kefével kell használnom, viszont mellette szol h gyonyoru fekete a színe és nem maszatolódik

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

LittleSpark

2018. június 5.

Vegyesek az érzéseim. Először is maga a festék nagyon jó, éjfekete, nem pereg, nem kenődik el. Szépen hosszítja a pillákat viszont nálam nem dúsít de nem is ez a funkciója. Na de... ez a kefe.... nem választja szét a pillákat. Összeragad és utána nehéz őket szétszedni. Egy kimosott szempillaspirál kefével szoktam néha átmenni rajta, de ha rohanok reggel nem igazán van erre időm. Szóval egy normális kefével tök jó lenne. Így újra biztos nem veszem.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

BLia

2018. április 18.

Először nagyon megtetszett, hogy ilyen kicsi a kefe, gondoltam, hogy így könnyebben ki tudom majd festeni azokat a pillákat is, amiket eddig nem sikerült elérnem. Számomra azonban sajnos használhatatlan. Mintha egy fogpiszkálóval próbálnám meg felvinni a festéket, ami nem tapad rendesen, viszont ahol igen, ott nagyon, összeragad, lepereg, szóval nem jó. Sajnálom, pedig lehetne jó is.

BLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

syandr

2018. március 12.

Elégedett vagyok vele, szépen fed, tartós.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Elégedett vagyok vele, szépen fed, tartós.

Lánghajú

2018. február 24.

Először tetszett, hogy-bár óvatosan kell vele bánni, különben telemegy festékkel a szemem - a kis pillákat is befesti, ám ahogy állt a fürdőszobában,viszonylag rövid idő alatt beszáradt.Könnyen rászárad a festék a parányi kis sörtékre, és innentől hasznavehetetlenné vált.Ilyen áron meg nevetséges.Ja , és az ezüstös rátét (a külsős festés a Vertige felirattal) is lehámlott darabokban a külső felületéről.

Lánghajú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

alcyone

2018. január 17.

Sosem gondoltam volna, hogy egy minikefés verzió lesz a legjobb barátom. Mélyen ülő, rejtett szemhéjas szemem van, legtöbbször a szempillafesték felmászik a szemhéjamra, ráadásul sok esetben a fekete nekem túl erős hatást ad egy barna színnel szemben. Megörültem, hogy itt van barna verzió is, így egy életem, egy halálom, gondoltam kipróbálom. Igaz, hogy sok festéket tud felvenni, de nekem nagyon bevált a spirál, szépen fel tudom vinni a festéket az összes picike szempillámra is, szép tartást ad neki, nem pereg-potyog, ugyanakkor este viszonylag kevés szenvedés árán le tudom szedni a szememről. Vigyázni kell vele, hogy ne legyen pókláb hatású a végeredmény, de ez szerintem a legtöbb spirállal így van. Bevált, remélem hosszú távon ugyanezt fogom tudni elmondani róla. :)

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

eszterker

2017. november 1.

Először furcsa volt, hogy ilyen vékony a feje, de elképesztően jól lehet vele sminkelni, hiszen minden szempillához elér. Nem a legtartósabb ugyan, de szép fekete, én szerettem használni.

eszterker

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.