Yves Rocher

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Mini kefe, maxi hatás: mini és keskeny keféjének köszönhetően a legrövidebb szempillákat is könnyedén befedi, balzsamfa-gyantában gazdag összetétele pedig megsokszorozza a szempillák hosszúságát, és göndörré teszi őket.

Parabénmentes termék. Szemészeti ellenőrzés mellett tesztelve.

lois

2020. január 24.

Csalódás, főleg ennyi pénzért, azt hinné az ember, hogy valami minőségi terméket kap. A kefével van a leginkább probléma, mert rengeteg festéket felvesz és csak egy rétegben, ha felviszem a szempilláimra, akkor is csomókban áll és összeragad, nagyon körülményes a használata. Ha valahogy sikerül felmacerálni a szememre, akkor rendben van, tartósnak tartós, nekem nem kenődött el a nap végére sem, szépen a helyén maradt. Ebből következtetek, hogy csak a kefe volt előnytelen számomra. Ha nem használok szempillagöndörítőt, akkor nem érzékelek különösebb hosszabító hatást. Inkább csak feketére festi és alaposan összeragasztja a pillákat. Én ezért nem szívesen adom meg a 3 csillagot sem, inkább 2,5 csillagot adnék, de ilyen opció nincs. Semmiképpen nem ajánlom, ennyiért sokkal sokkal jobb szempillaspirált is találsz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

subwayZ

2019. október 31.

Hát.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék.
Mit vár az ember egy vízálló hosszabbító spiráltól?
Hosszabbítást.
Fekete szint.
Különálló szempillákat
Tartósságot.
Na, ez ennél négyből nulla.
Annyi festék marad a kefén, hogy nemhogy a szempilláimat, de a komplett szememet összeragasztja, undorító póklábakká, egy kenésssel. Brrrrrrr.
Egy óra után úgy pereg, mint az állat, szálak vannak a szemem alatt, fölött, oldalt, mindenhol. Estére jóformán lemosni se kell, kajak lepereg az egész addig.
Ennyiért ez egy vicc. Egyet vissza is vittem, azt hittem, rossz széria, szó nélkül kicserélték, de a csere is ugyanilyen. Felejtsd el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Hát.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék.
Mit vár az ember egy vízálló hosszabbító spiráltól?
Hosszabbítást.
Fekete szint.
Különálló szempillákat
Tartósságot.
Na, ez ennél négyből nulla.

HunFairy

2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé (már évek óta "nem vettem" spirált), azt teszi amit ígér. Hosszabbít, és a pici kefe tényleg eléri a kicsi pillákat is, ami tök jó.
De.. rengeteg festék marad a kefén, nem győzöm külön lehúzkodni a felesleget. Az én pilláim dúsítást is igényelnek, ezzel a spirállal ugyanolyan kevésnek látszanak, de hosszúak lesznek ez tény. Jelenleg egy másik spirál keféjére viszem át a festéket és azzal próbálok dúsítást is adni a hossz mellé.
Ez inkább az alsó szempillasorhoz való spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Ez inkább az alsó szempillasorhoz való spirál.

erasm98

2019. április 7.

Tartottam a kefétől, amiért olyan vékony, de kellemes csalódás volt végül, könnyebb is vele bánni. A festék szerintem pont, hogy nem olyan tartós, az itteni véleményeknek ellentmondva. Legalábbis rajtam pár óra után igazítani kellett, de tényleg nem volt vészes elkenődés. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem tapasztja össze a pilláimat, nincs semmilyen műszempilla-hatás, nagyon természetesnek tűnik a fekete szín, még a szőkeségem mellett is. És az abszolút meggyőző érv a temrék mellett, h TÉNYLEG hosszabbnak tűnnek a pilláim. -1 csillag az elkenődés miatt, de ha lehetne 4,5-t adnék :D

U.I.: Azt elfelejtettem leírni, hogy tényleg nagyon könnyen lemosható a festék és ahogy elnézem azösszetevői sem rondák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

covergirl

2019. január 12.

Mélyen ülő rejtett szemhéjjal rendelkezem én is, a legtöbb szempillafesték felül is, alul is pandaszemet csinál. Ez viszont nem. Nem állítja, hogy nagyon tartós lenne, mégis az, viszont este nagyon könnyen lejön a szememről, akkor sem darabkákban peregve. Hosszít, nem dúsít, a kefével minden pillát elérek vele, nem tapaszt nekem, eleinte sok festéket vett fel, de kb minden szepillaspirállal várni kell 1-2 hetet, mire megfelelő lesz a festék állaga, onnantól prímán szétválasztva viszik fel a festéket.

Egyedüli bajom, hogy nem elég fekete, nem túl sok festéket visz fel, így ezt csak akkor ajánlom, ha nagyon szolid sminket szeretnél, ha baba szerű pillákat szeretnél, ne ezt válaszd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ann86

2019. január 10.

Nagyon nem jött be, de ez valószínű az én hibám. Hosszú és dús szempilláim vannak és nem igazán boldogultam a minikefével. A termék maga jól teljesít, de nincs türelmem reggelente vacakolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Katakence

2018. augusztus 8.

Először egy "normál" méretű spirált használok egy rétegben, majd a második réteget szoktam ezzel felvinni. Hosszú és sűrű pilláim vannak, nekem nagyon bevált, hogy a legapróbbakat is elérem vele, szépen ki tudom hangsúlyozni a szemem. Nekem nem ragasztja össze a pillákat, de nem is próbáltam még önmagában. A színe nagyon jó és elkenődni sem szokott. Nagyon szeretem és kedvezményesen az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Viwi0524

2018. június 6.

Akciósan vettem , kb féláron... kicsit többet vártam tőle, mert van másik yves rocher szrmpillaspirálom is de azzal teljesen elégedett vagyok.
Ez nem választja szét a pillákat sajna ugyh másik kefével kell használnom, viszont mellette szol h gyonyoru fekete a színe és nem maszatolódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

LittleSpark

2018. június 5.

Vegyesek az érzéseim. Először is maga a festék nagyon jó, éjfekete, nem pereg, nem kenődik el. Szépen hosszítja a pillákat viszont nálam nem dúsít de nem is ez a funkciója. Na de... ez a kefe.... nem választja szét a pillákat. Összeragad és utána nehéz őket szétszedni. Egy kimosott szempillaspirál kefével szoktam néha átmenni rajta, de ha rohanok reggel nem igazán van erre időm. Szóval egy normális kefével tök jó lenne. Így újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

BLia

2018. április 18.

Először nagyon megtetszett, hogy ilyen kicsi a kefe, gondoltam, hogy így könnyebben ki tudom majd festeni azokat a pillákat is, amiket eddig nem sikerült elérnem. Számomra azonban sajnos használhatatlan. Mintha egy fogpiszkálóval próbálnám meg felvinni a festéket, ami nem tapad rendesen, viszont ahol igen, ott nagyon, összeragad, lepereg, szóval nem jó. Sajnálom, pedig lehetne jó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.