Yves Rocher

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, az összetevőket feltöltötte: zsuzsu92, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A speciális festéktároló kefe segítségével elegendő egyetlen mozdulat a megfelelő mennyiségű festék felviteléhez. Rögzítő hatású növényi kivonatban gazdag összetétel a lélegzetelállítóan dús és ívelt pillákért.

Göndörít, hosszabít, dúsít. Speciális szilikonkefe.

3 színben kapható.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Nyulmokus
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető a Westendben, vagy megegyezés szerint; illetve foxposttal postàzom előre utalás után
karaibrahimgil

2019. december 21.

Bedőltem a reklámszövegnek, amikor megvettem, majd félretettem, mert több spirál várt még kipróbálásra. Előbb-utóbb, nagyjából egy hónapja végül sorra került - és el is fogyott azóta. Kis és kevés barna pilláimra egyetlen réteg nem volt elég, habár három után egész jól dúsított, de a látványos eredménytől azért elég távol állt a hatása. Mondjuk nem is mászott el, de több pozitívum nemigen jut eszembe róla. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

clara12

2019. március 4.

Hmm hát nem lett kedvencem ez a spirál. Barna színben van meg, a színe tetszik, sötétbarna, nem ordít róla, hogy ez barna spirál, de a világos bőrömhöz, szememhez szebb, mint egy fekete. A szilikonos kefe babapiskóta alakú, amit én személy szerint nem szeretek. Az én pilláimat tapasztja, kellemesen hosszít, sajnos pereg és enyhén kenődik is pár óra után. Az ára sem túl baráti, még kedvezménnyel sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ann86

2019. január 11.

Szerettem a növényi kivonatok miatt, a pilláim nem potyogtak lemosáskor, de a nagy kedvenc az arany színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

florcsiii

2018. augusztus 27.

Kaptam egy ajándékutalványt és gondoltam teszek egy próbát vele. Nekem annyira nem tetszik, a hosszú pilláimat nem nagyon hosszabbítja tovább és a dúsítás sem erőssége.Látom, hogy ott a festék a kefén mégsem történik semmi. Az igaz, hogy nem tapasztja össze a pillákat. Maga a festék nagyon tetszik, hogy ilyen lakk hatású.. Kicsit allergiás is vagyok rá, nem dagad be a szemhéjam, de könnyezik és viszket. Szóval biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

fdorottya

2018. július 11.

Kuponnal vettem, de még így is marha drága szerintem. No, de én is nőből vagyok naná, hogy meg kellett vennem csak azért is. Nem kedvelem a szilikonos keféket, de az övé meglepően jó. Nem vesz fel sok festéket, nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni, nem tapasztja össze a pillákat. Nagyon szép hosszú, fekete pillákat lehet vele készíteni. Tartóssága szuper. Nem pereg, nem kenődik. Eltávolítani pedig könnyű. Ára miatt nem mondanám, hogy újravevős, de ki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Szépen hosszabít és dúsít, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Szépen hosszabít és dúsít, nagyon szeretem!

vrita90

2017. december 17.

Egyszer kaptam ajandekba, alig vett fel valami festeket es a kefejet se szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

ShimmeringGold

2017. november 12.

Az egyik barátnőmtől kaptam ajándékba és nagyon bevált. Hosszabbak tőle a pilláim, nem pereg, nem kenődik. Az egyetlen negatívuma, hogy amikor lemosom és belekerül egy kevés a szemembe, csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

boglarka88849

2017. október 23.

Nekem most ez a termék A szempillaspriál. Barna színben szoktam spirálokat venni, és így mindig garantált a természetes hatás. Szépen elválasztja és megemeli a pilláimat, pont annyira dúsít, hogy ne legyek póklábas, úgyhogy újra fogom venni. Nem pereg, nem irritálja a szemem. Minden rendben van vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Golyakalifa

2017. június 19.

Összegyűltek a pontjaim, ezért ingyen választhattam egy terméket, és e mellett döntöttem. Nekem nagyon bevált, nem pereg le, szépen fed és íveli a pilláimat. Az egyetlen negatívum, hogy felkenéskor néha elkenődik a tövében, amit nehéz korrigálni. Már több hónapja használom, és szerintem maradok is ennél, lojális típus vagyok. :)

Update: Két hete nincs a boltokban a termék, illetve online sem elérhető. :( Nem szeretem, hogy az Yves Rocher folyton visszahívja a termékeit.

Update 2.0: Új csomagolásban, de ezen a néven és ezzel a kóddal kapható a termék, de köze sincs az előző szériához. Nem fed annyira, második kenésre sem lesznek hosszabbak/vastagabbak a pilláim. Nagy csalódás, ezért az 5-ről 3 módosítom az értékelésemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.