Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anthaval, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az Yves Rocher újratervezte a Zöld tea parfüm illatát ebben a testápolóban. Összetétele nagyon krémes és gyorsan beszívódik. Bőre bársonyossá és kellemes parfüm illatúvá válik. A mandulaolaj, a búzavirág víz és a shea vaj biogazdaságból származik.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék és parabénmentes.

Yves Rocher Zöld Tea EdT - 100ml-es - új, bontatlan
Ár: 3500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 700 , Eladó: rzsofa567
Állapot: Képen látható mennyiség., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges.
Lilium

2019. június 6.

Hiába használom a testpermettel és a tusival, napközben még így sem érezni az illatát.. Az illat maga tetszik, de én inkább virág párti vagyok. Ajándékba kaptam, de így sem rossz, tulajdonképpen tetszik. Hamar beszívódik, könnyen lehet utána öltözködni, a hidratáló hatására sincs panasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Kinga79

2019. február 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Tusfürdőjével együtt használom, tartós illat, puha bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

veronka052194

2019. január 2.

Karácsonyi ajándékcsomagban kaptam+ tusfürdő és EDT. Mindegyik nagyon finom illatú, de a testápoló a kedvencem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

nicolekitti

2017. július 3.

Igaz csak a tesztert próbáltam ki a boltban, de nagyon sokáig megmaradt az illata nagyon kellemes, gyorsan beszívódó. Sajnos sok testápolóm van otthon, amiket alig használok, ez az egy oka annak hogy még nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Ferita

2017. június 4.

Tavaly nyáron is elhasználtam egy tusfürdő és testápoló kombinációt.Idén újra beszerezve. Imádom a zöld teás illatokat.Hatása is teljesen jó.Könnyen szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Nuugat

2017. április 16.

Ajándék volt testveremtől, de az az érzésem, inkàbb magának választotta, hogy a későbbiekben ezzel masszírozgassam majd. Nyáron egészen kellemes, de télre hatàrozottan nem elég, kell mellé valami más, tartalmasabb krém is. Napégésre viszont meglepő, de jó, nagyjából egy nap alatt, többször felkenve egész jól lehúzza a pirossàgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Vadkuku

2017. március 15.

Friss és sokáig kitartó illata van. Könnyű az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Friss és sokáig kitartó illata van. Könnyű az állaga.

Anthaval

2016. január 25.

Habár nagy TBS rajongó vagyok, de most valami könnyedségre vágytam, annak ellenére, hogy télre inkább a testvaj ajánlott. Nagyon szeretem, friss illatú, hamar beszívódik és ahhoz képest, hogy "csak" egy krémről van szó, kiemelkedően hidratál és megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

barbel

2016. január 18.

Nyáron kaptam ajándékba születésnapomra. Az illata elég intenzív (nekem elsőre kicsit fiúsnak is tűnik, de hozzá lehet szokni), sokáig érződik. Maga a testápoló könnyed, hamar beszívódik, nem ül meg a bőrön, tipikus nyári sláger, amikor kell egy leheletnyi ápolás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak