Yves Saint Laurent

Ár:   17 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   17 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák

"Az YSL első éjszakai & nappali alapozója: álljon helyt nappal és uralja az éjszakát gyönyörű, matt arcszínnel, ami hosszan megmarad!"

• Akár 24 órás tartósság: ez az innovatív összetétel vízálló és nem kenődik el, kompromisszumok nélküli kényelemérzettel. Nincs szükség kiigazításra, még folyamatos mozgás esetén sem.
  • Erős fedés: finom pigmentek erős koncentrációja a gyönyörű, egységes fedésért, maszk hatás nélkül.
  • Matt hatás, korlátozott kifényesedés: olajmentes összetétele az arcbőrt akár egész napon át mattá varázsolja és segíti csökkenteni a pórusok megjelenését.
  • A káros külső hatásokkal szemben védett bőr: bőrápolási hatóanyag kombinációval és SPF20/PA+++ fényvédővel gazdagított összetétele révén az aktív alapozó segít védeni a bőrt a káros külső hatásoktól és frissé és simává is varázsolja.

Minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt - nem komedogén.

12 árnyalatban kapható

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Alapozó BD40
Ár: 8000 , Eladó: pancsolos84
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalás után Foxposttal, vagy személyesen.
Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer
Ár: 8000 ft+pk , Eladó: Adrika91
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom.
Marcipancica

2019. november 3.

Eleinte kicsit elégedetlen voltam vele, mert a sok pozitív videóval, kritikával ellentétben számomra nem fedett olyan jól (se a szemem alatti karikákat, se a pattanásokat nem tüntette el), és a nap folyamán szép fokozatosan eltűnt az arcomról, a bronzosítóval/pirosítóval együtt, amit rákentem. Mivel sokba került, és az árnyalat nagyon szépen harmonizál a természetes tónusommal kísérletezni kezdtem, és noha ha építeni próbálom nagyon maszkos lesz, és kiemeli a ráncaimat, kis mennyiségben nedves szivaccsal felvive nagyon szép hétköznapi, medium fedést biztosít. (Egy pár órára.) Különleges alkalmakra nem ezt viselem, de ha szeretnék természetes, hétköznapi sminket készíteni, szívesen használom. Nagy előnye hogy hosszú távon sem kezdi ki a bőrömet, se nem szárít, se pattanásos nem leszek tőle, amit nagyra értékelek. Érdekes hogy ha szárazabb a bőröm, pl télen, akkor sokkal jobban működik. Szerintem érdemes mintát kérni és egy pár napig viselni, kitapasztalni vásárlás előtt. Ahogy olvasom a kommenteket ahány ember, annyiféle képpen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

ramici

2018. december 2.

A sok negatív komment miatt írok egy általános összefoglalót. Parfümériaban dolgozom, segítünk kiválasztani a vásárlóknak a megfelelő terméket. És az a tapasztalat, hogy nem csak hogy a huszon évesek. De a 30-40-50 évesek között is rengeteg olyan ember akad akik rosszul kezelik a bőrüket rossz technikaval sminkelnek.
Ahhoz, hogy valaki mindennap sminket használjon, elengedhetetlen a mindennapos esti arcápolás és a reggeli hidratálás. Legtöbb termék ugy működik a legjobban, ha azonos márkábóp használjuk a többi termékeket az összetevők miatt. Egy ilyen alapozó nem fog jól viselkedni egy drogériás primerrel.
Másik dolog a felvitel. Sokan kézzel esnek neki az arcuknak. És konkrétan dörzsölve kenik szét az alapozót amivel nyilván nem lehet szép hatást elérni.
Sokan mást várnak a terméktől mint ami rá van írva. Panaszkodnak ha valami túl matt, túl fényes. Millió lehetőség van, rá kell szánni az időt vagy egy sminktanácsadó segítségét kérni. Sokan a saját árnyalatukkal sincsenek tisztába. Sárgás, neutrális, rózsaszínes. Egy rózsaszínés bőrön egy sárgás árnyalatú alapozó borzalmasan fog kinezni. Ha már valaki ennyit költ sminkre, figyeljen oda a részletekre.

Ez az alapozó, megfelelő aláhidratalassal, szep eldolgozassal, puderrel használva egesznap ott marad a helyen, es csak a nagyon zsíros borueknek fog atfemyesedni kicsit. Viszont a zsiros bor is kezelheto.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

BlairM

2018. november 24.

Nem nagyon értem miért kap ez a remek termék ennyi negatívot. A korábbi kommentek szinte szöges ellentétét tudnám leírni róla. A megfelelő alapozó kiválasztása elég nagy feladat és én rendívül kritikus vagyok ez ügyben, ugyanakkor a mai napig talán a legjobb választásom a YSL all Hours. Fontos szempont számomra, hogy az arcbőrre felvitt anyag természetes hatást keltsen, színben passzoljon, ne okozzon irritációt és ne tömítse el a pólusokat. Ez a termék mindezt hozza, kissé szárít, de hidratálóval kombinálva egész napra tökéletes fedést biztosít. Nem oxidálódik, nem ragacsos, könnyű dolgozni vele. A T-vonal az egyedüli kritikus terület, amit fixáló púder használatával varázsolok hosszan tartóvá. Az árát tekintve kissé húzós, én 20% kedvezménnyel jutottam hozzá, megérte! és valószínűleg ha elfogy újra megvásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

dorinacsak

2018. szeptember 30.

Szep a boron, de par ora utan atfenyesedik, es nekem lefolyik az orrom kornyekerol. Ennyi penzert mar jobbat is hasznaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

lydiajulyanne

2018. augusztus 1.

Tökéletes alapozó keresés 5.termékeként vásároltam meg a YSL all Hours alapozót, elötte nem olvastam róla semmit, mert erdetileg a nyárra használt Shiseido synchro skin glow másik változatát szerettem volna. Nekem nagyon bevált a Shiseidó termék nyárra, de a fedése egészen lágy és sajnos a másik változaté is. Ezután az eladó tanácsára pár próba után megvásároltam a ysl termékét aminek az ára borsos és a hagyományos 30ml helyett 25ml-ert kapunk, hosszantartó és jó fedést ígér, matt hatást. Ezek voltak a fontos kritériumaim. Rengeteg rossz véleményt olvastam rola utolag amik közül párral találkoztam is, viszont teljesen kiküszöbölhetőek, ha jól tudunk egy alapozóval dolgozni. Picivel több időt igényel, hogy szépen fel lehessen vinni az arcra egyenletesen foltok nélkül. Leírom én hogy szoktam felvinni, hogy az ígért hatást elérjem aztan pedig beszélek a rossz véleményekről amiket hallottam rola megcáfolva a saját tapasztalataimmal. tehát alapozás elött a Kiehls midnight recovery olajos lemosoját használom. Két nyomást és egy kevés vizet teszek a vattakorongra amivel átmasszírozom az arcomat. Ezutan kellemesen tiszta és megfelelően olajos, hidratált lesz. Pár perc után 2-2 kisebb pumpa alapozót rakok a homlokomra,államra, pofimra,orromra majd egy Mac alapozó ecsettel szépen eloszlatom. Tapasztalataim szerint a kritikusabb pontokon mint pl. orr, homlok, szemoldok és áll részeken érdemes beauty blenderrel nyomkodó mozdulatokkal "fixálni" ettöl sokkal szebb lesz az alapozó ott ahol egyébként képes lenne foltosodni. Ezutan egy kevés korrektort teszek az orrhegyemre, szem alá és a szám két széléhez amit szinten beauty blenderrel az elöbb használt modszerrel "fixálok". Ezutan egy egész napon át tartó szép matt alapot kapok ami még a 40 fokban is tart. Csupán csak egy kis odafigyelés kell ennek az alapozónak és az eredmény tökéletes. Illata nem zavaró még az én extra érzékeny böröm sem pirosodott be nem lett allergias reakcióm a benne lévő parfümtől. Amiket olvastam rola, hogy sárgára oxidálodik, tény hogy picit megváltozik a színe ezért ajánlott 1 árnyalattal világosabbat vásárolni, mint a megszokott alapozonk színe. Olcsó Primert ne rakj egy luxus alapozó alá! Sőt..hagyd el a primer használatát, inkabb hidratálj megfelelően és mindeképp várd ki azt a pár percet amíg a bőröd magába szívja a hatoanyagokat, olajokat csak utánna kezdj neki a sminkelésnek. Ha odafigyelsz és több figyelmet szentelsz az alapozó felvitelére nem használsz a sminked alá felesleges kozmetikumokat, akkor biztosan neked is nagyon be fog vállni a YSL all hours alapozó. Kívánom, hogy megtaláld a tökéletes árnyalatot és neked is örömet okozzon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Adrika91

2018. március 28.

Én is a youtube videók hatására vettem meg még mielőtt magyarországon kapható lett volna, megrendeltem a feelunique.hu oldalról. Elsősorban a hosszú matt hatás és a teljes fedés miatt keltette fel az érdeklődésemet. Amikor megrendeltem, még nagyon zsíros volt a bőröm és volt is mit fedni rajta. A bőrömet nem mattította le csak pár órára, és a fedése sem volt csak egy közepes maximum (viszont építhető) ezért zsíros bőrre nem a legjobb szerintem. Pár hónapja inertát szedek a bőrömre, amitől teljesen megváltozott a bőrtípusom, száraz lett amivel viszont jól együtt tud működni ez az alapozó. Szép, egységes fedése van. Tetszik a finish is, nem az az extra szárító matt, inkább természetesen matt hatást ad. Ebben a formában meg vagyok vele elégedve, újra is vásárolnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

florcsiii

2018. március 26.

Egy kedves krémmániástól vettem meg, teljesen impulzusvásárlás volt. A vásárlás előtt megnéztem az itteni véleményeket, ezek nem győztek meg. De a youtube videók igen.
Egyáltalán nem bántam meg a döntésemet, de:
- Ilyet még nem tapasztaltam, az Yves Rocher alapozó ecsetét kb. tönkreteszi. Egy ilyen kemény valamivé áll össze tőle a szőr. Az Estee Lauder laposfejű alapozó ecsetével jól működik.
- Fog: telefont, zsepit, mindent.
- MAC Strobe krémjével egyáltalán nem működik, nem is lehet eldolgozni rajta rendesen.
- MAC Prep+Prime Skin-nel tökéletesen működik, gyönyörű a végeredmény.
Nekem alapjáraton száraz a bőröm, de ez az alapozó egyáltalán nem szárít tovább vagy emeli ki a száraz részeket.
Igazából nem oxidálódik, könnyű lemosni és rajtam szép a végeredmény is.
Azért nem 5*, mert az EL DW és a Lancome alapozóimat nem körözi le, de drágább tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Egyáltalán nem bántam meg a döntésemet, de:
- Fog: telefont, zsepit, mindent.
- MAC Prep+Prime Skin-nel tökéletesen működik, gyönyörű a végeredmény.
Igazából nem oxidálódik, könnyű lemosni és rajtam szép a végeredmény is.

bugeyes

2018. március 24.

Nagyon kíváncsi voltam rá, a hét elején megvettem 16.000 párszáz forintért, mert külföldi szintén problémás bőrű blogger tesztelése alapján elhittem, hogy szuper lesz, de sajnos nem teljesen felelt meg az elvárásaimnak.

Negatívumok:
- a Catrice primeremmel nem kompatibilis egyáltalán, amikor azzal együtt használtam nagyon fura lett a végeredmény, és elmàszkált a nap végére
- egyáltalán nem mattítja órákon keresztül az arcomat, utána kell igazítanom pár óra múlva ilyen mattító lapocskákkal, plusz púderrel
- fentieket a fixáló spraym sem akadályozta meg

Pozitívumok:
- kis mennyiséget használva sokkal szebben mutat, a fedése teljesen szuper így is
- nedves beauty blenderrel, hidratáló krém fölé kis mennyiségben felvive könnyen eldolgozható, tényleg nagyon szépen mutat a bőrön
-a Catrice korrektorommal, a Rimmel és Chanel púderemmel sem vesznek össze
- a színét tartja, nem oxidálódik

Konklúzió:
Annak ellenére, hogy matt hatást ígér, hamar átfénylik, szóval korrigálnom kell a nap folyamán, ami azért egy ilyen árkategóriájú terméknél igen bosszantó. Az EL DW stay-in-place-nél csak akkor korrigálok kicsit, ha vége a munkaidőnek és megyek tovább valahová... Nem baj, ha valami nem zsíros/kombinált bőrre lett kifejlesztve, csak akkor ne arra dobják piacra.... A tartósságával, amúgy tényleg nincs bajom, de talán normál bőrön működhet a legszebben.
Sajnos nálam a szép fedés és a hosszantartó, matt hatás a bőrtípusom miatt nagyon fontos kritérium, úgyhogy a felsorolt pozitívumok ellenére sem adok több csillagot. Ha egy 16.000 Ft-os alapozó hosszantartó, matt hatást ígér, az legyen is úgy.

Hétköznapokra szerintem elhasználgatom, de felteszem eladásra is. @bobekecske csak jóindulatból mondom a tapasztalataimat, hogy a B20as árnyalat a második legvilágosabb, a B10es az már nagyon durván fehér lett volna, pedig fehér vagyok, mint a fal az év nagy részében, és nagyon sokáig próbálgattam a színeket, azt hittem már kivágnak az eladók konkrétan. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Negatívumok:
- fentieket a fixáló spraym sem akadályozta meg

Pozitívumok:
-a Catrice korrektorommal, a Rimmel és Chanel púderemmel sem vesznek össze
- a színét tartja, nem oxidálódik

Konklúzió:

Regi84

2018. március 6.

Rögtön megvettem amikor kijött, elsőre tetszett is bár lehet csak a nagy hype miatt amit a youtubeon láttam. Én is kedvezmènnyel vettem, EL DW helyett kerestem valami könnyedebbet, újabbat, de ez iszonyat. Ragacsos, megfog mindent, vastag, lekopik az arcom közepéről és fénylik. Szerintem is vannak ennél jobb drogériás alapozók. Kifizetnék ennél tobbet is ha valami iót találnèk végre de nincs. Sajnos nekem csak a Double Wear vált be, tényleg nem kísérletezek ilyenekkel, mert csak pénzkidobás. Ha 3000 lenne is ugyanúgy lehúznám mint ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vitrolka

2018. február 18.

Douglasben vettem meg 20% kedvezménnyel. Borzasztóan drága, de annyi jót hallottam róla, hogy nem tudtam ellenállni. Legvilágosabb árnyalatban van meg, tökéletesen passzol az arcszinemhez. Illata klasszikus YSL illat, amit én személy szerint nagyon szeretek(bár még mindig nemértem, miért kell illatanyagot rakni egy alapozóba?!). Fedése is nagyon tetszik, elég erős, de mégsem tűnik maszknak, viszont az én bőrömet 1-2 órára mattítja le. Púder nélkül 1-2 óra után már borzasztóan fénylik az arcom, púderrel plusz pár órát kibír. Összességében jó alapozó, de nem hiszem, hogy megér ennyi pénzt. Majdnem feleennyiért is már lehet venni hasonló minőségi alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Biotin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.