Best of Beauty 2019

Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karina, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Fényt és enyhe színt ad az ajkaknak.

Vestara

2015. május 14.

Ajakhidratáló luxuskivitelben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Ajakhidratáló luxuskivitelben.

Maggie

2013. szeptember 5.

Müller outletes túra során szereztem be kettőt én is, nagyon megszerettem és az egyiket (egy narancsos árnyalatot) el is használtam a nyáron!
Teljes áron nem hiszem, hogy megvenném, ezért csak 4 csillagot kap, de teljesen rendben volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

karina

2013. április 14.

Nem rossz, nem rossz, en muller outletben vettem 2000ert egy nagyon termeszetes szint, talan a 6-os. Felkenve epp hogy picit lagyit a szam termeszetes szinen, es visszafogott fenyt ad neki, tartosnak nem tartos, de nem is vartam mast. Imadom a YSL ruzsok illatat, ezt tulajdonkeppen majdnem csak ezert vettem meg. Igazabol ellatja a feladatat, de teljes aron biztosan nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

jibjab

2013. április 4.

Jelenleg a 8-as árnyalatát használom, ami egészen bizarr sötét lila a tokban. Felkenve épphogy egy kis fényt és színt ad, de én éppen ezért vettem. Meg vagyok elégedve vele, mert pont azt kapom tőle, amit vártam, de akik több csillogásra vagy erősebb színre vagy fedésre vágynak, azok lehet, hogy csalódni fognak benne. Nem ragad úgy, mint a tubusos szájfények és mégis átlátszó, fényes az eredmény. Nappalra jobban szeretem, mint a rúzsokat és a nagyon csillogó szájfényeket, mert egy kicsit felélénkíti a sminket, de diszkrét és nem tolakodó. Rúzs fölé is kenhető, mert így áttetszőbbé és csillogóbbá tehető a rúzs. Nekem bevált, mert se több színt, se több csillogást nem vártam tőle. Már egy másik nude árnyalatot elhasználtam, azt is szerettem. Az egyedüli baja, hogy elég borsos az ára és nem túl tartós, de cserébe nem szárítja az ajkakat. Az ár és a tartóssága miatt 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-1, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Cetyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Paraffin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Tribehenin, Glyceryl Stearate, Lecithin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate, Glyceryl Stearate, Lecithin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ammonium Glycyrrhizate, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0