Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: nonetta, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szájfény állagú és finishű ajakszínező.

6 ányalatban kapható.

Ár: 5500 , Eladó: Rencsi93
Állapot: Új, Helyszín: Pècs, fizetés: --
K1Ani

2019. május 25.

Most próbáltam ki egy mini verziót, nekem annyira híg hogy ha nem dolgozok vele akkor sajnos csúnya foltos lenne, ecsete pici nem nehéz vele dolgozni, de tartóssága hát, nem érdemes enni inni mellette :D szép fénye van, nem ragad pigmentált, teljes áron 10 ezer ft körül tuti nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Cseniko

2019. január 27.

A leges-legkedvencebb szájfényem! Egy 103-pink pastelt tulajdonolok és csak áradozni tudok róla.🤗
Igaz nekem van egy természetes hatású kontúros-félsatíros ajaktetoválásom, de ez a szájfény olyan tökéleteset mutat vele, mintha nekem találták volna ki!

Szuper az aplikátor, a létező legkönnyebb felvitel, nem mászik-csúszik el, tökéletes és tartós fedést ad mindenféle ragacsosság vagy szárítás nélkül és gyönyörűen kopik és azt is csak hosszú órákkal később, még evés-ivás mellett is!

Ezen felbuzdulva beszereztem egy pop water verziót is, az természetesen vizesen csillog és talán állaga okán gyorsabban kopik mint ez, ami maga a tökéletesség!🤗 Legközeleb a vinyl cream verziójukat szeretném kipróbálni, addig is ezt szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti a szájfényeket azoknak azért, aki azért rúzs párti, -mert a szájfények ragadnak és nem tartósak- azoknak azért!🤗

Tény és való, hogy nem olcsó, de magas minőséget ad 6ml-ert kapunk a pénzünkèrt(megdöbbenve tapsztaltam, hogy a M.C szájfényem mindössze 3,1ml). Aki Parndorfba látogat alkalomadtán, ott 26€ az alapár, N. internetes oldalon 7-8e Ft körül mozog akcióban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Izar

2018. október 5.

Nem tudom pontosan megmondani, hogy miért, de kicsit különleges helyet foglal el a szívemben ez a szájkence.
Sok-sok évvel ezelőtt nagyon olcsón jutottam hozzá egy darabhoz, ami úgy ahogy színben is jó volt, de ha választhattam volna a teljes színpalettáról, biztos, hogy nem azt választom. Akkoriban még pályakezdő voltam nagyon kicsi fizetéssel, így már az is egy csoda volt nekem, hogy lett egy ilyenem. :-) Smink-imádó énemnek egy kincs volt, az első jele annak, hogy már nem csóró egyetemista vagyok, hanem dolgozó nő saját keresettel. (Még ha teljes áron nem is futotta volna rá.)
Szerettem azért, és ha olyan program volt, ahol tudtam, hogy sokáig nem tudom megigazítani a sminkem, akkor biztos őt vettem elő, mert nagyon tartós darab. Konkrétan iszom és nem marad belőle semmi a poháron.

Azóta eltelt jópár év, már nem pályakezdő bérből kell finanszíroznom a sminkmániám, és eljött az a nap, amikor végre én választhattam ki, hogy melyik színt szeretném magaménak tudni. Persze, ha őszinte vagyok, akkor mindegyiket, de annyira azért továbbra sem megy jól. :-D
Most az új szerzemény jött velem egy külföldi üzleti útra. A főnökömet kísérve elég kevés időm szokott arra jutni, hogy sminket igazítsak, de ez a kis rúzs? szájfény? kence... nagyon jól teljesített.

Most ott tartok, hogy három darabom van összesen, mert akciós volt a Müllerben, és pont egy olyan árnyalat, amit régóta kinéztem magamnak, viszont erős a gyanúm, hogy lesz negyedik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Evettke35

2018. május 29.

Ha egy kicsit lemattítom zsepivel és több rétegben is felviszem egymás után, akkor úgy vettem észre, hogy tartósabb. A fényesebb réteg természetesen evés, ivás után lekopik, viszont a szín nem tűnik el az ajkakról. A nap folyamán emiatt egyszer legalább igényli a termék az ismételt felvitelt. A szín egyébként élénk, tehát jól pigmentált és az ecset fejének formája által könnyű felvinni, ugyanis jól igazodik a száj formájához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

LittleSpark

2018. március 18.

A 6os Camel Croisiere árnyalat van meg ami egy nude kicsit narancssárgába hajló árnyalat. Igazából minden elvárásomat felülmúlta mint szájfény mert nagyon-nagyon tartós. Pluszpontként egyáltalán nem ragad. Az illata kicsit erős. Az ecsete nagyon jó, szépen lehet vele dolgozni, puha, jó érzés használni és egyenletesen viszi fel a színt. 1 rétegben is nagyon szépen látszik. A csomagolás az YSL-hez méltóan igényes és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Regi84

2017. június 11.

A Müllerben vettem pár hete akciósan és nagyon megszerettem. Könnyű szépen, egyenletesen felvinni, sokáig fent marad, középen szeret kicsit jobban kopni, de egy gyors újrarúzsozással könnyen tökéletes lesz megint. Egy igazi bright pinket választottam nyárra, most nagy a szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Klaunak

2017. január 28.

Nekem megvan a 14,17, 40 és 42-es szín. Szerintem van különbség a színek állaga között. Igazán a 17-est és a 40-est szerettem meg. Mindkettő halványabb árnyalat. Az első egy könnyű rózsaszín, míg a másik egy szép nude árnyalat. Szeretem, hogy tartós, fényes és könnyű felvinni és ne igényel kontúr ceruzát. Viszont, ha egymást követő több nap is viselem, nekem elkezd kiszáradni a szám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Rencsi93

2016. október 24.

Kettőt sikerült elhoznom és kipróbálnom, csodálatos színű 06 és 07-es színkódú. Nagyon igényes a csomagolása tényleg, az applikátorral szépen feltudom kenni az ajkaimra. Nekem elég száraz szokott lenni a szám, lehet ezért is nem olyan tartós rajta, azért a délelőttöt kibírta. Amikor először kenem fel kicsit matt, kicsit száraznak érzem. De önmagában ha egyszer is kenem fel a fedése megvan és az szép. Általában kétszer kenem fel, hogy ne érezzem száraznak a számat.
Finom állaga van, nem csomós, nem tömény hanem könnyed. Az illata is kedves. Én csak jó véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

zita.czinege

2016. augusztus 24.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel az YSL szájfénnyel kapcsolatban. Pozitívum, a csomagolása nagyon szép, kellemes kézbe venni, kompakt, helyes kis doboz. Az állaga nagyon sűrű és nagyon tapad! Tényleg nem igazán szájfény, hanem inkább ecsetes rúzs. Halványabb árnyalatokban ez az állag az előnyére válhat, de az erős bordós színben nagyon nehéz szépen eldolgozni vele. Extra tükörfényes hatása van, így aki a matt hatást szereti, az kerülje el messzire.
Hátránya az ecset kivitelezése, ami egy hajlított ovális alakú szőrös anyag. Elég bizarr érzés. Nagyon nehéz vele dolgozni és az extra tapadás miatt az erősebb színt nem lehet korrigálni, ha kicsúsztál. Sok-sok éve sminkelek, de még nekem is gondot okozott a felső ajak kontúrozása. Ha lentebb húzod és újra átmész rajta, akkor túl vastag, ragadós lesz az anyag. Ha kicsit túlmész a kontúron, nem lehet letörölni. Igazából egy vékony rétegben lenne még kellemes, elviselhető érzés. De ember legyen a talpán, aki egyetlen vonallal kidolgozza az ajkát ezzel a felvivő spatulával. Két rétegben már ragacsos, tapadó érzés. Mintha csomós lenne az anyag, túl vastagnak érzem. Összességében érdekes, tartós, csillogó - de biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Midnight Fairy

2016. január 13.

Nem tudom, hogy az enyém egy hibás termék volt-e, de nekem csomósra száradt az ajkaimon, használhatatlan. Az árnyalat élénk pink, de a nevére már nem emlékszem. Ennyi pénzért különösen sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.