Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: frozi, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   parfümériák

karaibrahimgil

2018. szeptember 13.

"A" krémes pirosító. Annyi mindenben használok por állagú terméket: púder, bronzosító, highlighter, szemhéjfesték, ezért pirosítóból inkább a krémeset preferálom. Van egy Elizabeth Ardenem, csodaszép, matt, természetes színű, de illatra, tartósságra és mennyiségre meg sem közelíti ezt. Az illat a megszokott YSL (egyszerűen öröm használni), nap végén is látható a szín, és egy évre biztos elegendő a tégely tartalma.
Sajnos ujjal nem tudom szépen eldolgozni, de a pirosító ecset hegyét egy picit belemártva gyönyörűen eloszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Vestara

2015. május 14.

Amióta azt próbáltam, nem használok por pirosítót. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Amióta azt próbáltam, nem használok por pirosítót. Egyszerűen tökéletes.

torppicur3

2015. március 17.

A legjobb krémes pirosító! Fantasztikus állaga van, nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni. A végeredmény pedig nagyon természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Maggie

2013. szeptember 5.

A legjobb krémpirosító, amit valaha próbáltam! Inkább hab szerű állaga van, nagyon szépen el lehet dolgozni, észrevétlenül belesimul a bőrbe és üde színt varázsol. Nekem az 1-es árnyalat van meg, ez egy gyönyörű barackos szín, bátran ajánlom a nagyon világos bőrűeknek is, akik esetleg nem szeretik annyira a pirosítást, ezzel biztosan természetes lesz a hatás!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

ribizli1122

2013. augusztus 20.

Azt hiszem ez a legjobb krémes pirosítóm eddig, pedig csak ma vettem - akciósan a Müllerben - és pár órája próbálom. Gyönyörű, könnyen eldolgozható, mindhárom szín (1 világos barackos, -2 rózsaszínes -3 bronzos/barnás) elképesztő, az enyém barackos: szépséges. és a kis doboza is az.
08.20.: azóta a 2-est is megvettem és július-augusztusban csak ezeket használtam, keverni is érdemes a 2 színt, külön és együtt is gyönyörűek. külön jó pont azért, hogy nem irritált még a legizzadósabb melegben sem, közvetlenül hidratálós arcbőrre kenve. kedvenceim :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

GlamourAndStyle

2012. november 21.

Nagyon szeretem ezt a kis pirosítót! Az állaga valami egészen hihetetlen, annyira finom krémes, de mégsem hagy zsíros érzetet az arcon és gyönyörűen el lehet dolgozni. Más krémes pirosítókkal úgy néztem ki, mint egy pirospozsgás, kimelegedett tinilány tesióra után. Ez viszont maga a tökély és nagyon sokáig elég! Kár, hogy már nem lehet kapni, de hálaistennek nekem még azért elég sok van belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

frozi

2012. november 13.

Csodálatos ez a pirosító. Hihetetlenül tartós, krémes, de porállagúra szárad. Nagyon könnyű eldolgozni, gyönyörű a színe a csomagolása, igazi luxus termék. Nekem a Silky Praline van meg, ami egy csodás melegbarna árnyalat. Világos bőrön (mint amilyen az enyém is) kiváló kontúrnak, de nagyon jól mutat pirosítóként is. Az ára elég borsos de minden pénzt megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

boribon

2012. április 18.

A legjobb pirosító! nekem egy barackos árnyalatom van belőle,nagyon tartós, könnyen eldolgozható,természetes hatású. Egyszerűen szuper! és az illata ......:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

wishes

2011. július 28.

Ez egy kis csoda :) Nagyon pici tégelyben van, de becsapós, mert alig kell belőle. Az illata rózsára emlékeztető, de nagyon diszkrét és elegáns. Maga a pír olyan könnyen eloszlatható, hogy szinte semmi kézügyességet nem igényel. A végeredmény - tökéletes. A Powdery Rose szerintem ez a legszebb és legdiszkrétebb árnyalat, főleg világos bőrhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.