Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   parfümériák

Regenerálja a bőr nedvesség szintjét és hibátlan befejezést biztosít.  Az ecsetnek köszönhetően sima, egyenletes és természetesen ragyogó lesz a végeredmény. Minden bőrtípusra ajánlott, nem komedogén formula.

Pünyike

2016. március 31.

Pár éve használtam, akkor ez volt a nagy kedvenc (lecseréltem egy Guerlain alapozóra). Nagyon szerettem dolgozni vele, jó az ecsetes megoldás (azért az ujjammal is be kellett segíteni), fedése közepes, ami egyáltalán nem probléma, hiszen ettől maradt természetes hatása. A bőrömet nem irritálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

dorakiss

2015. április 22.

Annyira szeretem, hogy azt el nem tudom mondani!
Maximálisan megérte az árát mert természetes, könnyű eldolgozni, praktikus, ráadásul sokáig tart!
Kinyomok belőle egy kisebb mennyiséget, és az alapozó ecsetemmel dolgozom el, kizárólag azért, mert nehézkes a saját ecsete tisztítása.
Túlzottan nem fed, viszont ragyogó, természetes, egészséges bőrt eredményez.
IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Annyira szeretem, hogy azt el nem tudom mondani!
Túlzottan nem fed, viszont ragyogó, természetes, egészséges bőrt eredményez.
IMÁDOM!

annama

2013. szeptember 10.

Nagyon kellemes, szépen eloszlik, szinte egybeolvad a bôrömmel. Az ecsetes megoldás is zseniális, fôleg, ha utazom, mert nem kell szivacsot magammal vinnem, ráaádsul sokkal kellemesebb érzés az ecsettel felvinni a krémet, mint szivaccsal. Nem fed olyan tökéletesen, mint a Parure Extreme, de az egyik legjobb, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Réti_D_smink

2012. július 12.

Drága és jó! Szépen feltölti az idősebb bőrt és egységessé teszi az arcbőrt. Szerintem érett bőrön szebben mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Sminkes

2012. január 10.

Nagyon jó! YSL, nem véletlen kerül ennyibe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Nagyon jó! YSL, nem véletlen kerül ennyibe!

HBrigi

2011. december 8.

Könnyű, isteni illatú alapozó, közepes fedéssel. Nem zsírosít, nincs maszkhatás, csak szép bőr. Ecsettel vastagabb rétegben kerül a bőrre, de könnyen kinyomható a kézfejre, ha inkább ujjal szeretnénk eldolgozni. Kicsit macerás az ecset tisztán tartása, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 8.

szucslia

2011. november 16.

Tényleg nagyon jó, a fáradt arcbőrnél sminkkelés előtt csodákat tesz, szépen kihúzza a ráncokat. Igazából én sem az ecsettel használtam... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 16.

Asastra

2011. október 27.

Nagyon klasszul eloszlik a bőrön és nagyon szép fedést biztosít.Az új kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 27.

andrea.horvath79

2011. október 27.

Én nem tudtam az ecsettel dolgozni, mindig a kezemmel vittem föl. A végeredmény valóban természetesen ragyogó arcbör.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Fructose, Glucose, Caprylyl Glycol, Alanine, Sodium Hyaluronate, Urea, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Alanine a I h

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.