Yves Saint Laurent

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajkak egész napon át gyönyörűek, hiszen az aktív összetevők folyamatos hidratálást, lágy szaténfényt és krémes textúrát eredményeznek.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture rúzs 1-Le Rouge árnyalatban
Ár: 3000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás:Foxposttal vagy ajánlott postán maradó küldeményként. Fizetés:előreutalással.
Yves Saint Laurent Slim Glow Matte rúzs

0bikbik0

2021. december 30.

Több árnyalatom is van belőle:
17-es Rose Dahlia - rózsaszínes, abszolút mindennapi alapszín
73-as Rhytm Red - picit narancsos piros, nekem ő is elmegy hétköznapra, de kétségkívül feltűnőbb szín
1966-os Rouge Libre - barnáspiros erős fedésű szín. Őt szeretem legkevésbé, a sötét színek sajnos öregítenek már (ő ajándék volt...)

Valamennyi tartós rajtam, sőt maszkálló is néhány óráig (maszkja válogatja..., de alapvetően nem okoz nagy gondot.) Evés-ivást nekem bírja, de én evés-ivás után automatikusan igazítom a rúzsomat, ezért lehet fel sem tűnik a kopás.
Krémes, nem szárít.
Ami talán túlzás lehet, az erősen parfümös illat, de még mindig inkább ez, mint amit néhány rúzson néha érzek (mintha dohos zsír lenne ... nem is értem, pedig mindig figyelek vásárlásnál a lejárati időkre...). Szóval nekem az illata is inkább kellemes, mint irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

Több árnyalatom is van belőle:
17-es Rose Dahlia - rózsaszínes, abszolút mindennapi alapszín

Krémes, nem szárít.

Drzsu

2021. július 11.

Rengeteg árnyalat van és tényleg gyönyörűek. Nem szárítja a számat, de sajnos kicsit csúszkál és nekem gyorsan kopik, főleg a kevésbé pigmentált, halványabb színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Fodora96

2021. április 13.

Nagyon jó a formula, egyáltalán nem szárít, tartós, evés után is szépen kopik. Nem egy lerobbanthatatlan formula, de ezért is annyira kényelmes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

floracska6

2021. március 14.

Mini mérettel rendelkezem, másodkézből vettem a La nu árnyalatot, ez egy rózsaszínes csodaszép, gyöngyházas Nude, pont ilyenre vágytam, ezúton is köszönöm az eladónak!
Nálam ez a rúzs tartósabbnak bizonyult, mint a hasonló árkategóriás EL termék, persze ő sem permanent és nyilván az eredeti árát nem éri meg (10 ezer körül mozog) de másodkézből teljesen megéri beszerezni. És a csomagolása gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Martincsa

2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem hidratáló hatású, egyáltalán nem szárít. Evés után újra kell a széleken szinezni a számat, viszont tényleg tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

laregina

2020. február 2.

Szep szinekben lehet kapni, tartosak es nagyon tetszik az arany kinezet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Szep szinekben lehet kapni, tartosak es nagyon tetszik az arany kinezet!

tillisilli

2019. november 18.

No 1 -Le Rouge árnyalat van meg. Egy éve szemezgetek az YSL rúzsokkal, de nehéz rendesen (szájon) kipróbálni üzletben. Egy évig nem vettem meg, mondván h túl drága, és nem tudom, melyik szín... Mire most Karácsonykor kijött a Douglas-ben egy mini változat a rúzsból, szettben a Touche Eclat 2-es árnyalatával, azonnal lecsaptam, és nem bántam meg.

Az állaga klasszik krémes, kicsit szárít csak. Belülről kopik (ez idegesítő) kívül egész tartós. A szín gyönyörű, klasszik piros (minden piros rúzs vagy rózsaszín v narancssárga alappal bír sztem, ez is a narancs kategória, ezért a fogakat kicsit sárgíthatja). De élvezet viselni, mindig nagy örömmel kenem fel, nekem ezért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

mikkamakka75

2019. augusztus 22.

Nagy szerencse, hogy csak 25 eurot adtam érte, mert annàl egy forinttal sem ér többet. Sőt, ha őszinte akarok lenni, még ennyit se. Felkenve szép (81 nagyon sötét bordós), krémes, fényes.. és kicsit foltos, na nem dolgozom el ecsettel. Tartóssàga rajtam evés nélkül 1-2 óra, evéssel az első falatig. Hidratàló hatàsa az Essence rúzsomnak is több van és az se kopik rondàbban vagy hamarabb. Szép a csomagolàsa, persze, de nem annyira, mint sok màs high end rúzsnak, meg emiatt különben sem pontoznám fel. Ahogy a neve miatt sem. Nekem ez harmatgyenge közepes, az is csak azért, mert nagyon megszerettem ezt a színt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lilka

2019. augusztus 9.

Leírhatatlan az az érzés mikor felkened az ajkaidra, nekem a Rouge Vermillon árnyalatban van meg, féltem a sotét színektol, de egyszeruen gyonyoru mosolyt varázsol...sot, teltebbnek is tunnek az ajkaim, amiért jár az 5-os....sexi:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

széva

2019. május 21.

Nekem egy közép rózsaszín ,hússzínű árnyalatom van,nagyon természetes szín. Annyira kellemes viselet hidratált lesz a szám és nagyon tartós. Ha tehetném minden árnyalatba megvenném ami nekem jól áll.
Vettem egy másik árnyalatot is 17 es dália rose szín. Én olyan koralos színnek mondanám, nagyon szép. Tartós ez is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Coco-Glycerides
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.