Yves Saint Laurent

Ár:   14 250 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   14 250 Ft
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• gazdagon pigmentált árnyalatai szatén finish-sel kiemelik az ajkakat
  • hosszú időn át rajta marad az ajkakon
  • intenzíven hidratál, így maximálisan kényelmes viselést biztosít
  • antioxidáns hatású

33 árnyalatban kapható

Ár: 4500,- , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, próbamentes, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / postán maradó / GLS
Ár: 6000 , Eladó: Hortenzis
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén pis

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

domiv

2023. január 22.

Mini kiszerelésben van meg nekem, a klasszikus Le Rouge árnyalatban. És nekem tényleg ez A Piros. Semmilyen más vöröset nem használnék a megléte óta, ha egy drága rúzs tényleg megéri az árát, az ez. Nem matt, de tényleg nehezen kopik, rajtam 9 órát volt egy hosszú egyetemi napon, nagyon minimálisan kopott, egyszer sem kellett újrakennem. A fény lekopik ugyan, de a szín nem igazán. Csak ajánlani tudom, ha valaki tényleg tökéletes vöröst szeretne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 22.

zombifia

2022. december 14.

Nekem a klasszikus Le Rouge 01 árnyalat van meg, amely szerintem az egyik legszebb színű vörös rúzs, amely a piacon kapható (de minden bizonnyal benne van a Top 3-ban). Nagyon szépen fel lehet vinni a színt, tartós és nagyon szeretem azt is, hogy kellemes az illata. Ha valaki vörös rúzst szeretne venni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 14.

Szanszi

2022. december 6.

A 70-es árnyalatot szereztem meg egy mini kiszerelésben. Ez egy nude, rózsaszines-mályvás beütésű szín, mostanában nagy kedvencem. Kontúrceruza kötelező hozzá, nagyon krémes az állaga. Nem a legtartósabb rúzs a krémessége miatt de szépen kopik. Az árát nem hiszem hogy megéri, akkor inkább a matt társainál nézelődnék amelyek valószínűleg tartósak is. A csomagolás igényes, finom illata van, igazi kis ékszerdarab a gyűjteményemben. :) Megszerettem, ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 6.

martinique_21

2022. november 14.

"A lemoshatatlan" :) így neveztem el az első party után, ahová ezt tettem fel. Sötétebb árnyalatot választottam, a 72-es árnyalat van belőle. Hihetetlenül pigmentált, semmi gondom nem volt a tartóssággal is. Finom volt a textúrája, nekem bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 14.

angyalka1225

2022. szeptember 14.

Minit kaptam parfüm mellé 1-es színben. Annyira jó...hogy nem dobtam ki végül a pénzt rá!😀Nekem nem érte volna meg. Nem úgy kopik, ahogy azt elvárná az ember egy ilyen márkától, de tény, hogy kellemes érzetű és szép a színe (bár ilyen pirosa szten minden márkának van drogériástól kezdve). Nem mondom, hogy ne lennék kíváncsi, hogy teljesít egy visszafogottabb szín belőle, de kétlem, hogy ez lenne a csodarúzs, amit keresek. Azért örülök, csak mindent egybevetve nem tudok 3-asnál jobbat adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

0bikbik0

Korcsoport: >54
2021. december 30.

Több árnyalatom is van belőle:
17-es Rose Dahlia - rózsaszínes, abszolút mindennapi alapszín
73-as Rhytm Red - picit narancsos piros, nekem ő is elmegy hétköznapra, de kétségkívül feltűnőbb szín
1966-os Rouge Libre - barnáspiros erős fedésű szín. Őt szeretem legkevésbé, a sötét színek sajnos öregítenek már (ő ajándék volt...)

Valamennyi tartós rajtam, sőt maszkálló is néhány óráig (maszkja válogatja..., de alapvetően nem okoz nagy gondot.) Evés-ivást nekem bírja, de én evés-ivás után automatikusan igazítom a rúzsomat, ezért lehet fel sem tűnik a kopás.
Krémes, nem szárít.
Ami talán túlzás lehet, az erősen parfümös illat, de még mindig inkább ez, mint amit néhány rúzson néha érzek (mintha dohos zsír lenne ... nem is értem, pedig mindig figyelek vásárlásnál a lejárati időkre...). Szóval nekem az illata is inkább kellemes, mint irritáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 30.

Több árnyalatom is van belőle:
17-es Rose Dahlia - rózsaszínes, abszolút mindennapi alapszín

Krémes, nem szárít.

Drzsu

2021. július 11.

Rengeteg árnyalat van és tényleg gyönyörűek. Nem szárítja a számat, de sajnos kicsit csúszkál és nekem gyorsan kopik, főleg a kevésbé pigmentált, halványabb színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Fodora96

2021. április 13.

Nagyon jó a formula, egyáltalán nem szárít, tartós, evés után is szépen kopik. Nem egy lerobbanthatatlan formula, de ezért is annyira kényelmes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

floracska6

2021. március 14.

Mini mérettel rendelkezem, másodkézből vettem a La nu árnyalatot, ez egy rózsaszínes csodaszép, gyöngyházas Nude, pont ilyenre vágytam, ezúton is köszönöm az eladónak!
Nálam ez a rúzs tartósabbnak bizonyult, mint a hasonló árkategóriás EL termék, persze ő sem permanent és nyilván az eredeti árát nem éri meg (10 ezer körül mozog) de másodkézből teljesen megéri beszerezni. És a csomagolása gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Martincsa

2020. június 29.

Nagyon szeretem, nekem hidratáló hatású, egyáltalán nem szárít. Evés után újra kell a széleken szinezni a számat, viszont tényleg tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Coco-Glycerides, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 28 Lake / CI 45410, CI 15850, CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, Manganese Violet, Carmine / CI 75470, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.