Yves Saint Laurent

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   11 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• tartós
  • finom fényt ad az ajkaknak
  • hidratálja és ápolja az ajkakat
  • szatén hatás

Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phenyl Trimethicone szil Paraffin eo C12-15 Alkyl Benzoate eo Cetyl Dimethicone eo I szil Octyldodecanol eo I i I al Diisopropyl Dimer Dilinoleate 0 0Phytosteryl Macadamiate Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Polyethylene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Polyglyceryl-2 Isostearate HexadeceneEthylhexyl Palmitate eo I i 4 0Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters ti I eo I eu Calcium Aluminum Borosilicate Alumina Caprylyl Glycol eo I h Tribehenin eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Oryzanol Ammonium Glycyrrhizate i Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Calcium Sodium Borosilicate Parfum/Fragrance i Glyceryl Stearate eo I euSorbitan Isostearate eu 1 0Lecithin eo I eu Sorbitan Isostearate eu 1 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Silica Dimethyl Silylate eo Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Synthetic Fluorphlogopite Tin Oxide Polyethylene Terephthalate Silica Sodium Hyaluronate h 0 0Palmitoyl Oligopeptide pep CI 45410 szCI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 6 / CI 15850 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Mica CI 42090 sz Red 21 / CI 45380 szCarmine / CI 75470 sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Diisostearyl Malate ti I eo Acrylates Copolymer Titanium Dioxide / CI 77891 sz

4900Ft - Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine Oil-In-Stick Hidratáló Rúzs
Ár: 4900Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

KlaudiaZs

2021. február 17.

Egy barnás vörösre ruháztam be, kifejezetten azért, hogy minden nap ezt használjam, tetszett az ígéret, hogy kényelmes és hidratál és fényes finisht ad és tartósabb mint egy színezett ajakápoló. Viszont sajnos ez engem borzasztóan szárít, ritka, ha a nap végére ugyanolyan állapotban van az ajkam, és nem szárazabb, az pedig hogy esetleg hidratáltabb legyen, sose fordult elő. Ráadásul csúszik-mászik, nehéz eltalálni azt a mennyiséget, ami egyenletesen, és nem foltosan fed, de meg is tapad az ajkakon. Egyébként kívül-belül gyönyörű, a színek csodásak, de számomra nem vált be, nem kapom amit ígér. Viszont elhasználom így is, ami nem lesz nehéz, mert nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Kremcica

2021. február 12.

Kisebb keveredéssel a 89-es Rose Blazer árnyalatot kaptam meg (a 88 Rose Nu helyett). Mivel csak egy árnyalattal sötétebb mint a kiszemeltem ezért megtartottam és pillanatok alatt kedvencemmé nőtte ki magát. Világos bőrhöz, szőke hajhoz nagyon passzol. Közepesen sötét mályvás árnyalatról van szó és mint minden ilyen Volupté Shine Oil rúzs a tokban sötétebbnek látszik, felkenve sokkal hordhatóbb valamivel világosabb színt ad le. Tetszik hogy nincs telenyomva csillámmal (bár már létezik csillámos verziója is) inkább vizesen, olajosan fényes. Pontosabban frissen felkenve fényes, később ahogy kopik picit mattul. Sajnos hajlamos a kopásra, de ha azt nézzük hogy ez nem rúzs hanem valahol a színezett ajakápoló és a rúzs között van akkor nem is feltétlen hatalmas hiba a kopás. Matt ajakceruzával valamennyit lehet javítani a tartósságán. A csomagolása gyönyörű és a mangós illata, íze is rendben van. Kellemes érzetű az ajkaimon, nincs se vastag waxos vagy olajos érzete. Nekem jobban tetszik mint a dupe-nak kikiáltott L'orealos Shine verzió. Teljes áron nem éri meg, de akciósban érdemes lehet kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Belle91

2021. január 13.

Kipróbáltam az összes utamba kerülő fényes rúzst, és ez vált be a legjobban. A formulája maga a tökély, könnyed, egy pillanat felkenni, és még a kényesebb színek sem foltosodnak. Nem szárít, kellemes az illata (leginkább mangóra emlékeztet), a színválasztéka pedig igencsak széles. Talán mindez nem tűnik annyira zseniálisnak, viszont ilyen rúzst tényleg nagyon nehéz találni.
A legtöbbet használt árnyalatom a Rouge Tuxedo, ez egy élénk, számomra nyárias piros. A Burgundy Love végképp egy hiánypótló darab, valódi bordó - ilyennel fényes kivitelben foltmentesen sehol máshol nem találkoztam. A harmadik színem a Rouge Cape, ez melegebb, minimálisan csillámos bordó. Igyekszem nem halmozni őket, de ha hétköznapi, praktikus, minden nyűgtől mentes rúzst akarok venni, biztos, hogy ezek között fogok szétnézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Lilka

2020. július 15.

Megvettem...33 Fushia Intense árnyalat, igazi nyárias kedvenc...lenne, ha tarosabb lenne, mert egy fél ora elteltével azon gondolkodom, hogyan nézhet ki az ajkaimon,milyen látványt nyújthat embertársaimnak mivel érzem, hogy a ruzs folyamatosan tunik, kopik az ajkaimrol...belenézek a tukorbe, s látom, hogy olajossága végett a formula teljesen beleszívodott az ajkaimba és egy enyhén színezett ajak látványa tárul elém, igen ezt a minoséget kaptam akcios 25Euroért.
Az illata édeskés barackos-mangos kombo, azt el kell ismerni, hogy egy ajakápolo szinjtén magasan teljesít, de csak erre a célra drogériás ajakápolok is teljesen megfeleloek.
A csomagolása viszont magasan leveri még a Tom Ford rúzsokét is, talán ez vigasztalást nyújt a magasabb elvárásaim be nem teljesuléséért...akcios 25 Euroért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

AnikoN

2020. április 18.

Beruháztam kettőre akciósan, olyan ékszere lett a gyűjteményemnek. Az illata szuper, az állaga még inkább, imádom ahogy siklik az ajkamon. Szépen kopik, tartósabb is lehetne, így azt gondolom igen, itt a márkát fizeti meg az ember. Nem mondom, h megéri, de azt sem, hogy megbántam. Nem fogom beszerezni a teljes kollekciót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

tara95

2019. szeptember 25.

Orange Perfecto az enyém, ez egy enyhén narancsos, meleg tónusú piros árnyalat. Nagyon kellemes barackos nestea illata van, leginkább egy labellora hasonlít, DE kiválóan hidratál és tényleg beleivódik a szín az ajkakba. Ami egyébként rózsaszín lesz, fogalmam sincs, hogy hogyan vagy miért....Mióta betévedtem a high-end rúzsok végtelen mocsarába, alig tudok kievickélni. Egyszerűen érezni a minőségbeli különbséget. Mindenesetre örülök, hogy az eredeti ár töredékéért lett az enyém, annyit maximálisan megért. Meg persze a tok se rossz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 9.

Most is ugyanaz az ismert design, csak éppen arany színbe lett öltöztetve.
12-es: "piros, egy kis pinkkel" - szintén itt a KM-en, Bettitől sikerült beszereznem. Kézfejen kissé narancsosabbnak tűnik ez az árnyalat, ajkakon meg pirosabbnak. Felvitelkor érzékelhető, hogy nagyon gazdag az olajtartalma, szinte siklik. Erőteljesen hidratál, érzésre olyan, mint egy gazdag ajakápoló.
Ezt a változatot is inkább szájfénynek nevezném, mint tartós rúzsnak, nap közben biztos, hogy korrigálni kell. Viszont egész "szépen" kopik, szinte beleivódik az ajkakba. Rúzsnál még kevésnél tapasztaltam, hogy kézfejen a próba nyomait nem is olyan könnyű eltávolítani.
Jó, de drogériás rúzsoknál is találunk legalább ilyen minőséget, így most is a márkát és az extra kivitelt kell megfizetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 9.

Most is ugyanaz az ismert design, csak éppen arany színbe lett öltöztetve.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Paraffin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Dimethicone, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Glyceryl Stearate, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate, Diisostearyl Malate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Glyceryl Stearate, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ammonium Glycyrrhizate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.