Yves Saint Laurent

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   $36
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós és pigmentált, ultra-matt folyékony ajakszínező, mely könnyed viseletet nyújt.

18 árnyalatban kapható

Ár: 7000 , Eladó: Rituss2018
Állapot: 100%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta,fox
Keresem! YSL Tatouage Couture 7 Nu Interdit
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kacuprof
Állapot: mindegy, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás után posta, foxpost
emeseee6

2019. augusztus 2.

Na hogy ez engem mennyire felidegesített...Vannak előnyei persze:szép fedés,szép szín. Az applikátor fura de az igazából mindegy. Tartósság katasztrófa,és kenődik..Csak egy szendvicset ettem;óvatosan nem törölgetve használtam a szalvétát,kb az államon is lett piros pötty,és gyakorlatilag a fele lekopott valami undorító foltos modón ??!! Rövid úton meg is szabadultam tőle...A 10 eurós maybelline kenterbeveri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Nonnerka

2019. július 28.

Tegnap szereztem be a 16-os árnyalatot. A csomagolása szép, igényes. Az aplikátor nem vesz fel sokat a rúzsból, egy húzás elég a tökéletes fedéshez. Nekem pici a szám, így visszaszoktam kenni egy kicsit a tégelybe az aplikátorról. Viszonylag gyorsan szárad, az ajkaim mégis puhák maradnak. Nem szárít úgy mint a többi matte rúzs (maybelline, maxfactor, mac, jeffree), de azért mint minden mattra száradó rúzs előtt, ennél is célszerű előtte hydratálni (a carmex tuti). Ez is kopik idővel, de ami fontos, hogy szépen teszi. Nem az ajak belsejéről kezdi, ahogy a többi szokta, hanem egyenletesen kopik, halványodik, ami abszolút vállalható megigazítás nélkül is (sokszor kerül olyan helyzetbe az ember lánya, hogy erre nincs idő). Ivást bírja, a pohár nem lesz rúzsos, ami nálam nagy előny, mert szerintem az undorító. Az evést (főétel, ebéd) nem bírja annyira, de lássuk be, szerintem olyan rúzs nincs ami azt kibírja. De ha márvcsak evést követően kell rajta igazítani, már akkor is megéri. Drága, de szerintem inkább egy jó rúzsom legyen, mint sok vacak, aminek az árát összeadjuk, rosszabbul jövünk ki. A Douglesben és Marinaudban is, 3 eladóból 3 ehhez a termékhez vezetett, amikor elmondtam a keresési feltételeimet (szép fedés, tartósság, kényelmes viselet), pedig voltak drágábbak is az üzletben. Mindenkinek ajánlom, aki minőségi rúzst szeretne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Sherka

2019. március 6.

Miután Magyarországon kivonták a forgalomból a HG folyékony rúzsomat (igaz olcsóbb árkategóriás volt, de verte a high endeket számomra), nagy gondban voltam. Igaz, hogy más jellemzőkért lehet szeretni, mindenestre megtaláltam a méltó helyettest. Barátnőm tanácsára "carmexezem" előtte esténként, így egyáltalán nincs szárító hatása, sőt, kifejezetten kellemes érzés viselni, mintha nem lenne semmi a számon. Azt nem mondanám, hogy teljes mértékben transfer-proof, de eddig ez teljesít legjobban, a barátom erre panaszkodik a legkevésbé, néha még Ő is meglepődik. Inkább a fényesebb rúzsokat szeretem, de hát azok kevésbé tartósak, mindenestre ez a matt nem a sivatagra emlékzetető mattságot nyújtja, van egy egészséges "ragyogása", ha lehet ilyet mondani. Evést-ivást, mi több a fogmosást (!!!) is bírja, amihez csak annyit fűznék, hogy wooow, főleg, hogy nem is érzem, hogy lenne valami a számon. Mégis, amit a legjobban szeretek benne az a szín. Burgundy mániám a csúcsra pörgött, és ezzel a rúzzsal megtaláltam a tökéletesebbnél tökéletesebb árnyalatot (8-as árnyalat Black Red Code). Az applikátor szélével kontúrozni, belső részével színezni maga az álom, soha nem volt még ilyen könnyű dolgom, szájceruza szükségét se érzem. No. 1 kedvenc és az is marad, luxus a köbön, feldobja a szürke hétköznapokat. Ez az, ami tényleg megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

balogh.andrea

2018. november 29.

Ugyan tegnap este már a sokadik "fellépése" volt velem a kis cukimnak, de annyira lehengerlő volt, hogy most megírom a véleményemet is. Egy állófogadással egybekötött partnertalálkozón voltam, ahol nagyon sokat beszéltem, és persze ettem-ittam - imádtam, hogy pl. a pohár szélén nem marad rúzsfolt, mert az a halálom. Amikor mentem vissza a kabátomért a ruhatárba, belepillantottam a tükörbe - és basszus, még mindig olyanok voltak az ajkaim, mintha nemrég tettem volna fel rájuk a sminket... Középen kopott meg talán egy picit, de egyáltalán nem vállalhatatlanul.
Az ajak bőrét is beszínezi, kétfázisú sminklemosóval kell lemosni, sima micivíz nem szedi le.
Míg nekem majdnem minden szárítja az ajkaimat, addig ő egyáltalán nem - hihetetlenül könnyű, észrevehetetlen viselet. Teljesen belesimul a bőrbe.
Eddig még csak az 5-ös árnyalat van meg, ami egy nagyon szép, sötét mályvás-rózsás szín, de az tuti, hogy jönnek majd még szép sorban a tesókái is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Peachblossom

2018. augusztus 31.

Tökkkkkéletes! <3 Számomra ez a rúzsok rúzsa. Szuper tartós, gyönyörű a színe, nem szárít és a doboza... mennyire csodaszép már (meg az összes YSL csomagolás. :) ) ! A kis aplikátora meg az évszázad találmánya, pont annyi festéket vesz fel, amennyit kell és nagyon könnyű vele szépen, pontosan dolgozni. Biztos, hogy fogok még belőle venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

dorkaww

2018. július 11.

01-es árnyalatot választottam ami utolsó darab volt a Douglasben (mintha érzékem lenne mikor kell menni értük :D). Kicsit a swatchokon furának tűnt az applikátora ami aztán a kipróbálás után nekem abszolút értelmet nyert. Tökéletesen minden oldalról illetve szögből fel lehet tenni a rúzst. A szín gyönyörű élénk rózsaszínes piros. Felkenés után szükség van pár percre hogy megszáradjon utána viszont tartós mint a nyavalya :D Külön tetszett hogy nem lett tőle cserepes a szám a nap végére. Good job YSL!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

MrsUnbelievable

2018. június 7.

Este jött a csomag, persze ki nem bírnám, hogy ne kenjem fel. Így sikerült benne elaludni, és reggel, mint egy hollywoodi menőcsajos filmben lennék tökéletes szájjal ébredni. Na akkor következtetés levonva: tartós.
16-os szín, /majdnemasajátszájszínemdeazéjobbmegélénkebb/ immáron napfénytől szorgalmasan védett sápatag arcomra életet csempész, esküdni mernék picit dúsítja is az ajkakat.
Sikíthat a pénztárca meg hó végén koroghat a gyomor, mert a hétszázát, hogy beújítok még pár árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Bracsisz

2018. május 10.

Az egyik legjobb rúzs ami tényleg tartós. Mondjuk ha rúzs, akkor YSL. Nagyon vágytam már egy igazán tartós rúzsra, ami nem szárít. Ritkán használok rúzst, de akkor elvárom, hogy a helyén maradjon 8-10 óráig is. Elég lusta vagyok így nem szeretek utána a női mosdóban plusz rákenni a rúzsokra, nálam ez elvárás. 20-as árnyalat valami hihetetlenül gyönyörű. Az applikátorral valóban egyszerűbb az élet. Nálam is várni kell egy 10 percet de a végleges "megkötés" 15-20 perc. Mivel dohányzom, ezért elég hamar látszik ha egy rúzs nem válik be (ezzel szerintem többen vagyunk). Ha kivárom tényleg a 20 percet akkor utána nekem nem hagy nyomot. Tény, hogy természetesen ez is enged és a nap végére vannak részek ahol lekopik, de nem várok csodát. El is döntöttem hogy veszek még legalább 2-3-at mert a 3-as nyárra nagyon alap, a klasszik 1-es meg alapdarab lenne (mondjuk van egy ősrégi PUPA rúzsom, ami hasonló és pirosban verhetetlen). Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Regi84

2018. április 10.

Igazából nyárra vettem egy nagyon pink színt, a 20ast, de már természetesen teszteltem, amint hazajött velem a Marionnaudból. Az aplikátora nagyon jó, szép precízen lehet vele kontúrozni, majd kitölteni színnel az ajkakat. Tartós, nem kopik, még a leves evést is jól bírja. Viszonylag lassan szárad teljesen mattra, de utána sem szárít. Szerintem sokkal jobb, mint a nemrég kijött LPRN LipInk, ha valaki a kettő között gondolkozik mindenképp ezt válassza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

florcsiii

2017. december 5.

Uuu végre megszereztem! Már hónapok óta fájt rá a fogam, folyamatosan vártam, hogy mikor jelenik meg itthon, persze azóta sem jelent meg...Feelunique-ról szereztem be végül az 1-es Rouge Tatouage árnyalatot, ami egy "tipikus" piros szín egy kis rózsaszínnel. Maga a rúzs állaga nagyon híg/vízszerű (de nem folyik el), ami iszonyatosan pigmentált és egy húzással is már 100%-an fed. Az applikátora, amiről a neten ódákat zengenek, tényleg komoly, tökéletesen precízen lehet vele dolgozni, nem visz egyszerre túl sokat sem túl keveset. Nagyon gyorsan megszárad, de nem érezni belőle semmit, tényleg olyan, mintha nem lenne semmi az ajkaimon. A száradás után 10-20 perccel még hagy nyomot (de csak épphogy), utána már nyommentes. A tartóssága is nagyon jó, egyáltalán nem szárít. Nem szaladgál el és nem gyűlik össze sehol. A csomagolása tipikus ysl, bár ennyi pénzért azt gondoltam, hogy üveg lesz a "tartálya". Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Isododecane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Aluminum Hydroxide, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Disodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.