Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   parfümériák

• Egy fény-visszaverő, csillogás-fokozó alapozó
  • Finom és bársonyos textúrájú SPF 20-al védelmet biztosít a káros UV-sugarak ellen
  • Rétegezhető fedést és tökéletes kényelmet biztosít a bőrnek
  • Sima, ragyogó, tökéletes és természetes arcbőrt eredményez
  • Tartós

esztugulyas

2016. október 5.

Annyira nem szeretem:/ nagyon jo az illata,de a fedese gyenge es az alapszine nagyon rozsaszines ami rajtam vilagosban nem all jol,pedig egyaltalan nem sargas a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

kissveraa

2016. szeptember 7.

Úgy tűnik én is a szerencsések egyike vagyok, akinél nagyon bevált. Csodaszép észrevehetetlen a végeredmény, szinte láthatatlan hogy az ember lányán van egy réteg alapozó. Az amúgy nagyon érzékeny bőröm szereti, nem okoz mitesszereket, nem olajosodik tőle. Egyszer elfelejtettem edzés előtt lemosni, és egyszerűen nem sikerült leizzadnom negyven fokban sem, egészen hihetetlen. Nekem teljes szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

bobekecske

2015. július 3.

Elég szűk az a keresztmetszet, akinek ez alapozó teljesen ideális lesz, de annak nagy kedvencévé válhat.
Nagyon zsíros bőrön nem lesz tartós, száraz, hámló bőrön ki fogja emelni a száraz részeket. Azonban kombinált, picit zsírosabb bőrre télen szerint tökéletes lehet.
Az SPF 20 (a YSL alapozóknál inkább SPF 10 és SPF 15 az elterjedtebb) nyilvánvalóan inkább a nyarat célozza meg, de szerintem a 20 bőven viselhető télen (nyáron pedig kevés is lehet).
Nekem még egy YSL alapozó sem okozott óriási csalódást, nagyon szeretem az állagukat, mert híg de nem folyós, könnyen kezelhető és kézzel szépen eloszlatható, színválasztékból nekem nagyon működnek a világos, sárgásabb neutrális tónusú színeik (általában a 2-s). Tartósságuk átlagos, de szépen kopnak és sosem éreztem még túl zsírosnak, fullasztónak egyiket sem. Az illatukat én kifejezetten szeretem, viselve már nem érzem - a tipikus, elvileg mangós illat, ami sokakat azért megoszt.
A Teint Resist (kifutott, de még sok helyen kapható) nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

A Teint Resist (kifutott, de még sok helyen kapható) nekem jobban bevált.

Regi84

2015. március 3.

Szép színe van, de sajnos tényleg kiemeli a száraz részeket. Nagyon tartós, alig kell fixálni, de szerintem nem éri meg az árát sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

lilla93

2013. április 7.

Kombinált és száraz bőrre nem a legmegfelelőbb, mert tényleg kiemeli sajnos a száraz részeket. Legalábbis úgy mondanám, hogy olyan az arcom alapozás után, mintha "poros" lenne, mint amikor túl sok porpúdert teszek magamra. Azt hiszem a legvilágosabb árnyalata van meg, pluszpont jár neki, mert nem sárga egyáltalán és illeszkedik a bőrhöz. Jól lehet vele dolgozni, én ecsettel dolgozom el. A fedése közepes, a kisebb-nagyobb bőrhibáimat szépen elfedi, csak a karikáimra kell korrektor. A ragyogás funkció is előjön, csak lehetne egy picit hidratálóbb. Szóval összességében normál és zsíros bőrre porpúderrel szerintem nagyon jól működhet, nálam a fent említett probléma és a "látszikhogyvanrajtamalapozó" hatás miatt kap ennyi pontot, egy négyes alát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

karina

2013. március 9.

Nem tudom miért, de nekem nem működik. Kiemeli a száraz részeket, az eldolgozása sem egy álom... Es en ereztem hogy van rajtam valami :( A lancome teint miracle szerintem millioszor jobb ennel. Tény, hogy nem sűrűn dobok hátast egy akapozótól, de azért volt már pár amire azt mondom hogy azta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

zalla

2013. február 19.

Nem gyakran szoktam alapozót használni, de a Müller leárazáson 1000 Ft-ért vétek lett volna ott hagyni... És azt kell hogy mondjam, hogy ez az első olyan termék, ami teljesíti, amit ígér.
Féltem attól, hogy a "csillogás fokozó" eleme az alapozónak diszkógömböt fog csinálni az arcomból (főleg, hogy zsíros az arcbőröm), de szerencsére csak azt jelenti, hogy úgy ad egy kis természetes fényt. A fedése enyhe-közepes. Az eredmény pedig tényleg bársonyos, és tartós, úgy, hogy nem érzem, hogy lenne rajtam bármi is.
Az eredeti ára nagyon borsos, de akciósan csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Az eredeti ára nagyon borsos, de akciósan csak ajánlani tudom mindenkinek!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Fructose, Glucose, Caprylyl Glycol, Alanine, Sodium Hyaluronate, Urea, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Alanine a I h

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.