Yves Saint Laurent

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• Színei egyszerre áttetszőek, akár a víz és lenyűgözően ragyogóak.
  • A vizes érzetet fokozó koncentrátumnak köszönhetően az ajkaknak tündöklő színük lesz és intenzív hidratálásban részesülnek.

6 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: YSL Pop Water ajaklakk

Ár: 6000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: Teljesen új, sérült doboz, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, előreutalás esetén postázom,foxpost (csomag méretét vedd figyelembe)
Cseniko

2019. január 22.

Imádatom legújabb tárgya!😍 YSL sima Vernis À Lèvres (Rebel Nudes)-ből is birtokolok egyet, amire azt mondtam attól jobb nem létezhet, aztán rátaláltam erre a csodára!

205 pink rain az én színem, csodásan krémes, gyönyörűen terül, nem vándorol el és valóban egy vizesen csillogó végeredménnyel, táplálva védi és csodásan feltöltöttnek mutatja a télen kiszáradásra hajlamos ajkaimat!

Nem a tapadós, ragadós típus, de ennek ellenére elég jól tart és szépen, egyenletesen kopik!
Szívesen ajánlom!🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Szívesen ajánlom!🤗

juditvirag

2018. december 4.

Ajándékba kaptam ezt a csodát. Ahhoz képest hogy szájfény nagyon tartós, lágy, mintha semmi nem lenne az ajkadon de hidratálva tartja. Nekem nagyon tetszik főleg, mert az ajkaim hamar kiszáradnak mindig. Ez segít hidratáltan tartani és még a szine is csodálatos! Az illata pedig még jobb! Nem tudok elég jókat írni erről a termékről, egyszerűen beleszerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

aidanne

2016. december 18.

Ajandekba kaptam ket ilyen csodalatos szajfenyt. Az egyiket feltettem eladasra mert sajnos nem az en szinem, de a masik egyszeruen remek! Kb 2-3 eve nem hasznalok semmilyen szajfenyt, egyreszt mert nem szeretem masreszt mert csak a tartos ruzsokat preferalom leginkabb!
De ez valami csoda! Egyreszt a felkenes vele nagyon konnyu es kellemes, masreszt hamar szep finom allagura szarad es nagyon nagyon tartos. Mintha az ajkakra illesztodne:) Zsenialis tenyleg! Nem ragad, nem maszatolodik! Nem mondom, hogy egy teljes menusor elfogyasztasa utan is teljesen fent marad, de ahhoz kepest h szajfeny rendkivuli tartossaggal bir :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

juditkaa70

2015. december 8.

Nagyon jutányos áron jutottam hozzá,egy ismerősöm által. Gyönyörű intenzív színe van,és rendkívül tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.