Yves Saint Laurent

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Tápláló és ragyogást adó ajakrúzs színfokozó belső résszel.

Diisostearyl Malate ti I eo Octyldodecanol eo I i I al Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phenyl Trimethicone szil Polybutene Synthetic Wax eo C12-15 Alkyl Benzoate eo Cetyl Dimethicone eo I szil Diisopropyl Dimer Dilinoleate 0 0Polyethylene Petrolatum eo Phytosteryl Macadamiate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Extract Polyglyceryl-2 Isostearate Ozokerite Paraffin eo Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0HexadeceneVP/ Hexadecene Copolymer Caprylic / Capric Triglyceride eo Alumina Calcium Aluminum Borosilicate Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Tocopheryl Acetate a I v 0 0Synthetic Fluorphlogopite Calcium Sodium Borosilicate Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Sodium Saccharin Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo Magnesium Silicate Silica Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Rosin Tin Oxide Tocopherol a I v 2 2Citric Acid kh Parfum / Fragrance i Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Cl 15850 szYellow 6 Lake / CI 15985 sz Mica Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 45410 szCl 15850 szCI 77120 sz CI 42090 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0

Ár: 4500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Erynnis
Állapot: Alig használt , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás után postán, vagy foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel Székesfehérváron
Ár: 5000Ft , Eladó: 78nora
Állapot: 2x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta
selmeczireka

2019. március 16.

10-es árnyalattal rendelkezem. "Jutányos" áron vásároltam webshopon keresztül (Notino), 7800 Ft-ért, születésnapi ajándéknak szántam, magamnak :-D. Nem mondom, hogy ennyit megért a tartalom, no de a forma....az egy Csoda. Maga a termék, mármint a balzsam (mert másnak nem nagyon nevezném), nagyon krémes, isteni illata van és az íze is kellemes. Rúzsnak távolról sem nevezném, és meglepetten olvastam az előttem szólók véleményét, miszerint "feltölt és órákig fényt ad". Hát nálam nem így működik, de nem haragszom rá, mert kis "cukorfalat" :-D. Valóban jól siklik a szájon, tükör nélkül is felvihető, hát és ugye itt jön ki az az icike-picike probléma, hogy alig ad le színt!!! Kézfejen látszik valamennyire, de az ajkaimon nem igazán, csak nagyon minimálisan színezi meg, kvázi a végeredmény nem más, mint az ajkam, csak jobb/fényesebb kivitelben :-). Lehet, hogy azért, mert hasonló a szám színe (bár ez meglepne), rendben, ez a pech kategória. Fényes, nem csillámos, amúgy egy élmény használni, igazi luxus érzés, már akinek ez fontos (nekem nem igazán, de a tények, azok tények). És akkor had' ne menjek el a CSOMAGOLÁS mellett...tényleg egy ÁLOM, egy művészeti alkotás, egy ékszer. Csodálatos, szerintem ezt fizetjük ki és nem azt, nem ami benne van :-). Hogy megvásárolnám-e más színben? Biztosan nem, maximum fele áron, de erősen meggondolnám azt is. Azonban végső soron nagy élvezettem fogom elkenegetni :-) a csodás kis ékszerdobozból. Kizárólag a gyönyörű kinézet miatt kap 4 csillagot, amúgy egy erős hármas, mert jól hidratáló és finom balzsam (minimális színnel).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

googles

2019. március 4.

Ujabb termek, ami feler a 300 forintos balea ajakbalzsammal, csak szebb a csomagolasa.
Kizarolag az eleterzes miatt erdemes aldozni ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Kizarolag az eleterzes miatt erdemes aldozni ra.

MissAnn

2019. március 4.

Tökéletes!!! Nem túl erős, de gyönyörű szín, elegáns, csodálatos fény, és kb. 1-2 órán át tartós. Nekem a 3-as és 9-es van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

dorkaww

2019. február 20.

Imádom! 4-es számú pink árnyalat van meg. Nagyon szép színt ad az ajkaknak mintha nem is tint balm lenne. Az ajkakat ápolja, könnyed állagú és végre egy ajakápoló aminek a színe szépen egyenletesen kopik. Hozzátenném az ivást meglepően jól bírja és több óra és pohár emelgetése után is fent van. Abszolút meggyőzött hogy beszerezzek még belőle!
p.s: a csomagolás a szokásos elegancia és gyönyör!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

p.s: a csomagolás a szokásos elegancia és gyönyör!

Izar

2018. december 15.

Huh, létezik, hogy erről én még nem írtam?

4 árnyalat van meg belőle:
- 7 Flirt Me Coral
- 11 Play Me Fuchsia
- 8 Catch Me Orange
- 1 Dream Me Nude

Ha valami, akkor ez adja a high-end érzést. A csomagolás egy dolog, persze engem is nagyon erősen motivált a vásárlásban. :-)
De olyan gyönyörűen feltölti az ajkaim és valami olyan eszméletlen szép fényt ad nekik, mint semmi más. (Na jó, az YSL Gloss Volupté egyenrangú ellenfél.)
Én az illatát is szeretem, valami nagyon friss, kissé már zöldesbe hajló trópusi gyümölcs illat.
Szeretem keverni is őket, vagy egymással, vagy valami másik rúzsommal. Erre a legalkalmasabb a 7-es korallos árnyalat. A 11-es és a 7-es együtt egy szuper, kissé tejszínes rózsaszínt ad, olyan, mint egy málnafagyi. Van egy téglaszínű rúzsom is, abból egy keveset beütögetek az ajkaimba, majd megy rá a 7-es: valami csodaszép natúr my-lips-but-better árnyalat a végeredmény.

Nekem nagyon bevált (úton van már a 9-es Tempt Me Pink is), ha valakinek van rá kerete és nem bánja, hogy balzsam mivoltához hűen ez nem fog több órát kibírni a száján, akkor nagyon ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Huh, létezik, hogy erről én még nem írtam?

4 árnyalat van meg belőle:
- 7 Flirt Me Coral
- 11 Play Me Fuchsia
- 8 Catch Me Orange
- 1 Dream Me Nude

drz400

2018. október 24.

Nagy-nagy kedvenc! A 8-as árnyalat van meg belőle. Aki szereti a barackos színeket annak mindenképp ajánlom (én mindenből az olyat keresem :D)! Nagyon szép a színe, kellemes az állaga, könnyen felkenhető, gyönyörű a csomagolása, és az illata! Nagyon finom barackos! Ezt már minden barátnőm nagyon jól tudja mert mindenkivel megszagoltattam hogy "úristen szagold meg milyen jó" :D. Kicsit műbarack persze, de én mindenből a kicsit műillatút szeretem. Nem műanyag! csak nem az a tipikus természetes barack. Oké nem tart örökké.Ez egy színezett ajakápoló, nem rúzs. De nagyon szívesen kenem újra. Biztosan újraveszem aminek mindjárt itt az ideje (szegény pénzttárcám (de megéri)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

nygigi

2018. szeptember 9.

Csodás csomagolás és illat, de a színe tényleg nagyon gyenge (nekem 10-es van belőle). Egy luxus ajakápolónak mondanám, extra kedvezményesen éri csak meg beszerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Minocska

2018. augusztus 10.

Hm, hát igen, 4 árnyalatban van meg (6,8,10,12).... :) Ez azt hiszem önmagában is leírja, hogy mennyire kedvelem ezt a terméket. A Clinique Chubby stickjei mellett a másik nagy kedvencem, de ha a kettő közül mégis győztest kellene hirdetnem, akkor ez lenne az. Egyszerűen imádom a fényét, az állagát, hogy kicsit sem ragad. Igaz, nem tartós, nem is hirdeti magáról, így azt hiszem ezt nem kell számonkérnünk rajta. Illatos, minusz pont, viszont teljesen addiktív, úgyhogy ha nem kellene, akkor is újrakenem. Megvenném-e a teljes áráért? Nem, felháborítóan sok (én mindegyiket itt vettem Krémmánián). Akarok-e nélküle élni? Nem, tökéletesen fantasztikus. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Heidi13

2018. június 8.

Egészen egyszerűen értékelhetetlen. Ha kétezer Ft-ba kerülne is teljes pénzkidobásnak tartanám, így viszont rablásnak tartom. A minősége egy kínai diszkont sminkpolcain található ajakápoló minőségét sem éri el. Lefolyik az ajakról, fullasztó viselet, mindenhova elmászik, és pár perc viselet után önálló réteget képez az ajkon, mintha a nyál kiült volna az ember szájára...Katasztrofális...Nem értem, hogyan lehet forgalomban ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

szeliger

2017. április 9.

1 Dream Me Nude. Valami gyönyörűséges a csomagolása, már-már ékszer kategória. Nehéz tok, érezni a súlyát a tenyérben, sajnos a fém borítás elég könnyen karcolódik. Belül a balzsam anyagában eltérő színnel belenyomva az ajakfigura, ráadásul még agyon is dicsérték a blogger lányok, persze, hogy kellett.
Ehhez képest kaptam egy labellós-isanás ajakírt horror áron. Az ajkakra felvive enyhe fényű, szinte nem is látszódik semmi. Jó minőségű szájceruzával alápingálva a ceruza színének kis fényt ad, szép egyenletes terüléssel. Tartóssága igen gyenge, fél óra múlva már sehol sincs. Ez a titka annak, hogy valahogy ki fogom végezni, ha gyakran kenegetem, talán elfogy. Tükör nem kell hozzá, mehet bátran, úgysem látszik. A szaga nekem nem jön be, ízre édes-savanykás Orbit gyümölcsös rágóíz.
A felvitelt követően csúszós érzés, ennek ellenére azért mégsem csúszik le azonnal. Telít, kényelmetlen, ugyanakkor el kell ismerni, hogy kiválóan hidratál.
Bűn volt megvenni, bűnhődés használni, legfeljebb majd elnézegetem. Lehet, hogy csak a színválasztással lőttem mellé, de a Guerlain ajakbalzsama után ez harmatgyenge, a Guerlain pigmentáltabb, a szájon rúzsszerűbb, keményebb. Csalódott vagyok, próbálom magam vigasztalni, hogy jó ez, nincs vele semmi baj, de nem megy. A színválaszték ugyan nagyon bő, most már nem számít, többet én aztán biztosan nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Wax, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Dimethicone, Petrolatum, Isopropyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Paraffin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Cl 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45410, Cl 15850, CI 77120, CI 42090, Carmine / CI 75470

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!