Zadig & Voltaire

Ár:   17 600 Ft, 25 800 Ft és 32 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   17 600 Ft, 25 800 Ft és 32 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Douglas, online

A 2018-as illat a szabad, konvencióktól mentes, gátlástalan és pimasz nőiséget testesíti meg.

Illatjegyek: bergamott, körte, narancsvirág, tonkabab, vanília, páfrány, pézsma, ambroxan

force

2020. június 4.

Édes, vattacukros illat. Feltűnő, kifejezetten jó hatósugara van, és a tartóssága is oké. Lehet beszerzős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

galysos

2020. május 17.

Ez a parfüm fiatalos, vagány de mégis nagyon nőies. Igazán tartós illat, pedig ez rajtam nagyon ritka. Az tetszik benne hogy nem tucat illat, különleges, édeskés de mégsem émelyítő. Van benne egy kis játékosság, finomság.
Nagyon sok illatot próbáltam már, eddig ez áll legközelebb hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Nagyon sok illatot próbáltam már, eddig ez áll legközelebb hozzám.

Sziporka88

2019. október 19.

Ez a parfüm szerelmem! Édes, karakteres és tartós. A márka más illatát is próbáltam, de ez mindent visz. Mindenki megdicséri. Csillagos 5-ös nálam!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Gismo

2019. október 17.

Kicsit, mondhatni pont eléggé fűszeres, édes, de nem émelyítően, ahogy mostanság nagyon sok illat. Fiatalos, vagány, laza, nekem személy szerint nagyon bejön, bár nem ez lesz a legütősebb parfümöm :) A tartóssága sajnos nem túl jó, max 3-4 óra, ami az árához képest szerintem elég kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

born86

2019. július 25.

Jövök felpontozni én is.
Nekem bejön,semmivel nem rosszabb mint a mostani cukor felhők,és néha van olyan napom amikor kifejezetten szeretem!
Sőt a Say-hez képest nem is édes!
Az ára brutálisan magas az tény ,nem is értem mi alapján gondolják hogy ezt így valaki, aki csak néha nyúl utána is megveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Jövök felpontozni én is.
Sőt a Say-hez képest nem is édes!

mariann33

2019. június 13.

Osztom Lauran véleményét.
Édes,de nem gagyi módon,viszont szintetikus,mondhatnám mű Hypnotic poison,mert engem nagyon emlékeztet rá.
A márka általam ismert illatairól mindről elmondható,hogy édes,műanyag,ehez képest irreális árakon!Nem szabadna bedőlni a divatnak,hiszen nevenincs vagy utánzat parfümök közt találunk ugyanilyen minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Osztom Lauran véleményét.

bugeyes

2019. április 10.

Az én bőrömön a körte és a tonkabab jegyei ütköznek ki leginkább. Kicsit olyan igazi "bőr" illatot is kiérzek belőle, bár tudom, hogy az nincs az illatjegyek között, de mégis. Cseppet sem érzem közönségesnek, inkább tényleg egy vagány, laza illat. Aki inkább az elegáns stílust érzi magáénak, annak mondjuk ez az illat alapból csalódás lesz szerintem. Ami miatt levonok egy csillagot, az a tartóssága, mert bár nagy a hatósugara, de árához képest hamar elillan az illat.
De mivel az illat maga bejön, biztos, hogy a többi illatot is ki fogom próbálni a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

lauran

2019. március 27.

Nem is tudom, mit mondjak róla, mert sok mindenben erős: pl. édes, de nem annyira gagyin, mint sok társa, nagyon tartós, jó hatósugarú, klasz üvege van. Ugyanakkor plasztik, mű, és déja vu. Kezdetben piros gyümölcsöket érzek, ekkor kattan be, hogy akár meg is vehetném, de nyakon önt valami szúrós légyirtó szag, ez tart kb. fél órát, és aztán megint édes. Amikor már el is feledném, hogy ott van, átmegy Alien-be. De olyannyira, hogy nem mondanám meg, hogy nem az van rajtam. És nekem az Alien magamon nem jön be, meg amúgy se nagyon, szóval magamnak nem, de ha a lányok nem is tehetnek meg mindent, ez az illat egész sokat meg tud tenni, igazi kavalkád, kaméleon. Nem rossz, de nem is jó. Nekem közönséges, de mégis jobb, mint a cukorlöttyök, szóva összezavart rendesen: ebben a lányok meg jók, nemde?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

koli

2019. február 17.

Nem mindenkinek áll jól ez az illat, de nekem telitalálat, imádom, és a férfiak is megjegyzik, milyen jó illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

silence

2019. január 27.

Úúúú, naggggyyyyon tetszik az üvege! 😍 Emiatt, és az illatjegyeit böngészve, nagyon kíváncsi voltam már erre az illatra, így a legutóbbi Douglas-os illattúrám során ez volt az első, amit leemeltem a polcról. Egy minta-szalagra fújva jött velem haza, így hosszabban tudtam elemezgetni, mit is érzek?
Hááát, mit is mondjak? Számomra a beltartalom, amit ez a szuper üveg rejt, az csalódás 😔
Valahogy egy fiatalosabb, energikusabb és egyedibb illatra számítottam. A kifújáskor is és utána is sokáig úgy éreztem, hogy van benne valami ódon, valami ódivatú, ami az illatleírás ígéretével ellentétben inkább szerintem idősebb korosztálynak illik. Pedig az üvege is fiatalos és az illatjegyek is mást sugallnak.
Nézzük, mi az, ami bánt engem, mi az ami miatt nem tetszik? 🤔 Bergamott - szeretem ✔️ körte - szeretem ✔️, narancsvirág - szeretem ✔️, tonkabab - szeretem ✔️, vanília- szeretem ✔️.És most jön a fekete leves: páfrány - nem tudom, eddig még nem volt olyan parfümöm, ami ezt tartalmazta volna 😯, pézsma - sajnos rajtam a legtöbb parfümben nem működik 🙁, ambroxan - igen, a másik bűnös! Ez az az illat-összetevő, amit valahogy soha nem vesz be a gyomrom 😖
Szóval nekem nem lett szerelem első illatolásra, és a selyemszalagon hazahozva, itthon sem változott a véleményem...... nem rossz, nem mondom, hogy fúj, de nem keltett bennem túl nagy benyomást..... olyan semmilyen 🙄
Sebaj, legalább a pénztárcám fellélegzett! 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Sebaj, legalább a pénztárcám fellélegzett! 😄

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.