Zadig & Voltaire

Ár:   17 600 Ft, 25 800 Ft és 32 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   17 600 Ft, 25 800 Ft és 32 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Douglas, online

A 2018-as illat a szabad, konvencióktól mentes, gátlástalan és pimasz nőiséget testesíti meg.

Illatjegyek: bergamott, körte, narancsvirág, tonkabab, vanília, páfrány, pézsma, ambroxan

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Baranyine19890720

2021. november 9.

Gyönyörű illat,brutál tartósággal :)
Szépen megkoponált ,minden összetevőjét külön-külön mutatja! :)
Nekem tertszik,szívesen fogom használni bármelyik évszakban!!! Ja amíg rá nem unok 😅😂😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Gyönyörű illat,brutál tartósággal :)
Szépen megkoponált ,minden összetevőjét külön-külön mutatja! :)

abodri

2021. június 7.

Különleges illat. És valóban a "gátlástalan és pimasz nőiességet testesíti meg"! Jól meg van kreálva, az biztos :) Édes, de nem az "egytucat", ami már nagyon uncsi mostanában (pontosabban évek óta). Ha valaki ezzel a parfümmel van befújva, nem marad észrevétlen. Freedom illat :)
Nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 7.

Nagyon tartós!!!

stylo

2021. június 5.

Nekem kicsit csalodas, annak ellenere is, hogy jonak tartom. Az elnevezes alapjan valami igazan fekezhetetlen, szemtelen, arcatlanul szexi, zavarbaejtoen egyedi illatra vartam volna. Valami figyelemfelkeltobbre. Valami irritalobbra. Ez tul kellemes nekem, egyaltalan nincs benne semmi mellbevagoan pofatlan. Ettol meg jopofa, csak nem az a sajatutas illat, amit gondoltam volna elsore.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

Lilka

2021. február 23.

Ez a parfum nagyon hasonlo a Givenchy Irresistible parfumjéhez, ez talán egy kicsit édesebb, vagányabb. Nagyon tartos parfum, garantáltan érezheto még a nap végén is. Figyelemfelkelto illat, nem maradhat észrevétlenul. Esti alkalmakhoz ajánlanám, mert nagyon csábito illat...Nem a szurke kisegereknek ajánlanám...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Mancsusz

2021. február 5.

Fogalmam sincs miért van ennyire lepontozva... én imádom! Édes és fiatalos, de szerintem egyáltalán nem tömeggyártmány. Kifejezetten különlegesnek találom. Bár nem a legkönnyebb illat, ezáltal nagyon tartós. Hétköznapjaim egyik kedvenc darabja, igazán passzol hozzám. Sok parfümöm van, de ebből fogyóban vagyok. Amint elhasználtam mindenképp pótlom, nagyon szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

Csodalatosmandarin

2021. január 21.

Valóban édes, de számomra ez egyáltalán nem vattacukros vagy gagyi cukorka illat. Van benne valami nőies, szexi, kicsit fűszeres hatás, ami egyedivé teszi. Nem bántam meg, hogy megvettem, azóta csak őt használom. Nem kell túlfújni, hamar sok lehet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Blackxentric

2021. január 13.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Nem hétköznapi, olyan igazán szabad. Tartóssága is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

kicsitbator

2020. december 10.

A sok jó hozzáírást olvasva, kicsit megijedtem, hogy bölcs volt-e túladnom rajta.:) De mindegy is. Tényleg jó illat, de én mindig inkább másért nyúltam, úgyhogy sajnáltam, hogy itt álldogáljon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

bnory

2020. december 1.

Alapvetően a letisztult, könnyed esetleg púderes illatokat kedvelem. Ez az egy parfümöm kakukktojás, de megkockáztatom, hogy mégis az egyik legnagyobb szerelem. Szó szerint édes, de mégsem zavaró. Ahogy a leírásában is van, pimasz illat :) szexi, játékos. Tudni kell viselni. Extrovertált lányoknak ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

force

2020. június 4.

Édes, vattacukros illat. Feltűnő, kifejezetten jó hatósugara van, és a tartóssága is oké. Lehet beszerzős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.