Best of Beauty 2019

Zamian

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2018. november 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidratál, javítja a bőr állapotát, serkenti az új bőr képződését. Összehúzza a pórusokat, emellett gyógyítja az aknés bőrt és szabályozza a túlzott faggyútermelést. Tartást és rugalmas megjelenést ad a bőrnek és ragyogóvá teszi azt. Bőrnyugtató, fenntartja a bőr eredeti PH értékét. Öregedésgátló hatással bír.

Mindnen bőrtipushoz ajánlott, különösen zsíros bőrre, pattanások kezeléséhez, heges bőrre, akné kezelésére, tág pórusok eltüntetésére.

Elemzés+teszt: Zamian Gold Cacao Maszk

springee

2018. február 10.

Az interneten fellelhető vélemények alapján valamiféle csodát vártam tőle a mitesszerekre gyakorolt hatását illetően. Nos, bármennyire nagy reményeket fűztem hozzá, nem tudom osztani a hatalmas lelkesedést. Nálam nem okoz irritációt, nem ül bele a pórusaimba, a lemosással sincs problémám, ugyanakkor drasztikusan a mitesszereim számát sem csökkentette. Kitartóan hámlasztok COSRX AHA és BHA hámlasztóval, illetve használom ezt a maszkot, így szebb lett a problémás terület, a kis fekete pöttyeim halványodtak. Nem tudom, ennek a terméknek mekkora szerepe van benne. A koreai termékek felfedezése óta a bőröm szinte hibátlan és majdhogynem tökéletes lett (az orromon lévő mitesszereket leszámítva), ám mivel sok különböző terméket használok, így nehéz megítélni egyenként a hatékonyságukat, amennyiben nem eredményez azonnali, drasztikus változást. Mivel ez sem tesz azonnal csodát, így szívem szerint három csillagra értékelném, azonban hiszek abban, hogy ez is hozzájárul az egyre szebb bőrképemhez, így végül négyet kap. A finom csokis illat pedig még egy kis plusz pont :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Amilea

2018. január 14.

Ez az egyik első kísérletem koreai termékkel, és sajnos csalódás. Talán az én bőröm a szuper érzékeny, de miután eltávolítottam, bepirosodott tőle, és égetően viszketett. A benne lévő csillámokkal pedig még az alapos lemosás után is találkoztam az arcomon. Nem értem, hogy egy arcmaszkban milyen szerepük van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

papramona

2018. január 12.

Havonta 1-2 alkalommal használom, mert nehezen tudom lemosni, mintha egy réteg maradna utána a bőrömön, nagyon beül a pórusokba. Nagyon szép utána pár napig a bőröm, üde és puha lesz. Kb. 8 perc után le kell mosnom, mert érzem hogy húzódik az arcbőröm. Kicsit macerás használni, de egyébként jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Leonitre

2016. június 2.

Na ez tényelg csodaszer, pláne a két szappanjával használva. Első használatnál látszik a különbség szépen kitiszítja a miteszereket és nyugtatja a bőr. Sajnos nem vagyok egy rendszeressen élő ember ezért nem használtam úgy ahogy ajánlják, csak random kenegetem fel, de akkor sokkal jobb mint bármi amit eddig használtam. (amúgy az összetevők is elég jók :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

AnnaKamilla

2015. május 4.

Szerintem tényleg segít az egységes bőrfelszín kialakításában és nyugtatja a bőrt.Nekem a bőrömet sem szárítja ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

melange

2015. május 3.

Én kifejezetten szerettem ezt a maszkot és nagyon sokáig kitartott. Nagyon szépen tisztít és egységesíti az arcbőrt,mivel enyhén szárítja a kombinált bőröm, így utána mindig használtam hidratáló maszkot vagy arckrémet. :) Az illata istenes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

megamelon

2015. március 14.

Már többet elhasználtam belőle, tényleg segít egységessé tenni az arcot. De egy idő után megszokja a bőröm és nem használ, ezért kb 3 havonta előveszem, aztán újra elteszem. Nem rossz, tényleg javított a pattanásokon és a pirosságot is lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

lujzi

2015. február 9.

amikor divatba jött, használgattam, de nem nagyon szerettem, mert nekem macerás volt. aztán a férjem elcsórta, mert bejött neki, hogy kommandós arcot tud vele csinálni, s gondolom, így kevésbé érezte magát hülyén, hogy arcmaszkozik férfi létére :-D de aztán ő is ráunt, most ott porosodik a szekrényben. szóval egyáltalán nem nagy szám, tipikusan túlhype-olt termék,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Ellie

2014. július 6.

Lemosás után érzékeltem, hogy nyugtatta a bőrömet, a piros pattanásokat lehúzta. De sokszor akármilyen praktikát vetettem be, akkor sem tudtam rendesen lemosni, beült a pórusokba és sokáig csillogott a bőröm a benne lévő csillámnak köszönhetően. Ami ennél is rosszabb, már lemosás után látszott mindig, hogy szárította a bőrömet. Másnap aztán ehhez még jött egy zsíros érzet az arcomon, illetve ez látható is volt. Így aztán elmondható, hogy fél nap alatt először szárazzá, vízhiányossá tette az arcomat, majd bezsírosította, nem is kicsit. Annak, aki ázsiai termékekkel akar próbálkozni, semmiképpen sem ajánlom első körben ezt a maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

titinem

2014. június 3.

Nem vált be,pedig nagy reményekkel vágtam bele.
A gyulladt pattikat nem nyugtatta,a bőrkép 1 tubus után is ugyanolyan, lemosni viszont pokoli.
A zsírosodást picit talán mérsékelte,ameddig rendszeresen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Nem vált be,pedig nagy reményekkel vágtam bele.
A zsírosodást picit talán mérsékelte,ameddig rendszeresen használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Theobroma Cacao Fruit Powder, Betaine, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.