Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Zara City kollekció harmadik darabja a  "92, Champs Elysees Paris 11" és a  "Corso Vitorio Emanuele Milan mellett.

Illatcsalád: citrusos-virágos

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nyarigabi

2014. augusztus 6.

Szerintem a legkellemesebb illat a Zara City kollekcióból. Könnyű virágos illat, igazi nyárra való, főleg ha eleged van a citrusokból, és valami virágosabbra vágysz. A könnyedsége sajnos a tartósság rovására megy, de ebben az árkategóriában elmegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.