Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 3290 Ft

A Zelka Shea vajas ránctalanító krém ligetszépe olajjal készül, ezért mélyen táplálja a bőrt. A ránctalanító krém válogatott növényi hatóanyagokat tartalmaz, melyek segítik a bőrt puhává és simává varázsolni. Segítenek helyreállítani a bőr egyensúlyát, erősítik a szerkezetét és növelik a kollagén termelődést. A Zelka Shea vajas ránctalanító krém ligetszépe olajjal shea vajjal, és szőlőmagolajjal táplálja az arcbőrt és megújítja annak felszínét. E vitamin tartalma segít a szabadgyökök megkötésében.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Eperkelany

2019. november 11.

Azért szereztem be, mert szerettem volna a kezdődő pici ráncaim eltűntetni. Mivel még csak két hete használom, így változást nem látok ennyi idő alatt magamon. Negatívum, hogy nehezen szívódik be a bőrömbe, ezért csak este tudom használni. Pozitívum viszont a gyönyörű INCI-je. Nagy reményeket fűzök hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

AFuxli

2018. december 8.

Télire használom nappali krémnek, amikor az arcom a hidegnek no meg a távfűtésnek "köszönhetően" hamar szárad.
Első blikkre nehéz krémnek látszik, de mégsem, hamar beszívódik, és egész napra kellemes érzetet ad. Nem ragad, nincs maszk jellegű érzet.
Gyógynövényes illata nem öröm, de hamar elillan, nem marad tolakodó.
Szeretem benne, hogy olajokkal is jól elegyíthető, így alkalmanként éjszakára pár csepp avokádó vagy argán olajjal használom, a tápláló téli tuning kedvéért. Nem csodaszer, de nálam alapkrém a téli bőrápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyógynövényes illata nem öröm, de hamar elillan, nem marad tolakodó.

babaanya

2018. december 6.

Száraz, víz és zsírhiányos bőröm van, ami ilyenkor télen feszül, kipirosodik. Ennek a krémnek az állaga, az illata és a hatása is szuper. Könnyű állagú, tökéletes arányban vizes-olajos, nem nehéz, könnyen és gyorsan beszívódik. Illata kissé gyógynövényes, finom, nem tolakodó és nem marad meg sokáig. Nem érződik zsírosnak, ettől függetlenül akár egész nap képes a bőr felső rétegét ellátni a megfelelő védő réteggel, a hidratálás mellet. Már az első használat után látszik a pozitív változás. Mind nappalra, mind éjszakára szuper. Hélia-d napokon 50%-os akcióval beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Lucyll

2017. december 3.

Szkeptikusan állok a "ránctalanító" termékekhez, de ettől valóban sokat halványodtak a ráncocskaim! Még a kozmetikus is megdicsérte a bőröm es tényleg láthatóan szebb, élettel telibb, feszesebb lett. :) <3 Meglepően sűrű állagú, megis villámgyorsan beszívódó krém, ami bársonyos tapintásúvá varázsolja az arcom. Én éjszakára használom, de a gyors beszivodasa miatt nappal is megállná a helyét. Sajnos szappanillata van, de hamar elillan es nem erős. Biztosan ujra fogom venni! Erdemes feliratkozni a hírlevélre, ott szoktam kifogni az akciókat, en igy vettem 30% kedvezménnyel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

lbetti

2017. október 3.

Tesztelésre kaptam a krémet. Egy rövid ideig használtam, de úgy vettem észre hogy a melegben nem szereti a bőröm. Könnyen beszívódott, de túl nehéznek tűnt. Most ősszel újra elővettem, ilyenkor szárazabb a bőröm és jobban igényli a hidratálást, most tökéletesen működik :) Tetszik a csomagolása, szép, igényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Rivendell

2017. augusztus 22.

Sűrűségéhez képest pikk-pakk beszívódik, nem hagy maga után fénylő bőrt. Nem irritál, pattanásokat sem okoz. Szép összetevős, de semmi extra, szerintem pont annyit ér, amennyi, jó kis alapkrém lehet. Az illata olyan fűszeres-gyógynövényes, de felkenés után szerencsére nem érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

aalexaa

2017. július 14.

Én is tesztelésre kaptam, el is használtam az egész tégellyel. Zsíros bőröm van, elsősorban éjszakára használtam, de például utazáskor nem vittem másik krémet, smink alá is nagyon szépen működött. Jól hidratál, nem zsírosította tovább a bőrömet, nem okozott mitesszereket vagy pattanásokat, talán még nyárra sem lett volna túl sok. A páromnak viszont nagyon száraz bőre van, télen foltokban hámlik az orra. Az ő arcát is kenegettem vele, pillanatok alatt helyrerakta, nagyon puha lett a bőre. Még úgy is tartósan hidratált a mínuszokban, hogy nem minden nap, csak hetente 2x-3x jutott eszembe bekenni. Az illata jó, a csomagolása szép, minőségi (mondjuk egy idő után felpöndörödött a tégelyen a címke, ami elég igénytelen volt, de sebaj). Az én egyetemista pénztárcámhoz (és lélektani határomhoz) képest kicsit drága, de még így is fontolgatom az újravételét. Csodát nem tesz, de biztonsági játékosnak nagyon jó, tutira nem lehet vele mellélőni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Johanna73

2017. június 14.

Pár napja használom. Főleg éjszakára. A kombinált bőrömre nagyon jó. Egészen kevés is elég belőle. Mattnak látszik felkenés után, mégis puhán tartja. A levendula illata nem tolakodó. Valószínű venni fogok még. Örültem, hogy volt A dm-ben és nem kellett rendelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

horsy

2017. április 7.

Tesztelésre kaptam,de sajnos nekem nem jött be ez a krém.A csomagolásán a Nők lapja ajánlásával felirat nekem kicsit negativ volt,a tégelyes megoldás szintén nem tetszik,de ez csak a külsőség.Sajnos az illata-szaga-számomra irritáló,leginkább egy orvosi fürdetőkrémre emlékeztet.Ránctalanitó hatást nem vettem észre,nekem a hidratálása is kevés volt.Ráadásul tele lettem pattanással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Miskulancia

2017. március 19.

Nem tudom, kifejt-e bármilyen ránctalanító hatást, de éjszakai krémnek elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid