Ziaja

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Gazdag, krémes textúrájú koncentrált hajpakolás értékes olajokkal gazdagítva. Intenzíven regenerálja a sérült hajszálakat. Hatékonyan simítja a hajat, miközben megőrzi annak természetes fényét és puhaságát. Megóvja a hajat a kiszáradástól. Hővédelmének köszönhetően megvédi a hajat a szárítás okozta negatív hatásoktól. Természetes, egészséges megjelenést biztosít a hajnak. Hatása már az első használatot követően jelentkezik.

Parabénmentes termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Panda

2019. március 6.

Hosszú, vastag szálú, hullámos hajam van. Az az igazság, ha nem lett volna lefóliázva és meg tudom szagolni - k i z á r t dolog, hogy megvettem volna;
rettenetes szaga van '90 es évek kisvárosi parfüméria legolcsóbb kölni szag... gyűlölöm.
Még elhasználom szerencsére az én hajamra 6 alkalom (4x már végig szenvedtem és még 2 alkalom és elfogy)
Nem lesz megfelelően hidratált se táplált tőle a haj sőt nekem nagyon bolyhos lett, szerintem bármilyen más hasonló árkategóriájú pakolás sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol