Ziaja

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleancsi, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém friss aloe levelekkel. Hatékonyan megnyugtatja az irritált bőrt, növeli a külső hámréteg hidratáltságát. Visszaállítja a bőr puhaságát és rugalmasságát.

ninahf

2020. július 11.

Nekem nagyon száraz bőröm van, de nagyon sok ennek a krémnek a zsírossága.
Emiatt kevés is elég belőle, de inkább télre ajánlanám, én elhasználni nem fogom, se újravenni.
Viszont ehhez a mennyiséghez képest nagyon olcsó, emiatt adok 4 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Nekem nagyon száraz bőröm van, de nagyon sok ennek a krémnek a zsírossága.
Viszont ehhez a mennyiséghez képest nagyon olcsó, emiatt adok 4 csillagot

littleancsi

2017. október 26.

Egy lengyel barátnőmnek köszönhetően ismertem meg a Ziaja márkát. Ezt a bio aloes hidratáló arckrémet Krakkóban egy kis vegyes boltban vásároltam, gondoltam az érzékeny bőrömre nagyon jó lesz majd. A krém állaga nagyon jó, nem zsíros, inkább kicsit vizes, könnyű, gyorsan felszívódik és nem okozott irritációt. Nem minden nap használom, de amikor igen, akkor este lefekvés előtt jól átmasszírozom vele az arcom és másnap reggel szuper-puha arcbőrrel ébredek. A krémmánián nem találtam ezt a krémet, úgyhogy feltöltöttem, hagy ismerje meg más is. Aztán amikor megláttam az INCI-jét kicsit elbizonytalanodtam, hiszen nem gondoltam volna, hogy egy krém, aminek a nevében benne van a "bio" szó ennyi sárga és piros pöttyöt kap majd. Ezért muszáj volt levonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0