Ziaja

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

DianaR

2022. május 3.

Mikor megszagoltam az üzletben nagyon megtetszett az illata. Nem erős, pont kellemes volt.
Majd itthon mikor kipróbáltam úgy éreztem, mintha egy dohos szekrénybe ültem volna be. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Ennie86

2022. március 12.

Az elején nagyon szerettem, de kb a fele flakontól elkezdtem vakarózni. Iszonyatosan kiszárította az amúgy mindenre hisztis bőrömet. Az illatát viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

ccvc

2022. február 24.

Azért ez elég durva: "Formaldehidet kibocsátó tartósítószer. Aminokkal (TEA, DEA és MEA vegyületek) együtt használva nitrosaminet bocsát ki, ami rákkeltő vegyület és beszívódhat a bőrbe."
És van benne DEA is, igen! Cocamide DEA

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 24.

És van benne DEA is, igen! Cocamide DEA

nashko77

2022. február 5.

Télre vettem, mert kívántam valami édes illatot. A jóval olcsóbb vaníliás-kókuszos Balea tusi helyett lett a befutó, de nem bánom, még ha nem is olyan jól habzik. Nem kell utána testápoló, finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Diffenbachia

Korcsoport: >54
2022. január 6.

Tudnak a lengyelek. :) Nagyon régóta használom, mert puha lesz tőle a bőröm, és nekem sem kell utána testápoló. Mivel nagy kiszerelés, hamar megunom az illatát, ezért felváltva használom más tusfürdőkkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 6.

Voros

2021. december 7.

Nem szárítja a bőrömet, mint a habzós tusfurdok . Kellemes krémes allaga van, belengi utána a fürdőt az enyhe kakaós illat. Nem az álom tusim, de kellemes használni, főleg a téli időszakban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 7.

Gabrilla22

2021. november 24.

Az év minden időszakban tökéletes a száraz bőrömnek. Puha, ápolt bőrhöz segít. 2 éve csak ezt használom.
Csokoládé imádóként az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

Csokoládé imádóként az illata nagyon kellemes.

sigma

2021. november 19.

Most ezt hasznalom, de gondolkodom hogy ujravevos-e vagy sem. Nagyon hianyolom a jo habzast. Van egy olyan elmeletem hogy valami csak akkor tisztit igazan, ha szexi videoklipet lehetne forgatni vele annyi habot csinal, persze ez nem igy van. Viszont ami nagyon mellette szol az az, hogy a boromet erezhetoen apolja, nem is kell utana testapolo. Es az illata is szuper. Ami plusz de nem annyira lenyeges, hogy a flakonja is nagyon bejon. Olyan kis szep egyszeru, es nagyon sokaig eleg, pedig aztan nyomom rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Eszti12

2021. március 11.

Hogy őszinte legyek, nem dobtam el tőle az agyam :D Tény, hogy jobb érzetre, mint a "tucat" Nivea-s, Garnier-es, stb. tusfürdők, de semmi extra. Az állaga krémes, kellemes érzés alapvetően, viszont kevésbé habzik. Az illata visszafogott kakaó illatú. Én kicsit sajnálom, hogy ekkora a kiszerelése, mert én szerintem többször nem veszem meg, így nehéz lesz elhasználni ezt is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

gyongyikeolasz

2021. március 7.

Nagyon jó tusfürdő. Nem szárít hanem hidratál és nagyon jó az illata. Ár érték arányban nagyon megéri. Ha akciós mindig betárazok néhány flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Vitaminok: Panthenol

Sárga színezék.