Ziaja

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: fhussi, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

2022-ben megújult összetétel!

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noggli

2024. február 14.

Bejáratott tusfürdőm, kellemes illata van, nem túl erős vagy mű. Nagy kiszerelés. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 14.

bvril

2024. február 13.

2024-es update:
Évek óta vissza-visszatérek a kakóshoz és a kókuszoshoz, most a kecsketejeset is kipróbáltam. Mindháromnak isteni illata van, de nem émelyítően erős műillat, nem is túl gyenge... kellemes, jól érezhető, viszonylag "természetes" illatú. Gyengéd, nem irritálja az érzékeny bőrömet, de azért tisztít.

Illata mint az álom, bár nekem nem marad meg. Különösebb hidratálást nem várok egy tusfürdőtől, persze ne szárítson, ennek megfelelt. Már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 13.

2024-es update:

annamaria12

2024. január 9.

Szerintem ettől a terméktől jöttek elő a pattanásaim a mellkasomon és a hátamon.
Az illata nagyon finom és szeretem használni a hátránya mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

Az illata nagyon finom és szeretem használni a hátránya mellett is.

karpatizsofi

2023. november 3.

Imádom az illatát, lágy, gyengéd tusfürdő. Tapasztalatom szerint kevesebb testápolót kell mellé használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 3.

princesspiggy

2023. szeptember 2.

Lágy, gyengéd tusfürdő aminek nagyon kellemes illata van. Legnagyobb baj vele az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 2.

BalatoniG

2023. augusztus 15.

A férjem és én is imádom, kár, hogy nincs szilárd tusfürdő formájában, sajnálom az újabb műanyag flakon felhasználást...Az illata isteni, sokáig érezni fürdés után és kb. három-négy használat után érezhetően puhább, vagy selymesebb a bőröm tőle, sosem irritált. Az ára elsőre drágának tűnt, de nekünk kb. másfél hónapig elég. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 15.

kunjed

2023. július 25.

Termékfejlesztésre költöttek volna annyit mint az influenszerekre, hogy reklámozzák a termékeiket. Kakaóvaj persze, 1 csepp 1000literhez keverve?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 25.

Eprecske007

2023. június 4.

Emlékszem, hogy ez volt az első önállóan vásárolt tusfürdőm, amire én találtam rá és azóta is sok kedvenc termékem lett a Ziajától. Sokáig elég, nagyon finom az illata, amit hosszan érzek a bőrömön és különösen tápláló. Sokkal kevesebbszer kell testápolót használnom mellé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

duchess_g

2023. március 31.

Vendegsegben probaltam, kakao maniasoknak kotelezo, nekem tul extrem, de egyszer erdekes volt kiprobalni, kb osszefut az ember szajaban a nyal az illatatol :D Az utoillata tenyleg leginkabb dohos szaghoz hasonlit, ahogy ezt itt valaki irta. En nem szeretem a csokis illatokat kozmetikumoknal, ugyhogy semmikepp nem tudnam hosszu tavon hasznalni. Amugy egy tok atlagos tusfurdo, szarit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

Jukka

2023. február 6.

Nagyon szerettem volna egy melengető illatú tusfürdőt télre. Percekig hezitáltam, hogy elhozzam-e. Az illata kakós, de a tus alatt elillan. Bánom, hogy csak nagy kiszerelésben van, mert könnyen megunható. Egy kisebb flakonba töltve használom, de alig fogy. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.