Ziaja

Ár:   875 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Pumpkinpie

2020. március 11.

Jó kakaós illatú, viszonylag jobban habzó krémes tusi, így kevesebb is elég belőle. Könnyen adagolható a tubusnak köszönhetően. Nekem puhább lett a bőröm és hidratáltabb. Szerintem egy szuper termék ami megéri az árát. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Zsann

2019. december 29.

Elég erős csokis illata van. Állaga kellemes, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Elég erős csokis illata van. Állaga kellemes, nem szárít.

barbarabalog

2019. november 20.

Nagyon erős az illata, túl csokis . Nekem sajnos nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Nagyon erős az illata, túl csokis . Nekem sajnos nem jött be

Calanques

2019. november 20.

Egyszer akció keretében jutottam hozzá (megvettem a narancsosat is) nagyon kíváncsi voltam rájuk. Mindkettőről elmondhatom, hogy szárítják a bőrt, és számomra furcsa ez az édeskés illat, de nem is tart soká. A narancsos illata kicsit jobb. Vártam nagyon, hogy elfogyjanak és válthassak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Zsozsi21

2019. november 1.

Nagyon jó illata van, kevesebb is elég belőle más tusfürsőimhez képest, így tovább bírja. Jól hidratál, mióta ezt használom, nem kell minden nap testápolóznom, még így télen se :) Már a második tubussal használom, felválta a ziaja cupuacu kristályos tusfürdővel, ami szintén isteni, itt krémmámián még nem láttam, de mindkettőt csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

ancsi0824

2019. október 22.

Kellemes az illata, nem túl intenzív, de mégis érezni még fürdés után. Nem szárítja a bőrt. Kiszerelése miatt is imádom, hiszem 1 hónapig is elég volt, ha nem tovább (persze voltak alkalmak pl. utazások, hogy nem azt használtam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Nagyon sok mindent próbáltam a márkától, ár/érték arányban tökéletes, semmi negatív tapasztalat, de kiugróan pozitív sincs. Egy-egy flakont könnyedén el lehet használni belőlük, kellemes, de nem hagy életre szóló élményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Vicuska918

2019. július 1.

Ajándékba kaptam. Émelyítő kakaó illata van és semmi extrát nem tud. Biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Nikki1202

2019. május 24.

A felénél járok a flakonnak. Az illata jó, de nem tartós,törölközésnél már nem is lehet érezni. Jó krémes az állaga, nem ragacsos. Egyszer használatos, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

LilyS

2019. május 12.

Szerintem az árához képest nem valami nagy szám, tény hogy jó illata van, de nem érzem utána a bőrömön egyáltalán.

És most megláttam az összetevőket..hát nem tudom, hogy mennyire egyeztethető össze a bronopol a "gyengéd növényi ápolással ". Azért jön le a második csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Vitaminok: Panthenol

Sárga színezék.