Ziaja

Ár:   875 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Nagyon sok mindent próbáltam a márkától, ár/érték arányban tökéletes, semmi negatív tapasztalat, de kiugróan pozitív sincs. Egy-egy flakont könnyedén el lehet használni belőlük, kellemes, de nem hagy életre szóló élményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Vicuska918

2019. július 1.

Ajándékba kaptam. Émelyítő kakaó illata van és semmi extrát nem tud. Biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Nikki1202

2019. május 24.

A felénél járok a flakonnak. Az illata jó, de nem tartós,törölközésnél már nem is lehet érezni. Jó krémes az állaga, nem ragacsos. Egyszer használatos, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

LilyS

2019. május 12.

Szerintem az árához képest nem valami nagy szám, tény hogy jó illata van, de nem érzem utána a bőrömön egyáltalán.

És most megláttam az összetevőket..hát nem tudom, hogy mennyire egyeztethető össze a bronopol a "gyengéd növényi ápolással ". Azért jön le a második csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

jimpy

2019. május 6.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, engem még az érzékeny bőröm ellenére sem szárított. Egy flakon jó sokáig elég, ami nagy plusz pont nálam. Habár igyekszem teljesen áttérni a szappanra és csak azt használni tusoláskor, időről időre visszatérek ehhez a tusfürdőhöz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

bee1

2019. április 21.

Nagyon finom illata van és még fürdés után is lehet érezni az illatát egy ideig. Szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Bettiiyy

2019. április 17.

Nagyon jó illata van, nem szárít. Mást nem tapasztaltam, de a fürdés az egy álom vele, és sokáig megmarad az illata (és egy flakon is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

ann0325

2019. április 15.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nem szárítja a bőröm, jó illata van, és ár-érték arányban is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

NEra09

2019. április 8.

Hosszan tart az illata :) újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Hosszan tart az illata :) újravevős

Reini

2019. március 25.

Nekem ötös. Jó illata van, finom habot csinál, nem porzik utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Nekem ötös. Jó illata van, finom habot csinál, nem porzik utána a bőröm. :)

Vitaminok: Panthenol

Sárga színezék.