Ziaja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

30+

Jules

2019. május 25.

Bár nincs különösebben érzékeny bőröm, szeretem az ötletet, hogy kímélve hámlaszt és lemosható. Finoman placebo nálam, szeretném, ha működne, és kicsit el is hiszem a használatakor. Nyáron használni fogom, az AHA-val úgyis le kell állni, ártani nem árthat. Az újravétel még kérdéses.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

sziluetta

2018. december 4.

Szóval az érzékeny bőrre valót rendeltem és ezt kaptam, majd miután reklamáltam elküldték mellé azt is, ezt pedig mondták hogy tartsam meg a kellemetlenségekért :D Úgy volt hogy anyum használja majd, de nem egy kencés típus, így végül én használtam el. Szerintem ugyanazt hozta mint a másik, annyi hogy ez illatos, használni használt, szóval rosszat nem tudnék mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Fannitazia

2018. július 22.

Nem látok különösebb hatást, pedig olyan ember ajánlotta, aki nagyon otthon van a bőrápolásban. Az INCI kifogásolható, de gondoltam, egy próbát megér. Nem venném újra, akkor sem, ha akciós lesz megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Rosewood

2013. augusztus 10.

Több hónapja vásároltam, de még csak pár alkalommal használtam.
Igazából semmi hámlasztó hatást nem vettem észre, olyan, minta feldobtam volna egy maszkot, ami után ideig - óráig hidratált a bőröm.
Biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Több hónapja vásároltam, de még csak pár alkalommal használtam.
Biztos, hogy nem fogom újravenni.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.