Ziaja

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló, tengeri algás kék arckrém, napi használatra 30 felett.

Hatás: A bőr nedvességtartalmát növeli, és hosszantartó hidratálást biztosít. A bőr lipo-rétegét regenerálja. A bőr rugalmasságát növeli. Védelmet nyújt a bőr idő előtti öregedésétől. Hypoallergén termék – problémás bőrön bőrgyógyászok felügyelete mellett tesztelték. UV szűrőket tartalmaz, melyek a napsugarak káros hatásától védenek, a foto-öregedést akadályozzák.

Speciális összetevők:  B5 provitamin (d-pantenol), repceolaj, hydro-retionol, laminaria digitata, enteromorpha compressa, porphyra umbilicalis

6vilag

2019. május 10.

Ajándékba kaptam, soha nem vettem még semmit ebből a márkából, teljesen ismeretlen volt. Gyorsan felszívódik, nem zsírosít, nem allergizál. Én másik krémmel összekeverve használom /cicakrém és/vagy napvédőkrém/ az arcomra nappalra. Este nyakra és dekoltázsra is használom, így is lassan fogy, mert nagyon kevés kell belőle.
Hűvösebb időben tökéletesen működik, melegebb, 20 fok körüli hőmérsékleten sem volt még vele baj.
Fél doboz tégelynél jártam, mikor megjelent néhány szép példány pattanás jelent meg azon a bőrfelületen, ahol használom. Nem tudom, mi az ok, de rá gyanakszom, mert most mást nem használtam, mivel igyekeztem még a meleg előtt még elhasználni a tégely tartalmát, Volt egy olyan érzésem, hogy a meleget nem fogja szeretni. De a pattanások már az igazi tavasz beálltát megelőzően megjelentek...még próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Haycph

2019. március 25.

Száraz és érzékeny az arcbőröm, sokminden irritálja, kipirosodik. Ennél a krémnél nem tapasztaltam ilyet, szerettem, elhasználtam belőle egy egész tégelyt, ami ritka nálam, általában előbb feladom, vagy másképp reagál a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

narancsdzsem

2018. december 2.

Lassan szívódik be, viszont akkor már nem ragad. Tesco-ban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Lassan szívódik be, viszont akkor már nem ragad. Tesco-ban vettem.

Missmallberry

2017. március 5.

Eddig egy alkalommal használtam. Tetszett, hogy a cég nem végez állatkísérleteket, illetve az ára is kedvező. azonban csípi az arcbőrömet és olyan érzés, mintha egy odatapadt vékony maszkot viselnék. Tehát nem szívódik fel maradéktalanul. A fejem is fájt tőle, ami eddig csak az olcsóbb arckrémeknél tapasztaltam. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, érem ossza meg, kíváncsi vagyok melyik összetevő okozhatja ezt. Nagyon sajnálom, mert jó kis márkának tűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

kisko

2016. január 10.

Update: muszáj írnom egy frissítést, mert annyira jó ez a krém. Mivel már csak webshopból lehet beszerezni, volt kis idő nemrég, mikor mást kellett használnom, rá kellett jöjjek mennyire hiányzik. Ha olyan helyről rendeltek, ahol tartják ezt a krémet is, szerezzetek be bátran belőle, 1000-1500 Ft, téli/őszi/tavaszi kombinált bőrre egy áldás!

(2014) Drogériás mezőnyben kiemelkedő! Valóban hidratál, nap végéig. Pattanásra hajlamos bőrre télen telitalálat, nem szárad ki az arcbőr napközben, és valahogy optikailag is üde hatást eredményez. Nagyon jól kezeli a vízhiányt, ugyanakkor nem zsírosítja a bőrt, az ára nincs összhangban a minőségével szerencsére :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Noemie

2014. október 27.

Webshopról rendeltem, már vagy 2 hete használom. Nagyon kevés kell belőle, viszont az a kevés csodát tett. Elmúltak a pattijaim, rendesen hidratál (nem hagy száraz felületet sehol!), szuperjó az illata, gyorsan beszívódik. Az ára egy vicc, hol volt ez eddig?! Viszont drogériában még nem láttam, csak webshopban, ami nem gond, végül is szombaton éjjel rendeltem és kedden délelőtt 10-kor már átvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

toteme3

2014. szeptember 14.

Örülök, hogy ki mertem próbálni, mert nagyon jó krém. Kellemes az illata és megnyugtatja a bőrömet. Kedvenccé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

CandyCurses

2014. július 6.

Nyáron használom, de csakis itthonra, mert erős fényvédőt használok kintre.

Kiegyenlíti a bőrfelszínt, nem lesz tőle olyan puklis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Nyáron használom, de csakis itthonra, mert erős fényvédőt használok kintre.

Kiegyenlíti a bőrfelszínt, nem lesz tőle olyan puklis.

edinalazar

2014. május 19.

Egyszerű, könnyű kis hidratáló. Jó az illata, kellemes a textúrája, bár csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

hajosivett

2014. április 8.

Nekem nem vált be, nem hidratál húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Nekem nem vált be, nem hidratál húzódik a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak