Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raspberry96, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló testápoló selyem proteinnel és shea vajjal száraz és normál bőrre. Hidratál, mérsékli az érdességet és javítja a simaságot. Visszaállítja a bőre vízháztartását. A bőr nedvességtartalmát 36%-al növeli.

Anemone8

2019. október 10.

Csodás krémnek tartottam, míg meg nem néztem az összetevőit.
Ez valami rettenet, évek óta nem került a kezembe semmi, amiben ennyi parabén és társai van, szóval sajnos megy a kukába. :(
Végtelenül szomorú vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Csodás krémnek tartottam, míg meg nem néztem az összetevőit.
Végtelenül szomorú vagyok.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Anyukámtól “ örököltem”- mivel megunta az illatát és a 400 ml tényleg lassan fogy.
A pumpás megoldás szuper, illata nagyon parfümös- kicsit fejfájós - hidratáló hatása közepes, vannak ennél sokkal jobbak . Gyorsan beszívódik. Ha egyszer elfogy , nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Massiew

2018. szeptember 26.

Nagyon jó állag, eszméletlen illat és gyors felszívódás. Szuper a ziajás testápolóknál ez a pumpás kiszerelés. Megkönnyíti az adagolást, nem jön ki egyszerre sok, úgymondd beoszthatom a mennyiséget, hova mennyit... :) És hálistennek nem folyós! és nem is sűrű... állagra is tökéletes. :) Az illatán nagyon meglepődtem. Imádom illat...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

tara95

2018. január 1.

Óriási ez is. Egyébként a csomagolás plusz pont, a kád szélén lakik és csak le kell nyomnom párszor. Nagyon könnyedén terül, közepesen lágy és gyorsan beszívódik pihe-puha bőrt hagyva maga után. A tisztaságillata is szuper, de hamar elillan amit nem bánok, mert karra parfümöset használok. Finoman szólva sem vagyok a testápolós lány, de ez eddig a legjobb.

Képes nagy röhögést is produkálni, mert egymás mellett tárolom a tusfürdővel és a szerencsétlen vőlegényem nyilván ehhez nyúlt, nekem csak az tűnt föl, hogy nem habzik rajta semmi :D persze, hogy a testáplót kente zuhany közben...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.