Ziaja

Ár:   670 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan beszívódik. Táplálja a száraz bőrt. Erősíti a körmöket.

saniko0093

2019. október 2.

Nekem ez egy kellemes könnyed kis kézkrém, de a téli időszakban sajnos nem elég a száraz kezeimnek. Tavasszal-ősszel megteszi, behoztam az irodába, majd elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Feline

2018. október 25.

Először a csomagolás tetszett meg az az igazság. Nem használom túl gyakran, inkább téli időszakban, de az illata nagyon tetszik. Szépen beszivodik, nem sajnos 😊 nem tudom a nagyon száraz kezet mennyire ápolja... Az én átlagos kezemmel jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

helgus96

2016. július 28.

Első Ziaja termékem de ez után biztos nem az utolsó. Nagyon jó kézkrém, kellemes illat, megfelelően hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Egyszóval minden megvan benne, amit egy kézkrémtől elvárok. Csomagolása is valamiért nagyon tetszik, olyan letisztult, semmi csicsa. Egy negatívuma talán az, hogy a pattintós kupak jobb lenne, de én ezt minden kézkrémnél előírnám :) De ez természetesen nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

bogyoesbaboca

2016. május 11.

Nagyon jó illata van :D jól puhitja a kezem kevesbé száraz utána. nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

briw

2015. október 11.

Isteni illata van,gyorsan beszívódik, és még a szárazabb bőrt is helyreteszi. Az egyetlen negatívum a csomagolás, nem szeretem hogy tekerős a kupakja,mert ha kinyomom a kezemre, akkor nehezebb visszazárni, de ez a krém hatékonyságát nem befolyásolja, csak egyéni preferencia. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.