Ziaja

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% szilikon, mineral oil, parfüm.

sziluetta

2017. június 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, a nappali párjával együtt, de sajnos rengeteg pattanást okoztak nekem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Mesiann

2017. január 16.

Én meg voltam elégedve ezzel a krémmel, bár az összetevői - sensitiv révén- hagynak némi kívánnivalót maguk után. Egy könnyen beszívódó, könnyű krém, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nekem a hidratáló hatása is megfelelő volt. Akciós áron jutottam hozzá, annyit mindenképp megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

pronto

2016. június 15.

Igazi semmi extra krém. Szerintem a hidratáló hatása nagyon kevés, valahogy vizes az egész, éjszakára én zsírosabb krémekhez vagyok szokva. Borzasztó zavaró, hogy illatmentes, de ezért nem vonok le pontot. Viszont ez a fajta kiszerelés (hogy nem tégelyes) egy arckrémhez nagyon gáz, sose tudok annyit kivenni, amennyire szükségem van. Alig várom, hogy elfogyjon. Többet nem veszem meg. Full nappali krém állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

pantyus

2016. június 9.

Én szeretem ezt a krémet, fél éve használom és nagyon bevált. Nyáron a nappali változatot használom, télen pedig ezt. Nagyon vízhiányos a bőröm és kipróbáltam már rengeteg féle arckrémet, de eddig ez ár-érték arányban a legjobb. Nem pattogtam ki tőle, nekem teljesen megfelel.

Update: fél év használat után, már úgy látom nem hidratál annyira. Száraz marad a bőröm....lecserélem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Hópihe2011

2016. január 9.

Ahogy felkentem a bőrömre,azonnal elkezdett borzasztóan viszketni,így lemostam,s kidobtam.Akinek hasonlóan érzékeny,allergiára hajlamos,atópiás bőre van,annak abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

trisztan

2015. október 27.

Nekem eddig nem okozott bőrirrtációt (kopp,kopp), viszont nem egy túl gazdag krém. Féláron vettem, így mondjuk megérte, de nem fogom újra venni.Nekem ez a krém már kevés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 27.

manulka

2015. május 7.

Nálam meg ez a termék a második, ami rövid időn belül allergiás reakciót okoz. Azt sejtettem, hogy a pamutmagolaj tömíteni fog, ezért a ragyákért nem vontam volna le pontot, de életemben eddig 3 kozmetikum volt képes vörösödést meg viszketést kiváltani, köztük ez. Kuponnal vettem 1200-ért, ebből pontosan 2 db 600 forintos pennys sensitive férfi arckrémet vehettem volna, amivel eddig semmi bajom nem volt, most meg megy a kukába a pénzem, és még mehetek a pennybe is, ááá:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

szigabika

2014. november 3.

Sajnos nekem sem vált be. A bőröm már első használat után igen rosszul reagált rá. Egy éjszaka alatt kipattogzott tőle a bőröm.

(Rövid időn belül ez a második krém ami ilyen "hatást" vált ki. Én az algára gyanakszom.Ez és az előbb említett termék is tartalmazta az algát, mint összetevőt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

adenozin

2014. október 13.

Három hete használom, eddig bevált, a többi majd később kiderül :) Az éjszakai krémet használom nappalra is, mert egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön (felkenés után pár percig fénylik picit, de ez hamar eltűnik), valamint sminkalapnak, alapozó alá is megfelelő. Hozzá kell tenni, hogy kombinált, nagyon nagyon érzékeny, húzódásra, hámlásra, de mindemellett mitesszer-képződésre hajlamos az arcbőröm. Nem csodakrémet kerestem, csak egy sima hidratálót, ami nem tömíti el a pórusokat. Természetesen találtam már a kritériumoknak más megfelelőt is, de ha az árat is figyelembe akarjuk venni, akkor ez a krém teljesen megéri: 50 ml 1600 ft, így vele nem spórolok, reggel-este jó sokat használok belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

gpmoni

2014. szeptember 16.

Eddig egyszer próbáltam, semmi olyat nem tapasztaltam, mint az előttem szóló! Normál-száraz bőröm van, kifejezetten jól és könnyen beszivta... Ezer Ft alatt sikerült kuponnal vennem, teljesen jó vételnek tűnik eddig! (Reggelre kiderül...) A gyártó olivas tusfurdojet használtam már, szintén elégedett voltam vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.