Ziaja

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

0% szilikon, mineral oil, parfüm.

nemetluca

2021. június 8.

Mintát próbáltam belőle (3 alkalomra volt elég). Nagyon vizes, könnyed állaga van, könnyen beszívódik. Száraz/vízhiányos bőrűeknek (nekem is az van) nem lesz elég. Pattanást, irritációt nekem nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

FurcsaKavics

2021. február 8.

Ajándékba kaptam ezt a kencét. Véleményem szerint, akinek száraz bőre van, annak nem lesz jó választás. Ez a krém viszonylag híg, egy átlagos éjszakai krémhez képest könnyű, kevésbé hidratáló fajta. Nagyon szeretem az illatos dolgokat, de az arckrémek és testápolók kivételek ez alól. Amikor fejfájással kell lefeküdnöm, mert megfulladok az éjszakai krémemtől, attól igazán elmeháborodott tudok lenni. Ennek a valaminek se íze, se bűze, így számomra tökéletes. Nagyon minimális filmréteget hagy a bőrön, nem lesz "zsíros kenyér" effektus reggelre sem az ember arca. Nekem nem okozott bőrproblémákat. "Firming" hatást egyelőre nem tapasztaltam, de ennyi pénzért nem is várom el. Zsírosabb bőrű, illatmentes dolgok kedvelőinek jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Reddiamond

2020. október 8.

Mintát használtam. Nem okozott irritációt. Nappalra nem jó, mert nem tartalmaz fényvédőt. Estére az arcomra elmegy, de a szemem köré ez nem elég. Nem győzött meg, de lehet csak a korom miatt már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

sziluetta

2017. június 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, a nappali párjával együtt, de sajnos rengeteg pattanást okoztak nekem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Mesiann

2017. január 16.

Én meg voltam elégedve ezzel a krémmel, bár az összetevői - sensitiv révén- hagynak némi kívánnivalót maguk után. Egy könnyen beszívódó, könnyű krém, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nekem a hidratáló hatása is megfelelő volt. Akciós áron jutottam hozzá, annyit mindenképp megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

pronto

2016. június 15.

Igazi semmi extra krém. Szerintem a hidratáló hatása nagyon kevés, valahogy vizes az egész, éjszakára én zsírosabb krémekhez vagyok szokva. Borzasztó zavaró, hogy illatmentes, de ezért nem vonok le pontot. Viszont ez a fajta kiszerelés (hogy nem tégelyes) egy arckrémhez nagyon gáz, sose tudok annyit kivenni, amennyire szükségem van. Alig várom, hogy elfogyjon. Többet nem veszem meg. Full nappali krém állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

pantyus

2016. június 9.

Én szeretem ezt a krémet, fél éve használom és nagyon bevált. Nyáron a nappali változatot használom, télen pedig ezt. Nagyon vízhiányos a bőröm és kipróbáltam már rengeteg féle arckrémet, de eddig ez ár-érték arányban a legjobb. Nem pattogtam ki tőle, nekem teljesen megfelel.

Update: fél év használat után, már úgy látom nem hidratál annyira. Száraz marad a bőröm....lecserélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Hópihe2011

2016. január 9.

Ahogy felkentem a bőrömre,azonnal elkezdett borzasztóan viszketni,így lemostam,s kidobtam.Akinek hasonlóan érzékeny,allergiára hajlamos,atópiás bőre van,annak abszolút nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

trisztan

2015. október 27.

Nekem eddig nem okozott bőrirrtációt (kopp,kopp), viszont nem egy túl gazdag krém. Féláron vettem, így mondjuk megérte, de nem fogom újra venni.Nekem ez a krém már kevés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 27.

manulka

2015. május 7.

Nálam meg ez a termék a második, ami rövid időn belül allergiás reakciót okoz. Azt sejtettem, hogy a pamutmagolaj tömíteni fog, ezért a ragyákért nem vontam volna le pontot, de életemben eddig 3 kozmetikum volt képes vörösödést meg viszketést kiváltani, köztük ez. Kuponnal vettem 1200-ért, ebből pontosan 2 db 600 forintos pennys sensitive férfi arckrémet vehettem volna, amivel eddig semmi bajom nem volt, most meg megy a kukába a pénzem, és még mehetek a pennybe is, ááá:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.