Ziaja

Ár:   995 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mélyen hidratálja a bőrt, óvja a kiszáradástól, simítja, rugalmasságot kölcsönöz neki és megújítja a hámréteget. Enyhén zsírosító hatású. Hatékonyan enyhíti a bőr irritációját és csökkenti az arra való hajlamát. Rendszeres használata a bőrt egészséges kinézetűvé varázsolja.

Barbcsi

2019. augusztus 8.

Imádom az illatát! Viszont sajnos az én bőröm nehezen szívja be és egy olajos réteg marad órákon át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

annaramona

2019. június 12.

Nagyon szeretem. A bőröm teljesen beszívja, nem maradok ragadós utána, puha lesz a bőröm. Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

bubilany

2017. november 22.

Szuper!!! :) A tusfürdőjével együtt pedig még zseniálisabb!!
Egyik legjobb testápolóm!!! Télen a vízhiányos bőrnek egy igazi felüdülés. Nagyon intenzíven hidratál és mennyei csokis illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szuper!!! :) A tusfürdőjével együtt pedig még zseniálisabb!!

nagyvica

2017. október 19.

Kiváló, a legjobb testápoló amit eddig próbáltam! Imádnivaló az illata és tartós. A bőröm nagyon szereti :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

kockasfulu

2015. október 3.

Kellemes illatú, intenzíven hidratáló. Vastagon a bőr felszínén marad, ennek fejében a téli szárazságban krónikusan kiszáradt bőröm is elég volt 2-3 naponta kennem, amíg mással naponta többször kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

kiszpiszok

2015. szeptember 20.

Imádom! Az egyik legjobb testápoló. Nagyon, nagyon finom illata van. Testes állaga nehezen szívódik be, sokáig érződik a bőrön. Általában inkább télen szeretem használni, nyáron jobban szeretem a könnyebb, frissítőbb krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

adanita

2015. augusztus 9.

Régen vettem még, és nagyon jó volt. Sűrű textúrájú krém, finom illattal, jól hidratál, szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Stenico

2015. június 19.

Annyira finom illata van, imádom! Lusta vagyok testápolózás terén, így nagyon jól jön, hogy elég kétnaponta használni, olyan jól hidratál. Lassan szívódik be, de emiatt például masszázshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

sihaya

2014. november 11.

A testvaj verzióját imádom, az illata ennek is ugyanaz, de cserébe egyszerre folyós, olajos, mégis nagyon nehezen kenhető krém, nem is értem hogy tud valami ilyen lenni. Alig várom hogy elfogyjon, de a nehéz kezelhetősége miatt ritkán nyúlok hozzá... A hatása persze jó, de nem lassan szívódik be, csak estére ajánlott a használata, "a pizsi mindent elbír" alapon. 3-as, mert ilyen áron a testvaja sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Luller

2014. augusztus 25.

A hatása nálam ugyan olyan pompás, mint az illata, ami szmomra fincsi csokis és egész nap kitart.Bár én nem vagyok nagy édesség rajongó , a bőrömön tetszik ez az illat ! Valóban folyós az állaga, és kissé nehéz is a krém, de mivel nekem szinte beszippantja ezt a krémet a testem, így ez engem nem zavar. Arcra is használható, bár én is meg fogom venni a nappali kecsketejes krémet, mert az éjszakaira egy rossz szavam sem lehet, nekem az is bevált ! I love U Ziaja, bátran merem ajánlani ezeket a termékeket ! 5 csillag ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Ceresin 0 0